KULTURA
Like

Pedofil Polański w Gdyni

14/09/2013
941 Wyświetlenia
20 Komentarze
1 minut czytania
Pedofil Polański w Gdyni

Ścigany przez Interpol reżyser Polański baluje przed kamerami w Gdyni, nie przeszkadza nikomu jak widać że jest ścigany listem gończym ! Gdzie jest Policja ?

0


 

Roman Polański jest dziś właściwie teraz jak piszę ten post , obecny na pokazie swojego filmu w teatrze muzycznym w Gdyni. Przebywa na terenie Polski niepokojony przez policję mimo aktualnego listu gończego wystawionego przez Interpol. List gończy dotyczy gwałtu na nieletniej dziewczynce, po uprzednim podaniu jej narkotyków. Czynności seksualne czyli gwałt analny jak to opisano w aktach policji , sprawił że do wielu państw ten zboczeniec niema wstępu. I podobnie było z Polską, od zeszłego roku jak widać nastąpić musiały wielkie zmiany. Ich skutkiem jest bezceremonialne obnoszenie się tego dewianta i gwałciciela w świetle fleszy na festiwalu filmowym. Jest to szczyt, wszystko to odbywa się pod nosem policji która została powiadomiona o tym fakcie ale nie podjęła żadnego działania w celu ujęcia i przeprowadzenia ekstradycji poszukiwanego przez Interpol pedofila i dewianta. Oczywiście Tusk nie błyszczy , jest to nawet tragiczne. W świetle fleszy razem z Romkiem bryluje córka premiera Tuska młoda pani Tusk.
Dla przypomnienia na stronie Interpolu widnieje list gończy dlaczego Policja nie reaguje mimo zgłoszeń ? dlaczego służby celne wpuściły tego przestępcę?
polanski interpol
Link do listu gończego za przestępcą seksualnym na osobie nieletniej !!!  [  link  ]

Inne zapisy autora:

0

Avatar
zwyczajnie normalny

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

42 publikacje
9 komentarze
 

 1. Jest takie przysłowie: „Qrwa qrwie łba nie urwie”
  Hr. Skrzyński – Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
  Marszałek Piłsudski – Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

  0
 2. Na lreprodukowanym dokumencie jest napisane ” Wanted by the judicial authorities of United states… “.
  Ale ściganie przez władze USA nie musi być zobowiązujące w Europie.
  Polański już raz był zatrzymany w Szwajcarii ( na żądanie władz amerykańskich ) i szwajcarski sąd nie zgodził się na jego ekstradycję.
  W krajach Unii Europejskiej zarzucany mu czyn przedawnił się,

  0
 3. Avatar Przemysław Pasieko

  Popieram niech gwałci dalej!

  0
 4. Avatar ROBERT

  Sam jestes pedofilem, w dodatku glupim…

  0
  • Stosunek z nieletnim to pedofilia , zgwałcił 13 latkę jak znalazłem , podajac jej wczesniej srodki odurzające wszedzie to jest przestepstwo cóż widać w Polsce jesteśmy postępowi i nie ścigamy. Kiedyś takie ścierwo by siedziało w pierdlu i było cwelowane a żaden kraj by tego nie trzymal ani minuty, ale mamy lewactwo i postęp. Takie numery jak gwałt na nieletnim powinny być ścigane do grobowej deski oprawcy.

   0
   • Avatar ROBERT

    Ciekawe gdzie to znalazles…

    Jak sie dowiesz czym jest pedofilia, to mozna gadac… ale wtedy juz nie bedzie o czym…

    0
    • nie musiałem szukać napisałem sam. A jakiś konkret czy kolejny obrońca zboka? w sensie wolisz medycznym czy prawnym? ktos kogo podnieca kontakt z nieletnim i osiaga satysfakcje, a ma to charakter ciągły jest pedofilem. Ktos kto dopuszcza sie aktu seksualnego dodatkowo jest pedofilem czynnym taki tez ma swoj paragraf niemal w kazdym kodeksie karnym. Pierwszy rodzaj pedofili mozna leczyc o ile przejawia sie to w pragnieniach ale nie jest to realizowane, natomiast aktywne realizowanie swoich pragnien pedofilskich wobec nieletnich ma odzwierciedlenie 1 – w kodeksie karnym i jego stosowaniu 2 – dezaprobacie kazdego kto nie jest zwierzeciem albo lewakiem co mozna swobodnie laczyć iż to to samo acz zwierzęta mogą sie czuć dotkniete takim postanowieniem sprawy.

     0
 5. Avatar Honiewicz

  “Zwyczajnie normalny”, mam powód przypuszczać po Twom tekście , że “zwyczajnie normalny” nie jesteś. Otóż normalny na dodatek zwyczajnie po prostu podpisuje się pod tym co napisał. Nie czyniąc tego jesteś paszkwilantem. Co stawia Cię w wątpliwym etycznie świetle.
  Nadto, nie masz pełnej wiedzy co do stusu Romana Polańskiego w Polsce. Nie znasz, najprościej mówiąc, przepisów prawa. Także oświadczenia władz polskich w tej sprawie.

  0
 6. Gwoli ściśłości Interpol nie wystawia listów gończych! Interpol je publikuje.

  za Wikipedią:
  “Istotną rolę w ściganiu sprawców przestępstw spełniają tzw. notices, czyli listy gończe. Są one publikowane przez Sekretariat Generalny w czterech oficjalnych językach Interpolu na wniosek państw członkowskich….”
  “Interpol powołał do życia specjalny wydział ds. poszukiwania zbiegłych przestępców pod nazwą Fugitive Investigative Service, w celu usprawnienia współpracy między krajami członkowskimi. Do jego najistotniejszych zadań należy:
  – opracowywanie i publikowanie listów gończych,
  – koordynacja i upowszechnianie najlepszych praktyk i wiedzy specjalistycznej,
  – koordynacja bieżących dochodzeń”

  cytat: “I podobnie było z Polską, od zeszłego roku jak widać nastąpić musiały wielkie zmiany.”
  Czy mógłby Pan podać skąd ten termin???

  Poszerzę komentarz indrisa by lepiej Pan rozumiał stan prawny.
  W Wikipedii pod hasłem “Przedawnienie (prawo karne)” znajdzie Pan opis:

  “Upływ terminów powoduje ustanie karalności czynu, co oznacza, że po tej dacie nie można wszcząć postępowania karnego o dane przestępstwo, zaś postępowanie już prowadzone należy umorzyć (tzw. ujemna przesłanka procesowa).

  Karalność przestępstwa ustaje po upływie:
  30 lat – gdy czyn stanowi zbrodnię zabójstwa,”

  Póki co w Polsce nie obowiazuje prawo USA.
  No i dobrze. Nie cierpię tych chamowatych idiotów.

  0
  • to inaczej: jest poszukiwany do dziś i ma wystawiony list gończy ( tak czy nie?) , w stanach nie następuje przedawnienie co wiecej nie grozi mu tam kara śmierci która jest praktycznie jedynym czynnikiem odmowy do ekstradycji. Mamy podpisaną umowę wiążącą z USA o ekstradycji ( tak czy nie?) wiec o czym Pan pisze? proszę się później nie dziwić że Polsce odmawia się wydanie mazura. A od siebie dodam że gwałciciel dziecka jest w mojej opini poniżej wszelkiego płazu jest w okolicy szamba. Bronienie go, usprawiedliwianie w jaki ktolwiek sposób upodabnia każdego do tego czegoś co dla zabawy zwie się polański. Tym postępowaniem praktycznie wytwarza się przyzwolenie na takie czyny, a skoro ten niby wielki reżyser (artysta) jest taki niewinny niech to rozstrzygnie sąd i tyle. Jak jest niewinny to wyjdzie z tego i bedzie cieszył się slawą i godnościa a na obecny stan dla mnie jest pedofilem i gwałcicielem dzieci czy może być gorzej? obstawiam że to może być definicja dna czyli polański.

   0
   • Ja nie patrzę na to w kategoriach czy to zboczeniec czy nie. Dla mnie ważne jest to by nie krzywdzić innych. Niezależnie od interpretacji pedofilia to krzywdzenie innych ludzi. Tym bardziej zasługuje to na potępienie, że dotyczy dzieci, które nie są w stanie się bronić. Jednak to nie zbrodnia ludobójstwa, która nie ulega przedawnieniu.
    Argument z ekstradycją Mazura moim zdaniem jest nie trafiony. Bez eufemizmów powiem, że amerykanie mają w dupie wszystkich. Robią co chcą i jak chcą narzucając całemu światu swoją wolę.
    Niech Pan spróbuje sprawdzić ile osób w wyniku ekstradycji trafiło do Stanów, a ile osób USA przekazało innym państwom. Acha no i niech Pan dorzuci ciemną liczbę porwanych w różnych zakątkach świata i potajemnie sprowadzonych w zasięg amerykańskiej jurysdykcji.
    Dwa słowa na temat Polańskiego. Mam wrażenie, że jest winny. Gdyby czuł się pewnie to przy jego pozycji społecznej i finansowej byłby w stanie obronić się, a nie uciekał po świecie.

    0
    • “. Mam wrażenie, że jest winny. Gdyby czuł się pewnie to przy jego pozycji społecznej i finansowej byłby w stanie obronić się, a nie uciekał po świecie.” – z tym zdaniem w pełni się zgadzam i podpisuję. Co do reszty owszem amerykanie mają specyficzne podejście ale napisałem że ten rodzaj przestępstw powinien być ścigany bez przedawnienia, i patrząc na ten list i czytając po necie wychodzi że gwałty na dzieciach w stanach nie mają przedawnienia bynajmniej w częsci stanów. W tym konkretnym przypadku dodatkowo uważam że właśnie na wzgląd iż ten człowiek jest osobą publiczną powinien być tym bardziej z większą determinacją ścigany, dla przykładu. Narazie owszem mamy równych i równiejszych a takie głaskanie i stosowanie zapewne podwójnej moralności i standardów mamy co mamy a ten zbok cieszy sie wolnością będąc żywym przykładem ze im wolno wiecej .

     0
 7. Avatar Wunderkind

  Ciekawe, czy Autor jako dziecko nigdy nie zaglądał koleżankom pod sukienki? A jeśli to robił, też mógłby być dziś ścigany za pedofilię. Chodzi o to, że już ze zdjęcia w “liście gończym” widać, jak bardzo zbrodnia Polańskiego się przedawniła.

  0
  • autor nie zaglądał pod spódnicę koleżankom , a zagladanie dzieciaka czy podwijanie kiecki w szkole kolezance w klasie to nie to samo co nacpanie kolezanki przez starego pryka wsadzenie jej w odbyt fiu… spuszczenie sie wielokrotnie i udawanie ze nic sie nie stalo ba ze to jej wina oraz jej matki. A jego zbrodnia drogi internauto nigdy sie nie przedawnila i nie przedawni. Kazdy normalny czlowiek powinien gardzić takimi postawami i takimi ludzmi.

   0
 8. ja mam poważne wątpliwości co dej pedofilii Polańskiego, a to z racji lat, jakie minęły od zawiadomienia od przestępstwa, podobnie miała się sprawa z pedofilią M.Jacksona , która po latach, niestety po jego śmierci okazała się kłamstwem, za którym stało wyłudzenie pieniędzy. Możliwe, że za pedofilią Polańskiego sprawa ma się podobnie.
  Z tego co nam przekazano medialnie, dziewczyna przyszła dobrowolnie za wiedzą rodziców, ubrana była dość wyzywająco, jak na nieletnią itd. sprawa śmierdząca prowokacją.
  Nie jestem obrońcą Polańskiego, mam do niego zastrzeżenia, ale w USA tak łatwo zostać pedofilem czy gwałcicielem, szczególnie jak to tyczy ludzi z “górnej półki” biznesu, aktorów, czy reżyserów, sprawa ma już ileś lat, nikogo to nie dziwi ??????

  0
  • Pan wybaczy czy jezeli na ulicy wyzywająco jest ubrana dziewczyna to znaczy ze mozna ja naćpać i zgwałcić? Jeżeli nic niema na sumieniu to niech rozstrzygnie to sąd bo na teraz to pryk sobie użył i tyle jemu wolno? więc nie można z czystym sumieniem ścigać innych dewiantów bo czemu traktować ich gorzej?
   – Powiem moze banalnie ale cos takiego jak gwałt na dziecku to dno dna. To powinno być ścigane bezwzglednie każdą dostępną metodą. Bez przedawnienia itp a to dlatego żeby nikomu nawet na przyszłość nie przyszlo do glowy to zrobić a już napewno żeby wiedział iż nigdy to nie będzie przedawnione. Albo zwalczamy zbrodnie i ścigamy albo odpuszczamy. O winie niech osądzi sąd i tyle, ale dla zasady należy takie zachowania/czyny ścigać zawsze i wszedzie.

   0
   • Pan wybaczy, jakie są dowody gwałtu po nastu latach ???? słowo przeciw słowu, ja bym rozumiał oskarżenie tuż po, ale po latach ????
    Jestem Jak Pan za ściganiem z całą surowością pedofilów, są dla mnie na rózni z pederastami i lesbijkami, to patologia, dewiacja, która nie powinna ujrzeć światla dziennego, jeżeli ktoś takim jest dewiantem, niech to będzie jego tajemnicą, a jeżeli tyka dzieci, to najwyższy wyrok powinien dostać jeden z drugą.
    Wg Pana, normalne jest wyzywające zachowanie, prowokujące do niecnych działań, normalny mężczyzna kontroluje swoje zachowania, żądze, ale są tacy co nie potrafią, a tam gdzie się afiszują wyzywające dziewczyny tacy grasują, może pozwólmy pokazywać się nago, czemu tego nie wolno ????

    0
    • “Pan wybaczy, jakie są dowody gwałtu po nastu latach ???? słowo przeciw słowu, ja bym rozumiał oskarżenie tuż po, ale po latach ????” – zeznania i nie po latach sprawa wypłynela nie od razu ale dość szybko, warto pamietac ze dodatkow Polański przyznal sie do wszystkiego ! 🙂 wiec w czym sprawa skoro sam to potwierdził ?
     – Nie proszę Pana nie jest normalne wyzywające zachowanie ale mamy współczesność i jak Pan to napisał jak nawet przejdzie goła laska obok mnie to jej nie rusze bo to nie jest usprawiedliwienie, Jestem dorosły i mam rozum który nakazuje pewne zachowania oraz swiadomosc norm jak kazdy. Tak rozumuja wlasnie muzulmanie, zobaczyl palec wystajacy z worka i zgwalcil po czym kolejny idiota zatrybil ze kobieta jest nie godna i ubił czesto swoja siostre jak psa kamieniem pod plotem. Oczywiscie mozemy mowic ze to ok ale w mojej ocenie w tym czasie i tych szerokosciach geograficznych to marna wymowka. Nie akceptuje zachowan wulgarnych itp ale to nie uprawnia mnie do czynow zabronionych jak gwalt albo morderstwo .

     0
   • No faktycznie tak się nidkieey zadziało, kiedy prf3bowałam wejść na zaprzyjaźnione blogi onetu, ze pojawiał się komunikat zamiast strony. Na szczęście pf3ki co? te usterki zniknęły. Na jak długo? Nie wiadomo, ale miło, że ich nie ma pozdrawiam kwiatowoBasia czarnawrona

    0
 9. Avatar Jan Paweł

  Po niektórych komentarzach widac jak nomy moralne, prawne są już relatywizowane. Zbrodnia gwałtu jest zbrodnią i żaden relatywizm jej nie usprawiedliwi. Pedofil, jest po prostu zbrodniarzem a głosy usprawiedliwające tutaj (i nie tylko) tą zbrodnię, są chyba głosami takich samych zbrodniarzy

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217