Bez kategorii
Like

Pederaści apelują o krzyżowanie katolików

05/12/2012
267 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Francuskie stowarzyszenia pederastów bezpardonowo krytykują Kościół, jego hierarchię i wiernych za zdecydowaną postawę przeciw legalizacji homozwiązków.

0


 

Pederaści apelują o krzyżowanie katolików

 Wspierane przez państwo stowarzyszenie ActUP zamieściło na swoim portalu obszerny i pełen nienawiści tekst skierowany przeciw francuskim katolikom, w którym nawołuje do ich krzyżowania. 

 

W tekście napisano m.in. „od wielu tygodni reakcyjne grupy manifestują przeciwko otwarciu małżeństwa i adopcji dzieci przez pary lesbijek, gejów, bi- i transeksualistów i wylewają swoją homo-lesbo-transfobię w 70 miastach Francji. Od wielu tygodni reakcyjne grupy, pretendujące do ratowania rodziny i ochrony dziecka przed kłamstwem, fantazjują, że osoby o innej orientacji nie istnieją oraz instrumentalizują epidemię AIDS dla odmowy równości praw”.

 

Zboczeńcy piszą również, że „od wielu tygodni osobistości religijne, jak i polityczne, przywołują jako świętość «różnice płci» dla odmowy związkom homoseksualnym prawnego uznania ich egzystencji”. Francuscy homoseksualiści zapewniają, że „nie pozwolą grupom katolickim zawładnąć przestrzenią publiczną dla wyrażania ich zgniłych i hańbiących teorii”. Co więcej, apelują o krzyżowanie katolików, wołając o „przygotowywanie desek i gwoździ”.

 

Na bazie największej federacji tzw. Lesbijek-Gejów-Bi i Transeksualistów (LGBT) powstał twór, który, zgodnie z regułami lewackiej nowomowy, otrzymał nazwę „Kolektyw Niezależność Równość TAK TAK TAK”. Jego celem ma być „zwiększenie widocznych środków” w przygotowywanym na 16. grudnia Marszu dla Równości, pod hasłem „tak dla małżeństwa, filiacji i sztucznego zapładniania”.

 

Ten sam kolektyw zorganizował w czwartek manifestację przed gmachem francuskiego Zgromadzenia Narodowego, gdzie przemawiał wówczas przewodniczący Konferencji Episkopatu Francji, abp Paryża, ks. kard. André Vingt-Trois. Apelując o udział w organizowanej pikiecie, dewianci stwierdzili: „po raz kolejny abp Paryża nas obrazi. Jeszcze raz powie, że małżeństwo par tej samej płci jest oszustwem”.  


Apel sodomitów okazał się być jednak nieskuteczny i przeszedł bez większego echa, bo przeciwko kard. Andre Vingt–Trois protestowało zaledwie kilkadziesiąt osób.


 

Franciszek L. Ćwik

 

za:

http://www.pch24.pl/pederasci-apeluja-o-krzyzowanie-katolikow,10456,i.html#ixzz2Dshcv9KC

 


Read more: http://www.pch24.pl/pederasci-apeluja-o-krzyzowanie-katolikow,10456,i.html#ixzz2EDLOED3Y

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816