Artykuły redakcyjne
Like

Paweł Kukiz w zmowie z Targowicą

15/04/2016
1285 Wyświetlenia
15 Komentarze
2 minut czytania
Paweł Kukiz w zmowie z Targowicą

I choćby nie wiem, jak się Paweł Kukiz będzie wytężał u Moniki Olejnika, tak jak wczoraj w „Kropce nad i”, to nie ucieknie przed klęską, którą zafundował ostatecznie sobie i swoim zwolennikom, dopinając brudną koalicję z PO, .N i PSL-em w sprawie wyciągania z sejmowej maszyny głosującej poselskich identyfikatorów, żeby rzucić Jarosławowi Kaczyńskiemu kłodę pod nogi w sporze o TK. Efekt układu z Targowicą, to strata charyzmatycznego Kornela Morawieckiego i, jak można domniemywać, wszystkich tych posłów, którzy czipów do głosowania postanowili jednak użyć. Polityk z Pawła Kukiza, jak z koziej dupy trąba a na dodatek zwykły łachudra.

0


Warto tutaj przypomnieć, że jednym z pierwszych, który wiele już miesięcy temu przejrzał na wylot Pawła „pierdol się” Kukiza był Piotr Wielgucki alias MatkaKurka. Warto przypomnieć sobie chociażby taki tekst z czerwca 2015 roku o wymownym tytule „Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać”, zob.  http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka. A jak już sobie zwolennicy pana Pawła „pierdol się” Kukiza przypomną ten tekst, to niech wrócą w myślach do wczorajszych wydarzeń na Wiejskiej. Jeśli to nie wystarczy, to trzeba jeszcze przeprowadzić terapię szokową i pożeglować do takiego oto prasowego materiału dokumentalnego pt. „Dariusz Pitaś – wczoraj kryminalista a dzisiaj Wachowski Kukiza”, zob. http://oburzeni.pl/dariusz-pitas-wczoraj-kryminalista-dzis-wachowski-kukiza/.

Z wczorajszego dnia pozostanie także do zapamiętania szczególnie wnikliwa wyrocznia  „antyestabliszmentowego” pajaca: Doszły do mnie również takie pogłoski, że pan premier Morawiecki szykuje jakieś swoje stronnictwo z intencją przejęcia PiS-u w przyszłości. (…)

Nie ma co rośnie nam prawdziwy fajter (od ang. fighter) na politycznych salonach!

A tak, kończąc już żarty; czas zasunąć kotarę milczenia nad Kukiz’15. To jest uwaga do naiwnych i oszukanych. Tych nigdy w Polsce nie brakowało. I pewnie nigdy nie zabraknie! Bo Historia w Polsce nie jest nauczycielka życia.

PS. Szanowny panie Kukiz! A ja nędzny, ale naprawdę antyestabliszmentowy skryba, ciągle czekam na odpowiedź na list (więcej na ten temat, zob. https://3obieg.pl/glusi-i-niemi-wybrancy-narodu-barbara-bartus-elzbieta-borowska-elzbieta-kruk-i-pawel-kukiz), który poważyłem się wiele tygodni temu wysłać na pańskie wysokie, sejmowe salony. Może pan nic o nim nie wie, bo poseł Dariusz Pitaś (warto i taki, bardzo znaczący, wywiad z posłem Pitasiem przeczytać, zob. http://pressmania.pl/?p=22833) położył łapę na tej korespondencji? Ale, jak pan wreszcie przeczyta mój list, to proszę przekazać pozdrowienia koleżance z klubu Kukiz’15, poseł Ziemi Gorlickiej Elżbiecie Borowskiej! Pani poseł też milczy jak zaklęta!

15.04.2016

0

Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758