HYDE PARK
Like

Paweł Kukiz o II Kongresie Niepokonanych

15/05/2014
952 Wyświetlenia
27 Komentarze
3 minut czytania
Paweł Kukiz o II Kongresie Niepokonanych

Przyjaciele,

13 maja b.r.  odbył się w Warszawie II Kongres Stowarzyszenia “Niepokonani 2012”. Chyba wszyscy z Was otrzymali zaproszenia do udziału w Kongresie. Jeśli nie- nie żałujcie, że Was nie było.

0


 

Nie zdarzyło się tam bowiem dla nas nic szczególnie ważnego. Ba! NIKT, żadne media, nie zauważyły nawet obecności tych z nas, którzy do Warszawy – często z dalekich stron -przyjechali. Organizatorów (czyli “Niepokonanych”) owszem. Bo tak pewnie “Niepokonani” byli z nimi “Poukładani”. Z Balcerowiczem, Kancelarią Prezydenta i mediami.

Już w trakcie trwania Kongresu zorientowałem się, że mamy być tylko “wypełniaczem sali”, tłem dla Niepokonanych i ich interesu.  Dlatego też nie starałem się przedłużać bezsensownego spotkania, nie zapraszałem osób nie wpisanych na listę mówców na scenę. Bo byłoby to  stratą czasu i energii.

NIE PODPISAŁEM i nie zachęcałem do podpisywania komunikatu końcowego Kongresu czy jak tam te farsę nazwano.

Wykorzystałem jednak okoliczność obecności części z Was w Warszawie i ZAPROSIŁEM WSZYSTKICH do Miasteczka Protesu pod Sejmem na wspólną, OBYWATELSKĄ dyskusję o dalszej NASZEJ drodze ku Wolności. Ciężkiej i cały czas pod górę. Ale- wierzę – że do Zwycięstwa.

Niestety, nie wszyscy przybyli. Częściowo w wyniku nieporozumienia, częściowo ze względu na KOLEJNY zawód choćby obecnością Balcerowicza. I wcale się Wam nie dziwię.

Jednak szkoda, bo w Miasteczku odbyła się ciekawa i  rzeczowa dyskusja zakończona podpisaniem deklaracji współdziałania w zakresie odsunięcia od władzy magdalenkowej sitwy, która ukradła nam, Obywatelom Państwo.

13 maja 2014 roku, w Miasteczku Protestu obecni na spotkaniu przedstawiciele Stowarzyszeń walczących z patologiami będącymi wynikiem “okrągłego stolca 1989” zdecydowali o powstaniu Porozumienia Organizacji Patriotycznych i Solidarnościowych. Powstał zarys deklaracji zjednoczeniowej ale z ostatecznym jej kształtem poczekamy do 16 maja (piątek) b.r.

Mamy bowiem nadzieję, że tego dnia w Miasteczku Protestu pod Sejmem zjawią się Przedstawiciele WSZYSTKICH Stowarzyszeń i Ruchów walczących z magdalenkową patologią. I wspólnie podpiszemy ostateczną wersję naszego Porozumienia.

Przyjeżdżajcie! Nie lękajcie się! Bo Bóg z Nami. I nie tylko On. Dzień wcześniej (w czwartek) do Miasteczka przyjeżdża grupa 200 górników, która zostaje co najmniej do soboty – będzie więc bezpiecznie i prawdziwie SOLIDARNIE. Możecie przyjeżdżać już dziś – weźcie tylko ze sobą namioty i banery z Waszymi hasłami. Ale NAJWAŻNIEJSZE ABYŚCIE BYLI W PIĄTEK OD GODZINY DZIEWIĄTEJ RANO !!! OBOWIĄZKOWO! Wówczas mamy cały dzień do przedyskutowania na spokojnie dalszych metod działania.

ZJEDNOCZMY WSZYSTKIE NASZE STOWARZYSZENIA I RUCHY do walki o PAŃSTWO DLA OBYWATELI. Stwórzmy Radę złożoną z przedstawicieli Ruchów i Stowarzyszeń . Solidarnie i demokratycznie.

Tak nam dopomóż Bóg!

Siła i Honor!

Paweł Kukiz

 

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816