POLSKA
1

Patrycja Wojnarowska próbowała wykorzystać kancelarię prawną!

27/10/2014
1266 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Miała za zadanie wyciągnięcia z więzienia szefa jednej ze stacji ale… Pamiętacie zapewne Daniela Wrocławka, „właściciela” Telewizji Warszawa, który został aresztowany w marcu 2013 za oszustwa. W tym odbyła się rozprawa, gdzie usłyszał wyrok. Pan Daniel Wrocławek miał sprawę karną w Kielcach która odbyła  się 15 maja 2014 roku o godzinie 11:30 w sali numer 7 w Sądzie Rejonowym w Kielcach na ulicy Warszawskiej 44 Szanowny Pan  Wrocławek był  dowieziony z Zakładu Karnego  gdzie odsiaduję wyrok zarządzony przez Sąd Rejonowy w Warszawie za oszustwa.  Sprawa ta o której nadmieniam z Kielc dotyczyła jego byłem partnerki i przestępstwa nie alimentacji ( art 209 kk) .- powiedział dla Flesik.pl Doradca Prawny Dawid Kokot z kancelarii prawniczej „Legalis”. Wrocławek miał szansę na wyjście, karę mógł odbywać na wolności, będąc […]

0


wojnarowskazMiała za zadanie wyciągnięcia z więzienia szefa jednej ze stacji ale…

Pamiętacie zapewne Daniela Wrocławka, „właściciela” Telewizji Warszawa, który został aresztowany w marcu 2013 za oszustwa. W tym odbyła się rozprawa, gdzie usłyszał wyrok.

Pan Daniel Wrocławek miał sprawę karną w Kielcach która odbyła  się 15 maja 2014 roku o godzinie 11:30 w sali numer 7 w Sądzie Rejonowym w Kielcach na ulicy Warszawskiej 44 Szanowny Pan  Wrocławek był  dowieziony z Zakładu Karnego  gdzie odsiaduję wyrok zarządzony przez Sąd Rejonowy w Warszawie za oszustwa.  Sprawa ta o której nadmieniam z Kielc dotyczyła jego byłem partnerki i przestępstwa nie alimentacji ( art 209 kk) .- powiedział dla Flesik.pl Doradca Prawny Dawid Kokot z kancelarii prawniczej „Legalis”.

Wrocławek miał szansę na wyjście, karę mógł odbywać na wolności, będąc pod nadzorem policji. Wystarczyło skierować odpowiednie pismo do sądu przez prawnika, którego wynajęła Patrycja Wojnarowska, była kochanka Wrocławka. Problem był jednak w tym, że Wojnarowska zgodnie z umową miała wpłacić pieniądze przed wykonaniem usługi czego nie zrobiła. Mało tego wyłudzała od prawnika informacje, za które także się nie rozliczyła.

Sprawa dalej by mnie nie interesowała ale w załączeniu wysyłam sms-y Pani Wojnarowskiej  , która za darmo wyłudziła ode mnie informację o postępowaniu wykonawczym przeciwko Panu Wrocławku , jak wynika z treści korespondencji SMS , z Panią  Wojnarowską zaproponowałem rozwiązanie ponieważ wyrok do odbycia kary nie był duży i mieści się w ustawie o dozorze elektronicznym i odbywaniu kary poza zakładem karnym zaproponowałem współprace w tym zakresie jednak do współpracy nie doszło ponieważ Pani Wojnarowska nie wywiązała się z płatności za obsługę prawna naszej Kancelarii.- dodaje w rozmowie z nami Dawid Kokot.

Poniżej możecie przeczytać screeny smsów, rozmowy między prawnikiem a Wojnarowską.

Od tego czasu ślad po Wojnarowskiej się urwał. Znaleźliśmy zdjęcia celebrytki „goła dupa”, jak od kilku miesięcy bawi się za granicami naszego kraju. Doborowe towarzystwo, baseny, leżaki, palmy, luksusowe drinki. Zabrakło jej 2 tysiące złotych na wyciągnięcie Wrocławka z więzienia a miała na luksusowy wyjazd.

0

Dariusz Wilk

Niezależny redaktor.

15 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758