NEWS
Like

Patriota 05/2014

23/05/2014
544 Wyświetlenia
0 Komentarze
57 seconde czytania
no-cover

Ukazał się nowy numer biuletynu informacyjnego Ligi Obrony Suwerenności „Patriota”.W piśmie tradycyjnie znajdują się relacje z bieżącej działalności LOS oraz artykuły poruszające aktualne zagadnienia polityczne. W tym numerze, pobieżna analiza unijnych absurdów i celów jakie się za nimi kryją. Oprócz tego, rozważania na temat akcji „Polska. Tu mieszkam” i nad sensem sprowadzania do nas imigrantów spoza naszego kręgu kulturowego. Jako ostatnia, poruszona została kwestia sytuacji naszych rolników i wyprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom. Z treścią całego numeru można zapoznać się bezpośrednio TUTAJ lub w dziale „Wydawnictwa” na stronie www.lospolski.pl. Życzymy dobrej lektury! Inne zapisy autora: Stan wyjątkowy“Święta” GretaHomeopatyczni patriociLikwidatorzy polskiej przedsiębiorczościKoryto+ dla polityków

0


patriota5-2014-page-001Ukazał się nowy numer biuletynu informacyjnego Ligi Obrony Suwerenności „Patriota”.W piśmie tradycyjnie znajdują się relacje z bieżącej działalności LOS oraz artykuły poruszające aktualne zagadnienia polityczne.

W tym numerze, pobieżna analiza unijnych absurdów i celów jakie się za nimi kryją. Oprócz tego, rozważania na temat akcji „Polska. Tu mieszkam” i nad sensem sprowadzania do nas imigrantów spoza naszego kręgu kulturowego. Jako ostatnia, poruszona została kwestia sytuacji naszych rolników i wyprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom.

Z treścią całego numeru można zapoznać się bezpośrednio TUTAJ lub w dziale „Wydawnictwa” na stronie www.lospolski.pl. Życzymy dobrej lektury!

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816