BIZNES
Like

Pasożytnicza rola Platformy Obywatelskiej

10/10/2013
745 Wyświetlenia
4 Komentarze
3 minut czytania
Pasożytnicza rola Platformy Obywatelskiej

Innowacyjność PO widoczna jest w każdym jej ruchu. Tylko pasożyt lub ledwo żywy żywiciel nie jest w stanie tego zauważyć, że metodologia uprawiania rządów Tuska polega na pasożytnictwie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

0


 

Sięgnijmy wzorem prezydenta do wiki :

 

Pasożytnictwo – forma antagonistycznego współżycia dwóch organizmów z których jeden czerpie korzyści ze współżycia, a drugi ponosi szkody.

 

Nie trudno zgadnąć jaki to organizm ponosi szkody. Jest nim normalny obywatel, pracodawca, pracownik, który płaci podatki, składki zusowskie oraz wszelkie opłaty lokalne.

 

Pasożytem zaś jest ten osobnik, który korzysta z tego, co weźmie od innych i to w formie przymusowej aby tym zarządzać.

 

Najlepszym przykładem antagonistycznego współżycia, czyli miłości Tuska, jest proponowana przez PO metoda rozwiązania problemu z OFE.

 

Płać frajerze dalej na OFE i bądź żywicielem dla geszefciarzy

 

lub

 

Zapomnij frajerze o dotychczasowych wpłatach na OFE, zapracuj na to jeszcze raz, a nam pasożytom pozwól przetrwać

 

 

Propozycja ,,płać haracz dla OFE” lub ,,zapomnij o wpłaconym haraczu” zwala z nóg. Jakiego to wysiłku intelektualnego wymagały te pomysły, aby ostatecznie zaproponować przysłowiową dżumę zamiast cholery? Nie ma na świecie bardziej inteligentniejszego pomysłu jak zabrać lub zabrać. Oczywiście zaraz ktoś powie, że przecież za wpłacone dotychczas pieniądze na OFE, ZUS da na papierze obietnicę przyszłej emerytury … na którą każdy będzie musiał znów składać się, bo przecież z powietrza pieniądze się nie biorą. Pomysł zwala z nóg – zaróbcie na własne emerytury po raz wtóry – ale nam pasożytom pozwólcie żyć … TU I TERAZ. VAT w górę, papierochy w górę, ciepła woda w górę, alkohol w górę – nawet chcą pasożytować brutalnie bez żadnego środka znieczulającego.

 

Pendolino, łodzie podwodne, dopłaty unijne, rąbanie lasów itd. – wszystko by nakarmić całe rzesze pasożytów. Właściwie to szkoda gadać, gdyż nie ma takiego działania partii kochającej żywicieli, które można byłoby zaliczyć do innych form współżycia niż pasożytnictwo.

 

Jeśli ktoś nie wierzy w efekty pasożytniczej roli Polaka rozłamanego, to niech zwróci uwagę na objawy osłabienia organizmów żywicieli, którzy to zapadają na grzybicę – konsekwencję pasożytnictwa. W najbliższych dniach będzie można fizycznie policzyć liczbę ofiar pasożytnictwa w czasie referendum w Warszawie. Miłość Donalda Tuska do swoich żywicieli została w tym momencie okazana poprzez zjednoczenie się z żywicielami w grzybicy jego wyjściem naprzeciw grzybom … z nożem i koszem do lasu.

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816