Bez kategorii
Like

Para-państwo zabrało dzieci rodzicom i oddało w ręce morderców

23/09/2012
480 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Tak, „pomagając rodzinie” działa „demokratyczne państwo prawa”, urzeczywistniające „zasady sprawiedliwości społecznej”

0


 

 

W ostatnich tygodniach w Pucku rozegrała się tragedia, gdzie 2 dzieci zostało zamordowanych przez zastępczych rodziców (wyrok jeszcze nie zapadł, ale sprawcy przyznali się). Niestety, brało w tym udział, a może nawet w dużym stopniu przyczyniło się do tego nasze para-państwo.

 

W „czasach barbarzyńskich” byli porywacze, którzy wbrew rodzicom, zabierali im dzieci. Dziś czasy się zmieniły i zajmuje się tym, legalnie, nasze „demokratyczne państwo prawa”. A właściwie nie państwo, a para-państwo.

I to już nie jest kidnaping ?

 

Wpierw bawi się w Jugendamt, pod byle pretekstem, ale w majestacie para-prawa zabiera dzieci prawdziwym rodzicom – by potem oddać je w obce ręce.

W przypadku Klaudii i Kacpra z Pucka – w ręce morderców.

 

U mnie dzieci może miałyby biednie, ale by żyły. A w tym pięknym domku, u ludzi bogatszych i lepiej niż ja ocenianych przez otoczenie, znalazły cierpienie i śmierć” – tak mówi  biologiczna matka, zamordowanych przez zastępczych rodziców, Klaudii i Kacpra – Hanna Elend. 

 

Tragedia tych dzieci zaczęła się po aresztowaniu biologicznego ojca, w grudniu 2011 roku, kiedy to w ich domu pojawili się pracownicy socjalni. „Bieda, niezaradność życiowa, zaniedbanie dzieci” – taka była ich opinia, skutkująca z kolei odebraniem maluchów matce.

W styczniu cała piątka trafiła do Pucka, do małżeństwa Cz. 

 

Dalsze losy są znane.

To zapewne nie jedyny taki przypadek, gdy „bieda, niezaradność życiowa, zaniedbanie dzieci” stają się pretekstem by „pomóc takiej rodzinie” i zabrać im dzieci.

 

Nie jedyny, lecz szczególny, bo tragiczny i szeroko nagłośniony.

Ale ile jest takich, o których nie wiemy, gdzie dzieci muszą milczeć ?

A to wszystko podobno dla ich dobra !

 

Tylko – czy ich ktokolwiek pytał, czy chcą tego szczęścia ?

 

 

 

0

astygmatyk

66 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758