HYDE PARK
Like

Papież z Szymkiem Perskim o nowej światowej religii.

07/09/2014
3734 Wyświetlenia
39 Komentarze
12 minut czytania
Papież z Szymkiem Perskim o nowej światowej religii.

Czyżby nadszedł czas Fałszywego Proroka? Papież Franciszek odbył rozmowę utworzenia ogólnoświatowej religii. Dla papieża nawet rozpoczęcie rozmowy o tym jest niedopuszczalne. Od 2000 lat Kościół głosi że katolicyzm jest jedyną prawdziwą religią. Zachłystywanie sie awansem Tuska na Europejskiego Prezydenta jest niczym nie uzasadnione. Są Polacy którzy osiagnęli więcej. Dla przykladu Szymon Perski urodzony w 1923 r. w Wiszniewie, jako Szimon Peres  – był prezydentem państwa Izrael od 15 lipca 2007 do 24 lipca 2014. Peres był też dwukrotnie premierem Izraela (od 14 września 1984 do 20 października 1986 i od 22 listopada 1995 do 18 czerwca 1996 r.) i również dwukrotnie pełniącym obowiązki premiera tego państwa (od 22 kwietnia 1977 do 21 czerwca 1977 i od 4-22 listopada 1995). Ponadto […]

0


Czyżby nadszedł czas Fałszywego Proroka? Papież Franciszek odbył rozmowę utworzenia ogólnoświatowej religii. Dla papieża nawet rozpoczęcie rozmowy o tym jest niedopuszczalne. Od 2000 lat Kościół głosi że katolicyzm jest jedyną prawdziwą religią.

Zachłystywanie sie awansem Tuska na Europejskiego Prezydenta jest niczym nie uzasadnione. Są Polacy którzy osiagnęli więcej. Dla przykladu Szymon Perski urodzony w 1923 r. w Wiszniewie, jako Szimon Peres  – był prezydentem państwa Izrael od 15 lipca 2007 do 24 lipca 2014. Peres był też dwukrotnie premierem Izraela (od 14 września 1984 do 20 października 1986 i od 22 listopada 1995 do 18 czerwca 1996 r.) i również dwukrotnie pełniącym obowiązki premiera tego państwa (od 22 kwietnia 1977 do 21 czerwca 1977 i od 4-22 listopada 1995). Ponadto pełnił funkcje ministerialne w 12 rządach. W 1994 został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. To znacznie wiecej niz Tuzio.

Otóż własnie ten sam Szymon Perski, teraz jako Szymon Perez, wraz z papieżem Franciszzkiem  starają się wypełnić proroctwa Biblijne i Apokaliptyczne, które zapowiadają przyjście Fałszywego Proroka i panowanie fałszywej ogólnoświatowej religii.

Apokalipsa 17mówi o  “kobiecie” jadącej na bestii, co ma oznaczać wielki fałszywy Kościół. Mamy już na to dowodów wiele i właśnie dostarczono nam nowy.  Jak każdy kto jedzie konno, na słoniu lub wielbłądzie – tak kobieta jadąca na bestii – kieruje nią, określa i prowadzi zwierzę tam gdzie ona chce i nakazuje jej wykonać to, czego ona chce. Tak Kościół ma być prowadzony przez lidera którego Biblia nazywa “Fałszywym Prorokiem.

Bestia i fałszywy prorok mają połączyć się aby zbudować i wprowadzić potężny system religii rządowej. Już powstaje nowa religia – ateizm, dla której pisze się podręczniki i dogmaty. Wiele wersetów Bibli  wskazuje, że demony dadzą  temu systemowi moc, umożliwiającą czynienie  za pośrednictwem tego systemu “cudów”.

Pisalem o tym tu: nathanel.neon24.pl/post/112597,poczatek-konca-czasow-czesc-iv-koniec

O tworzeniu nowej światowej religii rozmawiał papież Franciszek z Szymonem Perezem. Radio Watykańskie wydało w tej sprawie komunikat. To szokujące że głowa Kosciola Katolckiego wogóle podejmuje rozmowę na taki bluźnierczy temat. Rozważa powołanie religii jak ONZ.

Zasadą Kosciła Katolickiego trwała od 2000 lat jest głoszenie prawdy że jedyna drogą do Boga jest Chrystus. A teraz chca nam tworzyć religiny kogiel mogiel?  Poczytajcie.

Nie ma sensu wyważać otawrtych drzwi wiec pozwolę sobie zacytować publikację Bibuły na ten temat ( http://www.bibula.com/?p=76397). :

 

Ks. Lombardi o spotkaniu Papieża z Szimonem Peresem

Aktualizacja: 2014-09-4 3:01 pm

Papież Franciszek „z uwagą i zainteresowaniem” wysłuchał propozycji Szimona Peresa, by utworzyć „ONZ religii”. Według byłego prezydenta Izraela tak można by sprzeciwić się terrorystom zabijającym w imię religii. W reakcji na postulat Peresa, który chciałby widzieć Papieża na czele takiego forum, watykański rzecznik zastrzegł, że Franciszek „nie podjął żadnego osobistego zobowiązania”.

„Szimon Peres poprosił Papieża o spotkanie, by móc poinformować go o różnych inicjatywach na rzecz pokoju, które teraz podejmuje, nie będąc już aktywnym politykiem. Audiencja była długa, rozmawiali przez 45 minut. Ten poświęcony czas to był także wyraz szacunku Franciszka dla byłego prezydenta Izraela – mówi ks. Federico Lombardi. – Peres szeroko przedstawił różne inicjatywy pokojowe podejmowane także we współpracy z przedstawicielami różnych religii. Rozmawiał z Papieżem również o swej propozycji stworzenia „ONZ-u religii”.Papież nie podjął jakichś osobistych zobowiązań. Zapewnił jednak o wielkim zainteresowaniu tymi inicjatywami watykańskich dykasterii, które są bezpośrednio zaangażowane w dialog. Są to szczególnie papieskie rady ds. Dialogu Międzyreligijnego oraz Sprawiedliwości i Pokoju. Obydwaj podkreślili, że modlitwy o pokój, która odbyła się w Watykanie z udziałem przywódców Izraela i Palestyny nie można określać mianem porażki, ale należy ją interpretować, jako pewne otwarcie drzwi, poprzez które można wprowadzać różnego rodzaju pokojowe inicjatywy i wartości”.

Watykański rzecznik dodał, że problematyka podejmowana w czasie spotkania z jordańskim księciem była podobna. „Zaprezentował on Papieżowi działania założonej przez niego fundacji, która promuje dialog międzyreligijny na rzecz pokoju, co jest szczególnie aktualne w obecnym kontekście przemocy – zauważa ks. Lombardi. – Fundacja wprowadza w życie podzielaną przez wiele religii «złotą zasadę»: nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe”.

bz/ rv

KOMENTARZ BIBUŁY: Tak więc to, przed czym od wielu lat ostrzegali uważni obserwatorzy (np. Cornelia Ferreira) toczących się zakulisowych rozgrywek politycznych, wchodzi w nową, bardziej jawną fazę, której celem jest stworzenie jednego międzynarodowego – albo lepiej: globalistycznego – ciała mającego być koordynatorem wspólnej światowej synkretycznej religii. Oczywiście, będzie to religia oparta głównie na talmudycznym judaizmie, z tymczasowej konieczności zmieszanej z posoborowym rozwodnionym katolicyzmem, w którym na razie wolno będzie sobie w kościołach “klepać zdrowaśki”, lecz już nie wolno będzie forsować na szerszym forum jakichś religijnych dogamtów czy też głośno sprzeciwać się – wszak demokratycznie ustalonym – nowym porządkom społecznym, z sodomią, aborcją, eutanazją i innymi “wartościami” Nowego Porządku Światowego.  Będzie to ziemskie Królestwo Szatana, a – jak tak dalej pójdzie – i papież jawniej przyłoży do tego rękę…

Przypomnijmy bowiem pewne fakty i wydarzenia. Oto w 2007 roku kardynał Jorge Mario Bergoglio, arcybiskup Buenos Aires, zaprosił do swojej katedry episkopalnego “biskupa” z Kalifornii, Williama Swing na “ekumeniczną liturgię” z okazji 10 rocznicy zainstalowania się w Ameryce Południowej odnogi światowej organizacji o nazwie “Inicjatywa Zjednoczonych Religii” (United Religions Initiative – URI). Czym jest ta organizacja URI? Mówiąc w skrócie, jest to masońsko-syjonistyczna organizacja typu New Age, której celem jest tworzenie gruntu do “wspólnej duchowości” i “syntezy religijnej”. Jest wypełnieniem swoistego testamentu i marzenia okultystki Alice Bailey, która w 1919 roku w swojej książce zapisała plan stworzenia Światowego Kościoła, będącego połączeniem okultyzmu, wolnomularstwa i chrześcijaństwa, co przewidziała na “koniec tego wieku”. I rzeczywiście, pod koniec XX wieku, czyli w 1997 roku powstała organizacja o nazwie United Religions Organization.

Zanim jednak oficjalnie podpisano porozumienie i zarejestrowano United Religions Organization, dwa lata wcześniej “biskup” Swing – znany m.in. ze wspierania aborcji i homseksualnych “związków” oraz walki z “przeludnieniem” – oznajmił o tej inicjatywie podczas międzynarodowego, ekumenicznego i międzyreligijnego spotkania z okazji 50 rocznicy powołania ONZ. W uroczystości wzięli udział, m.in “biskup” Swing; brytyjska księżniczka Małgorzata; “arcybiskup” Desmond Tutu; Sekretarz Generalny ONZ Boutros Boutros-Ghali; arcybiskup San Francisco John M. Quinn, oraz przedstawiciel Watykanu, arcybiskup Renato Martino. Nie zabrakło również i Lecha Wałęsy, bowiem Kukuniek przy swoich wielkich zaletach intelektualnych potrafi wyczuć skąd wieje wiatr.

Organizacja URI skupia już dzisiaj ponad 640 tzw. kooperujących kół (Cooperation Circles) w 84 krajach świata, czyli różnego rodzaju “kościołów” protestanckich, masońskich podgrupek czy innych organizacji, często o zasięgu światowym i oficjalnym uznaniu ONZ.

Ściśle związaną z procesem Nowego Porządku Światowego jest również organizacja o nazwie “The Gorbachev Foundation – Międzynarodowa Fundacja Badań Społeczno-Ekonomicznych i Politycznych”, zarejestrowana w USA i w Rosji, z główną siedzibą w San Francisco. The Gorbachev Foundation – niemal zupełnie nieznana, bądź pomijana milczeniem, a ważna organizacja globalistyczna – utworzona została przez KGB na krótko przed rozpadem Związku Sowieckiego. Już w kilka lat po oficjalnym pojawieniu się, we wrześniu 1995 roku, zwołała pierwsze światowe forum State of the World Forum. Uczestnikami Forum byli m.in. James Baker, George Bush, Margaret Thatcher, George Schultz, Rupert Murdoch, Bill Gates, Carl Sagan i Ted Turner.

Co interesujące, siedziby zarówno URI jak i Fundacji Gorbaczowa są niemal sąsiadami, a ich główne biura znajdują się obok siebie w Presidio, byłej… bazie wojskowej w Kalifornii. Obie organizacje współpracują ze sobą, a ich członkowie “uczęszczają na spotkania obu organizacji” – jak przyznał jeden z członków Zarządu URI.

Watykan, podczas pontyfikatu Jana Pawła II nie angażował się oficjalnie w prace tego typu organizacji, chociaż wielu ważnych hierarchów wspierało je i uczestniczyło w obradach. Pontyfikat Franciszka-Bergoglio zmienia tą nieco ukrytą kartę.

Mój dodatkowy komentarz jest praktycznie zbędny, tym bardziej że po przeczytaniu wiadomości języka w gębie zapomniałem. Zastanawiam się czy to w realizacji tego celu zawadzał poprzedni Papież Benedykt XVI – którego zmuszono do abdykacji.

PS. Jeden Polak stworzył już na potrzeby światowego NWO Klub Bilderberga. Teraz nastepny tworzy religijny ONZ.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816