SPOŁECZEŃSTWO
Like

Papież Franciszek; efekt domina

09/12/2013
781 Wyświetlenia
8 Komentarze
8 minut czytania
Papież Franciszek; efekt domina

Wielu się zachłysnęło papieżem Franciszkiem; bo jeździ starym autem, bo krytykuje bogactwo księży, rozpasanie biskupów… niektórzy w silnych emocjach prorokują, że zostanie zamordowany. Śpieszę z pocieszeniem; nikt go nie zamorduje, bo ci którzy takie rzeczy zlecają, są bardzo zadowoleni z działań nowego papieża.

 

0


 

Jezus sugestywnie milczy…

 

Czy on coś naprawdę zmienił? nie, rzucił tylko kilka słów, nic więcej. Cóż to za poświęcenie, przejechać się kilka kilometrów używanym focusem? to naprawdę coś, co uzasadnia wpadanie w ekstazę? Poświęcą kilka otyłych, biskupich głów i tak skazanych na hierarchiczną dekapitację, ale to wszystko wpisane jest w koszty. Sytuacja obecnie wygląda tak, że kler notuje coraz mniejsze zyski. Ludzie myślą że kler utrzymuje się z datków i opłat ludzi, ale lwią część zarobków stanowi państwo; ziemia, majątki. Państwem, czyli naszym wspólnym majątkiem dysponują politycy. Wiedzą oni że kler daje milion głosów (strzelam), więc by je zdobyć (albo nie były one skierowane przeciwko nim) spotykają się z przedstawicielem kleru, i ustalają opłatę. Mówiąc wprost, politycy oddają Polskie ziemie i majątki obcemu Państwu – Watykanowi.

 

Ty płacisz podatki, a państwo by zdobyć głosy oddaje to zagranicznemu mocarstwu. Jezus, jak wiemy, naszych pieniędzy nie żąda. Chcą ich tylko ci, którzy mienią się Jezusa przedstawicielami. A co na to Jezus? niestety, milczy… milczy gdy jego przedstawiciele gwałcą dzieci, zastraszają je, a były przypadki w Irlandii że je kastrowano… czyżby Jezusowi, Bogu miłości podobał się płacz i wrzask gwałconego trzylatka? dlaczego nie reaguje? są trzy wyjaśnienia – podoba mu się to, ma to w du…, albo po prostu został wymyślony razem z Szatanem, by metodą kija i marchewki wyciągać od osłów pieniądze. Dzieci były często gwałcone pod krzyżem, symbolem cierpienia i okrucieństwa Boga wobec swego jedynego syna; czy Jezus kiedyś zaprotestował? zstąpił z niebios, by ocalić zniszczone psychicznie chucią kapłana dziecko? nie… czy Jezus zrobił coś, by ukarać utrzymujących pedofilię w tajemnicy hierarchów? nie, zrobiły to olbrzymie odszkodowania finansowe np. w USA. Co jest do diabła (że się tak wyrażę) z Jezusem? śpi? gdzieś wyjechał? co z tym Jezusem, wie ktoś?

 

Wspieranie obcego państwa

 

Wzrost niezadowolenia wobec kleru, spowodowany głównie wyjściem na światło dzienne pedofilii, skutkuje nie tylko zmniejszeniem datków – to drobniaki. Prawdziwa władza i bogactwo kryje się w głosach, które kler może zaoferować politykom, z czego wynika także możliwość zorganizowania przez kler buntu przeciwko władzy. I jeśli tych głosów będzie mniej, kler (czyli przedstawicielstwo obcego państwo) dostanie mniej ziemi, majątków, nieruchomości… ale to znowu “mały pikuś”, ponieważ kler nie jest jedyną strukturą bezwzględnie dojącą 40 milionowe państwo. Gdy kler zacznie być synonimem kłamstwa, zboczeń i hipokryzji, straci możliwość dawania głosów, wzbudzania niezadowolenia społecznego; wtedy nie tylko przestanie dostawać pieniądze w różnej postaci, ale zacznie mu być to odbierane. Ale to jeszcze nie koniec tego efektu domina – wiemy że papież Jan Paweł drugi święty ukrywał pedofilię, tak samo jak robili to biskupi. I gdy ich wpływy osłabną, zaczną być wsadzani do więzień za ukrywanie przestępstw i działanie w spisku. Tego się panicznie boją, ponieważ naprawdę Polski, patriotyczny gospodarz tego kraju, nie pozwoli na to by Polską pasły się obce państwa. A kler to obce państwo, prowadzące rozległą sieć interesów na całym świecie.

 

 

Mniej wierzących = mniej głosów dla polityka, i mniejsza szansa na zrobienie rewolty przeciw władzy = mniejsze datki, dotacje państwa, ziemia, nieruchomości = sprawy sądowe o ukrywanie przestępstw pedofilsko – finansowych, wsadzanie do więzień hierarchów.

 

 

Stąd panika; i medialny papież. Prawdziwe jego oblicze to niechęć do współpracy w sprawie pedofilii księży; wyszło szydło z worka – nie odnowa kościoła, a paniczna chęć zatrzymania uciekających majątków i władzy. Tego nie widać z poziomu zwykłego człowieka, ale te globalne ruchy są oczywiste. Czy to oznacza że ludzkość duchowo pięknieje? ależ skąd. Miejsce jednego pasożyta, niszczącego ludzi i żerującego na jego nieszczęściu zajmą inni. To co widzimy, to walka wielkich, gigantycznych ośmiornic o ofiarę. I najlepsze co w tej sytuacji można zrobić, to stanie z boku. Niech się wzajemnie wykańczają, a później nie płacić, nie angażować się w ich działania, i nie daj Boże dawać w ich macki swoje dzieci. Nie chodzi o pedofilię, ta faktycznie jest nagłaśniana i demonizowana – jest w każdej grupie społecznej – ale o naukę dziecka cierpienia, umiłowania skromności, uległości, służenia innym, szacunku do biedy która jest stanem chorobowym… bo i po co wielkiej organizacji zdrowi, szczęśliwi ludzie? tacy nie oczekują nieba, więc nie ma potrzeby płacić pieniędzy mężczyznom, uważającym że reprezentują Boga. Moim zdaniem reprezentują oni diabła w najczystszej postaci. Cierpienie, ból, chciwość i fałszywa skromność, by dostać za nią bilet do nieba.

 

Pójdę do piekła

 

Katolicy mówią mi już wprost; pójdę do piekła. Facet który zabiera swej ojczyźnie, Polsce, by dać obcemu państwu; który broni zboczeńców zamiast odebrać mu dzieci, straszy mnie wiecznymi mękami, bo nie wierzę w bajki w które on wierzy. Kochani, jeśli wasz Bóg milczy widząc gwałty na dzieciach, to szczerze wątpię by mnie, bezrobotnego onanistę wtrącił w bezdenne otchłanie mroku. I straszne i zabawne jednocześnie to wszystko…

 

 

 

————

 

 

 

 

Zachęcam do ściągnięcia mojej książki “Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Inne zapisy autora:

0

samiec
samiec http://www.samczeruno.pl

Mojemu ciału dano imię Marek. Przepchnięto je przez szkołę z tytułem ekonomisty. Teraz te ciało działa jako pisarz, ale kim tak naprawdę jestem, nie mam kurwa bladego pojęcia.

126 publikacje
85 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816