Komentarze dnia
Like

PANOWIE !!! koniec trzepania wacka…lejemy na siedząco !

07/05/2013
1666 Wyświetlenia
8 Komentarze
3 minut czytania
PANOWIE !!! koniec trzepania wacka…lejemy na siedząco !

Koniec świata !.. Jak tak dalej pójdzie …. emigruję lub na zawsze głosował będę na najbardziej skrajną prawicę !… bo tym od lewej po prostu ODBIJA !!! Zaczyna się !.. Hegemonia idiotów pod sztandarami demokracji i równouprawnienia… Oczywiście , królują ci z lewicowych ( im się wydaje postępowych partii ).. …Parlament Szwecji – zawsze tych rudych nie lubiłem , rudy to głupi i fałszywy – zajął się projektem ustawy , która nakazywać będzie z unifikowanie toalet – każda dla wszystkich – i zobowiązywała będzie mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb JEDYNIE na siedząco.. Autorem tego pieprzniętego projektu jest LEWICOWY poseł Viggo Hansen.. W/g niego zwiększy to równość między mężczyznami i kobietami , a jednocześnie ma to poprawić higienę oraz pomoże walczyć […]

0


PACHA

Koniec świata !..

Jak tak dalej pójdzie …. emigruję lub na zawsze głosował będę na najbardziej skrajną prawicę !… bo tym od lewej po prostu ODBIJA !!!

Zaczyna się !.. Hegemonia idiotów pod sztandarami demokracji i równouprawnienia… Oczywiście , królują ci z lewicowych ( im się wydaje postępowych partii )..

…Parlament Szwecji – zawsze tych rudych nie lubiłem , rudy to głupi i fałszywy – zajął się projektem ustawy , która nakazywać będzie z unifikowanie toalet – każda dla wszystkich – i zobowiązywała będzie mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb JEDYNIE na siedząco..

Autorem tego pieprzniętego projektu jest LEWICOWY poseł Viggo Hansen..

W/g niego zwiększy to równość między mężczyznami i kobietami , a jednocześnie ma to poprawić higienę oraz pomoże walczyć z rakiem prostaty ( lejesz na siedząco – wylejesz raka prostaty , w mediach szwedzkich  cała debata na ten temat )..

Najbardziej ujęła mnie ta równość… Jak będą jedne kible dla wszystkich to będę czuł się równiejszy..

Już oczyma duszy widzę jak wchodzę z niebieskooką blondynką do wygódki , ona w jedną  kabinę , ja w drugą , ja puszczam bąka i sikam ona puszcza bąka seryjnego i też leje… Zintegrowany bąk i odgłos siur-moczu kojąco wpływa na moje samopoczucie , ona po wyjściu z kabiny patrzy mi słodko w oczy i pyta o imię.. Ja mam gotowca na podryw : fajnie pierdzisz !.. Romek jestem… Często tu zaglądasz ?.. Może kawka ?.. Wiesz Romku lubię tu puszczać gazy , bo wtedy nie usrywam majteczek.. na dłużej mi starczają..  

Ze sracza wychodzimy zintegrowani.. NOWOCZEŚNI i znający nawzajem swój zapach smrodu z d…..

Tylko czekać jak ustawę szwedzką podłapie Bruksela a po niej na Wiejskiej proeuropejscy – postępowi –  posłowie partii i ruchu …

Już oczyma duszy widzę panów posłów oczekujących pod drzwiami kibelka na moment gdy Pani Marszałek będzie chciało się  sikać , żeby móc z nią przejść na “ty” , albo móc z komplementować ministrę Muchę : ma pani super wypierd !..

Tylko mój wacek tego nie zrozumie… zawsze go sobie popieściłem , potrzepałem… dobrym słowem przywitałem na dzieńdoberek.. I komu to przeszkadzało ?…

LEWICY…czy lewusom ?

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816