HYDE PARK
Like

Panie Belka, wzywam Pana do natychmiastowego podania się do dymisji

24/06/2014
956 Wyświetlenia
13 Komentarze
5 minut czytania
Panie Belka, wzywam Pana do natychmiastowego podania się do dymisji

Panie Belka. W związku z przyznaniem się do popełnienia kradzieży, wzywam Pana do natychmiastowego podania się do dymisji.

0


finansebelaka

Przyznanie się przez Pana do płacenia kartą Narodowego Banku Polskiego za prywatną kolację jest przyznaniem się do kradzieży pieniędzy narodu. Nie dość, że jest to kradzież, to jest to kradzież wyjątkowo bezczelna. Skoro dopuszcza się jej Prezes Narodowego Banku Polskiego który okrada naród, któremu ma służyć i dbać o jego finanse. Zamiast uczciwie pełnić tak zaszczytną i odpowiedzialną funkcję publiczną. A jakby tego mało, to kradzież ta świadczy o tym że jest Pan wyjątkowo bezczelnym durniem. Skoro mając tak znaczącą pozycję i pełniąc tak odpowiedzialną i zaszczytną funkcję oraz mając tak olbrzymie dochody okrada Pan naród na 1435 zł. Jest to tym bardziej bezczelne i obrzydliwe, że dla milionów rodzin, emerytów jest to kwota o jakiej nawet nie marzą jako pieniądzach na ich miesięczne utrzymanie.

Panie Belka, excusez-moi, ale wszystko to dyskwalifikuje Pana dożywotnio z pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych. I wzywam Pana do natychmiastowego bezwarunkowego podania się do dymisji. I usunięcia się z życia publicznego na zawsze.

Czas najwyższy żeby w Polsce zaczęły panować i funkcjonować zasady powszechnie przestrzegane we wszystkich cywilizowanych krajach. Gdzie złodziei, oszustów i kłamców natychmiast i bezwzględnie eliminuje się z życia publicznego. Nie wspominając o tym że sami honorowo się usuwają. Ale honoru od takich osobników jak Pan niestety nie możemy wymagać. Bo to nieosiągalne i nierealne.

Zarząd Narodowego Banku Polskiego wzywam do obciążenia Pana Belki wszelkimi kosztami poniesionymi z powodu zmiany Prezesa NBP. Wzywam też Zarząd NBP do dochodzenia od Pana Belki wyrównania wszystkich strat i szkód jakie poniósł i poniesie Narodowy bank Polski w związku z podejrzanymi działaniami Pana Belki na szkodę Polski i NBP. Łamiąc konstytucję, prowadząc tajne bezprawne spiskowe negocjacje z politykami, wpływając na obsadę stanowisk w rządzie, uczestnicząc w oszukiwaniu i manipulowaniu narodem i wpływaniu na wybory. Zachodzi też poważne podejrzenie niedopuszczalnych i przestępczych oraz bardzo niebezpiecznych i szkodliwych operacji finansowych i związanych z finansami kraju.

Panie Belka, wzywam Pana do natychmiastowej bezwarunkowej dymisji. Ktoś taki nie może pełnić jakichkolwiek funkcji publicznych a tym bardziej tak odpowiedzialnej i ważnej jak Prezes NBP. Excusez-moi.

Wzywam wszystkie organy i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i funkcjonowanie Polski, szczególnie prokuratury, NIK, media, dziennikarzy itp. do zaprzestania mataczenia, manipulowania i chronienia bardzo niebezpiecznych i szkodliwych dla narodu i państwa osób publicznych. Szczególnie osób z rządu, sejmu i partii rządzących. Wzywam do natychmiastowego podjęcia uczciwych śledztw dotyczących wszystkich osób i spraw wskazujących na realne i poważne zagrożenia dla Polski, narodu i demokracji jakie tworzą rządzący. Jakie ujawniają już opublikowane taśmy.

Wzywam wszystkich normalnych, uczciwych rodaków chcących żyć w normalnym kraju do obserwowania, zbierania dowodów wszystkich kłamstw, oszustw i przestępstw popełnianych przez wszystkie osoby publiczne wszystkich szczebli wszystkich opcji. Wzywam rodaków do jednoczenia się, współpracy i obserwowania, kontrolowania, ujawniania, piętnowania i eliminowania wszystkich zdrajców złodziei oszustów i kłamców z życia publicznego wszędzie i na zawsze. Musimy całkowicie oczyścić naszą ojczyznę z wszystkich patologii, chamów i kanalii, którzy nas zdradzają, oszukują, okradają i okłamują. My wszyscy musimy to zrobić jeżeli chcemy żyć w normalnym kraju.

Ja, Ty, My. Teraz. Aż do zwycięstwa. Usunięcia, wyeliminowania i skazania wszystkich winnych.

 

LA założyciel Braterstwa

Dołącz do Braterstwa i uwolnij Polskę od patologii i biedy.

Dołącz do Braterstwa i buduj z nami normalną i bogatą Polskę.

To jest Twoje prawo, przywilej, Twój obowiązek i odpowiedzialność.

Dołącz do nas i stwórz z nami normalny kraj, Nasz Kraj.

Zapraszam. Proszę.

http://www.braterstwo.org

https://www.facebook.com/braterstwo.polska

https://twitter.com/BraterstwoPL

 

Artykuł 1 Konstytucji RP

Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Art.4.1 Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Art.4.2 Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

 

0

Braterstwo.org http://braterstwo.org

Ruch Wyzwolenia Budowy i Rozwoju Polski Oddolny niezależny wolny Ruch wolnych niezależnych osób i organizacji. Jednoczymy wszystkich i wszystkie organizacje chcące żyć w normalnym, uczciwym, sprawiedliwym kraju. Braterstwo to wyzwolenie bez walki, rewolucja bez konfrontacji i budowanie bez harowania.

19 publikacje
219 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758