HYDE PARK
Like

Panie Belka, wzywam Pana do natychmiastowego podania się do dymisji

24/06/2014
545 Wyświetlenia
13 Komentarze
5 minut czytania
Panie Belka, wzywam Pana do natychmiastowego podania się do dymisji

Panie Belka. W związku z przyznaniem się do popełnienia kradzieży, wzywam Pana do natychmiastowego podania się do dymisji.

0


finansebelaka

Przyznanie się przez Pana do płacenia kartą Narodowego Banku Polskiego za prywatną kolację jest przyznaniem się do kradzieży pieniędzy narodu. Nie dość, że jest to kradzież, to jest to kradzież wyjątkowo bezczelna. Skoro dopuszcza się jej Prezes Narodowego Banku Polskiego który okrada naród, któremu ma służyć i dbać o jego finanse. Zamiast uczciwie pełnić tak zaszczytną i odpowiedzialną funkcję publiczną. A jakby tego mało, to kradzież ta świadczy o tym że jest Pan wyjątkowo bezczelnym durniem. Skoro mając tak znaczącą pozycję i pełniąc tak odpowiedzialną i zaszczytną funkcję oraz mając tak olbrzymie dochody okrada Pan naród na 1435 zł. Jest to tym bardziej bezczelne i obrzydliwe, że dla milionów rodzin, emerytów jest to kwota o jakiej nawet nie marzą jako pieniądzach na ich miesięczne utrzymanie.

Panie Belka, excusez-moi, ale wszystko to dyskwalifikuje Pana dożywotnio z pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych. I wzywam Pana do natychmiastowego bezwarunkowego podania się do dymisji. I usunięcia się z życia publicznego na zawsze.

Czas najwyższy żeby w Polsce zaczęły panować i funkcjonować zasady powszechnie przestrzegane we wszystkich cywilizowanych krajach. Gdzie złodziei, oszustów i kłamców natychmiast i bezwzględnie eliminuje się z życia publicznego. Nie wspominając o tym że sami honorowo się usuwają. Ale honoru od takich osobników jak Pan niestety nie możemy wymagać. Bo to nieosiągalne i nierealne.

Zarząd Narodowego Banku Polskiego wzywam do obciążenia Pana Belki wszelkimi kosztami poniesionymi z powodu zmiany Prezesa NBP. Wzywam też Zarząd NBP do dochodzenia od Pana Belki wyrównania wszystkich strat i szkód jakie poniósł i poniesie Narodowy bank Polski w związku z podejrzanymi działaniami Pana Belki na szkodę Polski i NBP. Łamiąc konstytucję, prowadząc tajne bezprawne spiskowe negocjacje z politykami, wpływając na obsadę stanowisk w rządzie, uczestnicząc w oszukiwaniu i manipulowaniu narodem i wpływaniu na wybory. Zachodzi też poważne podejrzenie niedopuszczalnych i przestępczych oraz bardzo niebezpiecznych i szkodliwych operacji finansowych i związanych z finansami kraju.

Panie Belka, wzywam Pana do natychmiastowej bezwarunkowej dymisji. Ktoś taki nie może pełnić jakichkolwiek funkcji publicznych a tym bardziej tak odpowiedzialnej i ważnej jak Prezes NBP. Excusez-moi.

Wzywam wszystkie organy i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i funkcjonowanie Polski, szczególnie prokuratury, NIK, media, dziennikarzy itp. do zaprzestania mataczenia, manipulowania i chronienia bardzo niebezpiecznych i szkodliwych dla narodu i państwa osób publicznych. Szczególnie osób z rządu, sejmu i partii rządzących. Wzywam do natychmiastowego podjęcia uczciwych śledztw dotyczących wszystkich osób i spraw wskazujących na realne i poważne zagrożenia dla Polski, narodu i demokracji jakie tworzą rządzący. Jakie ujawniają już opublikowane taśmy.

Wzywam wszystkich normalnych, uczciwych rodaków chcących żyć w normalnym kraju do obserwowania, zbierania dowodów wszystkich kłamstw, oszustw i przestępstw popełnianych przez wszystkie osoby publiczne wszystkich szczebli wszystkich opcji. Wzywam rodaków do jednoczenia się, współpracy i obserwowania, kontrolowania, ujawniania, piętnowania i eliminowania wszystkich zdrajców złodziei oszustów i kłamców z życia publicznego wszędzie i na zawsze. Musimy całkowicie oczyścić naszą ojczyznę z wszystkich patologii, chamów i kanalii, którzy nas zdradzają, oszukują, okradają i okłamują. My wszyscy musimy to zrobić jeżeli chcemy żyć w normalnym kraju.

Ja, Ty, My. Teraz. Aż do zwycięstwa. Usunięcia, wyeliminowania i skazania wszystkich winnych.

 

LA założyciel Braterstwa

Dołącz do Braterstwa i uwolnij Polskę od patologii i biedy.

Dołącz do Braterstwa i buduj z nami normalną i bogatą Polskę.

To jest Twoje prawo, przywilej, Twój obowiązek i odpowiedzialność.

Dołącz do nas i stwórz z nami normalny kraj, Nasz Kraj.

Zapraszam. Proszę.

http://www.braterstwo.org

https://www.facebook.com/braterstwo.polska

https://twitter.com/BraterstwoPL

 

Artykuł 1 Konstytucji RP

Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Art.4.1 Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Art.4.2 Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

 

Inne zapisy autora:

0

Braterstwo.org
Braterstwo.org http://braterstwo.org

Ruch Wyzwolenia Budowy i Rozwoju Polski Oddolny niezależny wolny Ruch wolnych niezależnych osób i organizacji. Jednoczymy wszystkich i wszystkie organizacje chcące żyć w normalnym, uczciwym, sprawiedliwym kraju. Braterstwo to wyzwolenie bez walki, rewolucja bez konfrontacji i budowanie bez harowania.

19 publikacje
219 komentarze
 

 1. Avatar aa

  Już widzę jak się Belka przejmie i zrezygnuje, wzywac to wy sobie możecie.
  Gdyby nawet stał się cud, to na miejsce Belki wskoczy kolejny Belka, zmieni się człowiek a rzeczywistośc pozostanie taka sama.

  0
  • Wiem kim My jesteśmy ale nie wiem kim Wy jesteście. Kim jesteś aa?

   0
   • Avatar aa

    Polakiem mieszkającym w Polsce.
    Odnieście się do moich słów, a nie do tego kim jestem, bo to nieistotne.

    0
    • Avatar czyli tym gadem

     Jeszcze ten łańcuch duszącej niewoli

     Jeszcze ten łańcuch duszącej niewoli
     Nie zatamował męskiego oddechu,
     Jeszcze męczeńskiej naszej aureoli
     Nie tknęło błoto urągań i śmiechu,
     I pokutnicze nie straciły tłumy
     Ostatnich błysków narodowej dumy.

     Nie było nawet podówczas w zwyczaju
     W dyplomatycznej ślizgać się zabawce,
     W lada koniuszym lub dworskim lokaju
     Zaraz ojczyzny upatrywać zbawcę,
     I tym, co jawnie wyparli się Polski,
     Dawać na kredyt mandat apostolski.

     Kiedy kto z wrogiem chciał wchodzić
     w konszachty
     I stawiać złote zjednoczenia mosty,
     Nie powiadano w gronie braci szlachty,
     Że to mąż stanu, lecz że zdrajca prosty,
     I nie wróżono nowej szczęścia ery,
     Widząc na piersiach błyszczące ordery.

     Jeszcze przybierać nie umiała Polska
     Postaci gadu, co się u stóp czołga;
     Wolała, żeby w drodze do Tobolska
     Trupy jej synów unosiła Wołga,
     Wolała ponieść ofiary najkrwawsze,
     Niżby się miano wyprzeć jej na zawsze.

     Z nową religią nowi są prorocy,
     Co słabszym niosąc wyrok unicestwień,
     Głoszą królestwo gwałtu i przemocy,
     I ewangelię plemiennych rozbestwień,
     Jako pociechę wskazując w rozbiciu
     Nędzę i nicość – i w śmierci i w życiu.

     Pod ich chorągwie spieszą ludzie nowi
     Widząc, że wiara przeszłości zawiodła
     Urągać czystych poświęceń duchowi,
     Kruszyć braterstwa i wolności godła,
     Przed złotym cielcem korzyć się tyranii
     Panmoskwicyzmu albo pangermanii.

     0
    • Spokojnie. Po pierwsze trzeba wszędzie i jak najwięcej pokazywać zdrady, złodziejstwa, oszustwa i kłamstwa tych chamów. Żeby ludzie otwierali oczy. Im więcej ludzi się obudzi tym szybciej pozbędziemy się takich kanalii. To proces. A najgorsze co można zrobić to siedzieć cicho z podkulonym ogonkiem i pozwalać takim kanaliom zdradzać, kraść i kłamać. Prędzej czy później naród się obudzi i zrobi porządek z nimi wszystkimi. Jak nie rozum i świadomość do w końcu bieda ich zmusi do tego.

     0
     • Avatar Ali Baba

      Spokojnie. Po pierwsze trzeba wszędzie i jak najwięcej pokazywać zdrady,…ITD ITD…POPIERAM CAŁKOWICIE.!! NIC DODAĆ NIĆ UJĄĆ.!! KROPLA DRĄŻY SKAŁY..NIECH TE BYKI WIEDZĄ, ŻE WSZYSTKO MA SWÓJ KONIEC, ONI TEŻ GO ZNAJDĄ..!!

      0
  • Avatar Ada

   TO LEPSZE niż taśmy….. hahahahahaha doradca rzadu Tuska ukradł portfel Niemcowi w hotelu Słubice. To gienierał Marek A, doradca Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. To jest dopiero sitwa złodziejska na czele z hersztem.

   0
   • podziwiam andziu twoja glupote.A co ma jajo do jajcarza.Pamietam jak kurdupel straszył ludzi w windzie pistoletem….malutkim…..to byly jaja.

    0
   • generalnie jak profesor binienda albo profesor AGH pieprzy glodne kawalki o katastrofie smolenskiej nie majac pojecia o temacie to czemu generał nie moze sobie wziasc…..

    0
   • Avatar dfgft

    W dniu 18 stycznia 2008 r. skonał po prowadzonym od dnia 10 września 2007 r. proteście głodowym w areszcie w Krakowie 33-letni obywatel Rumunii Cladudiu Crulic. W chwili śmierci ważył 28 kilogramów.

    Rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski mówił:

    „To straszne. (…) On /obywatel Rumunii Claudiu Crulic – ZKE/ umarł z głodu zupełnie tak jak

    – przepraszam, za to co powiem – w Auschwitz.”

    Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich Rzeczypospolitej Polskiej, maj 2008 r.

    C. Crulica zatrzymano wdniu 10 września 2007 r., umieszczono w areszcie6 i przetrzymywano w nim – pod zarzutami kradzieży w dniu 10 lipca 2007 r. portfela znanemu sędziemu Sądu Okręgowego w Krakowie, a następnie w dniach 11 i 12 lipca 2007 r. kwoty 22,5 tys. zł z wykorzystaniem kart bankomatowych znajdujących się w portfelu – do śmierci w dniu 18 stycznia 2008 r.

    Rumun twierdził, że nie popełnił kradzieży i natychmiast po umieszczeniu go w areszcie w dniu 10 września 2007 r. rozpoczął protest głodowy. Po jego śmierci okazało się, że mówił prawdę. Dziennikarka „Tygodnika Powszechnego” Małgorzata Nocuń ustaliła – czego nie zrobili przed śmiercią Rumuna prokuratorzy i sędziowie – że w dniu 10 lipca 2007 r. C. Crulic wyjechał z Polski i w następnych dniach był we Włoszech, w Mediolanie.

    Prowadzący śledztwo w sprawie śmierci C. Crulica, jeden z najbardziej uzdolnionych – jeśli brać pod uwagę tempo robionej przez niego kariery zawodowej – prokuratorów w Polsce, Piotr Kosmaty oskarżył w czerwcu 2009 r. troje lekarzy ze szpitala w areszcie przy ul. Montelupich w Krakowie o nieumyślne spowodowanie śmierci Rumuna.

    Jeśli oni są winni, to Pan, z mocy prawa konstytucyjnego zwierzchnik ministra sprawiedliwości jest współwinny tej śmierci.

    Mord popełniony na młodym Rumunie ze szczególnym okrucieństwem to z całą pewnością jeden z największych – jeśli wziąć pod uwagę, że popełniony w warunkach pokojowych, przez funkcjonariuszy publicznych demokratycznego państwa prawnego, wtedy od prawie czterech lat członka Unii Europejskiej – aktów barbarzyństwa w Europie po II wojnie światowej. Pan – z podanych wyżej przyczyn współwinny – „zamiótł sprawę pod dywan”. Gdy dokładnie rok po zamordowaniu w areszcie C. Crulica, samobójstwo popełnił w zakładzie karnym jeden z zabójców K. Olewnika, Pan – choć śmierci towarzyszyły po wielokroć mniej drastyczne okoliczności, niż w przypadku zamordowania Rumuna – odwołał całe kierownictwo resortu sprawiedliwości, z ministrem Zbigniewem Ćwiąkalskim włącznie.

    0
 2. ale zostanie bo Belka jest dobry murzynki polskie.Najlepsze ze on jest dobry dla was a wy tego nie kapujecie jak to murzynki polskie.

  0
  • Avatar Ada

   te twoje zdebilowanie to wrodzone czy za odpowiednia zapłatą? Nie wiem, że coś takiego jak ty zyje fuuuu

   0
 3. 1,50 andziu ale trzeba umiec.Ty jezdes za cienka.I za nudna.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816