HYDE PARK
Like

PAN PREZYDENT DUDACZEWSKI

04/12/2017
906 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
PAN PREZYDENT DUDACZEWSKI

Nie ma już Dudy, jest Dudaczewski twierdzi red Piotr Lisiewicz z “Gazety Polskiej”. Niewątpliwie “Gazeta Polska”, jak i “Gazeta Polska Codziennie” mają autorytet.

0


Przy pewnych niedoskonałościach programowych, niejasnym spojrzeniu na ważne historyczne wydarzenia związane głównie z II RP, dzienniki, jak i podstawowy tygodnik mają stale zwiększająca się liczbę czytelników. Miałem również osobiste spojrzenie na “GP”, ale jestem jej stałym czytelnikiem i jako publicysta czerpię z niej wiedzę, nie do pozyskania z innych źródeł i to od szeregu lat. Proszę o przejrzenie moich wieloletnich publikacji, gdzie często piszę:

Dokumenty, źródła, cytaty “”Gazeta Polska”, “Gazeta Polska Codziennie”.

Jako wieloletni korespondent “Warszawskiej Gazety”, wiem, iż obaj redaktorzy naczelni Piotr Bachurski ( “WG”) i Tomasz Sakiewicz (“GP” i “GPC”) nie żyją w idealnej symbiozie, ale nic z tego niekorzystnego dla polskiej racji stanu nie wynika, a wręcz przeciwnie, obaj panowie są polskimi patriotami i kochają swoją Ojczyznę.

Obaj uczynili dla  Niej bardzo wiele i za to im chwała. Moją opinię podzielają panowie redaktorzy mediów polonijnych w USA i Kanadzie z którymi mam kontakt korespondencyjny wieloletni ( akredytacja USA w Polsce w latach 2005 – 2012). To dzięki nim traci czytelników prawie do zera, antypolska żydowska szczekaczka “edukująca” w Polsce od 1989 roku już trzecie pokolenie Polaków już 29 lat. I co z tego wychodzi? KOD, Obywatele Rzeczypospolitej, kryminalna Fundacja “Otwarty Dialog” antypolska UE, Komisja Wenecka, ulica, zagranica, okupacja Sejmu RP, śpiewy muchy, pitery, bonie, śmierdzące róże i inni “odnowiciele współczesnej polskiej czerezwyczajki.

Niestety do tego toważydostwa dołączył dudaizm z pijanym zającem Romaszewską, chwalący Juliana Kornhausera teścia Dudaczewskiego za jego “piękny wierszyk” jak to polskie orzełki zamordowały dr Kahane i prały w Kielcach żydowskie dziewczynki pałkami po głowach i jak mordowała Żydów w Kielcach Polska Podziemna! Dudaczewski powiedział w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że wiersz Juliana Kornhausera jego teścia, o mordach żydowskich dziewczynek pałkami po głowach przez żołnierzy z orzełkami na czapkach w tzw. pogromie kieleckim (ubeckim) odpowiada faktom historycznym!!! Skandal Panie prezydencie za tę czerską wypowiedź.

Już wielki polski poeta lwowianin Zbigniew Herbert powiedział o antypolszczyźnie Czesława Miłosza, który w Radiu Wilno powiedział, że Polskę należy przyłączyć do ZSRR:

(…)  „…był hybrydą w której wszystko się telepie

duch i ciało góra z dołem raz marksista raz katolik

chłop i baba a w dodatku pół Rosjanin a pół Polak

Chodasiewicz (Miłosz – dopisek autora) pisał także prozą-żal się Boże

O dzieciństwie a to było nawet ładnie

Był jak student który czyta parę książek

Niedokładnie(…)”

 

Historia się powtarza. Ozjasz Szechter dostał osiem lat pierdla za wystąpienie Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy o przyłączenie Polski do ZSRR. Jego synek Adam Michnik w 2009 roku w Stanisławowie (obecnie Iwanofrankiwsk), na konferencji prasowej powiedział, że jego marzeniem jest połączenie Polski z Ukrainą w twór POL – UKR, lub UKR – POL.

A teraz opozycja totalna z Dudaczewskim nie chce dopuścić do reformy sądownictwa w Polsce. Nie ma odpowiedzi na pytania, skąd Waldemar Żurek  rzecznik prasowy KRS, sędzia ma w swoim posiadaniu 20 !!! kamienic, skąd Małgorzata Giersdorf ma miliony na koncie, dlaczego nie chcą sędziowie ujawniać swoich kont i stanu posiadania. Dlaczego Dudaczewsski ma za doradcę oszusta prof. Michała Królikowskiego, który wziął milion złotych od rzekomego klienta i nie siedzi w pierdlu Wokół bandziora tyszyna. Same profesory i łachudry w polskim sądownictwie. I co? I nic. Łajno się rozlewa smrodliwie i szeroko z HGW na czele. A tfu!!!

 

 FAKT24.PL Wydarzenia Polska “Gazeta Polska”: nie ma już Dudy, jest “Dudaczewski”

 

Red. Piotr Lisiewicz ogłosił koniec Dudy. Jest “hybryda Dudaczewski”

 

Mocne słowa o prezydencie. Napisał je Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego “Gazety Polskiej”. Publicysta w swojej rubryce ogłosił koniec Andrzeja Dudy. – Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN – napisał dziennikarz.

Według Lisiewicza ma on prawo ogłosić “to, co widzą wszyscy”. Taki przywilej wynika z tego, że był on pierwszym publicystą, który przewidział wygraną Andrzeja Dudy. Zastępca redaktora naczelnego “Gazety Polskiej” wieszczy koniec prezydenta.

– Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN. Odtąd hybryda owa będzie mieć w niniejszej rubryce nazwę “Dudaczewski”. Obiecuję, że nazwisko prezydenta więcej w niej nie padnie (…), bo kogoś takiego, jako realnego bytu już nie ma. Nie ma, odkąd ośrodek decyzyjny o nazwie Dudaczewski realizuje program o 180 stopni przeciwny do tego, na który dawny kandydat umówił się ze swoimi wyborcami – czytamy w rubryce.

Rozżalony publicysta uważa też, że w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego “siedzi ekipa z okolic Szoguna”, a więc prezydent w kwestii bezpieczeństwa jest “Komoruskim-bis”.

Lisiewicz zarzuca Dudzie oszukanie wyborców, co czyni go gorszym niż Komorowski czy Kwaśniewski. – Jest tylko jedna analogia do obecnego prezydenta, z tygodnia na tydzień coraz bardziej pełna. Jest nią “Bolek” z 1990 r. zapowiadający koniec grubej kreski, rozliczenie z komuną i przyspieszenie zmian. A potem otaczający się ludźmi bliźniaczo podobnymi do wszystkich tych Kraszewskich, Juźwików, Wiklikow, Kozickich, Czulickich – porównuje publicysta w tygodniku.

“Grillowaliście głowę państwa”, “prezydent oszukał ludzi”. Sejmowa debata ws. sądownictwa

Duda postawił Kaczyńskiemu ultimatum. Chce jednej dymisji!

 “Gazeta Polska”

 

    “Grillowaliście głowę państwa”, “prezydent oszukał ludzi”. Sejmowa debata ws. sądownictwa.

 

Dziękuję Panie Redaktorze.

 

Opracował Aleksander Szumański

 – dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 – 2012, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

Kombatant – Osoba Represjonowana – zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/gazeta-polska-nie-ma-juz-dudy-jest-dudaczewski/5de2f0k

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1164 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816