Bez kategorii
Like

Pan Bronek powiedział

13/05/2012
438 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Święte prawo złodziei – nie wchodzić (im) w paradę

0


No, w końcu wyszło szydło z worka, wyszła goła prawda i okazało się wreszcie to, czego nikt dotąd oficjalnie nie  mówił, a ludziska tylko przypuszczali, że nie jest dobrze, a jak któren powiedział coś blisko tematu głośno, a nie daj Boże napisał, to zaraz szczekaczka medialnej propagandy wrzeszczała, że to pomówienia, że teorie spiskowe, że prawo jest równe dla wszystkich.

Gówno prawda!

Wziąłem raz jeszcze do ręki „Folwark zwierzęcy”, przeczytałem od deski do deski i wiem, że propaganda mija się z prawdą. Kłamie, łże jak bura suka.  

W książce jak byk stoi napisane, że wszystkie świnie są równe, ale ktoś potem (na użytek własny) dopisał, że niektóre (świnie) są równiejsze. A, że tak jest, wyszło przy okazji obrony świętej złodziejki z Ukrainy, a kto wie czy  nie również zleceniodawczyni zabójstwa.

Pan Bronek powiedział to, czego nikt inny wcześniej się nie odważył – powiedział prawdę, że Ukraina jest jedynym państwem w Europie, gdzie polityk odpowiada karnie za zrobione wałki.

No to teraz wreszcie (chyba) zrozumiałem dlaczego taki ścisk i tłok koło koryta, od którego jedynie siekierą ryj można odrąbać, inaczej się nie da.  

0

Wiktor Smol

Copyright © 2011-2014 Wiktor Smol

369 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758