Bez kategorii
Like

Pamiętacie Hansa Roslinga?

11/02/2011
335 Wyświetlenia
0 Komentarze
55 seconde czytania
no-cover

Jest dalej w formie: http://www.ted.com/talks/hans_rosling_on_global_population_growth.html Jedno, co uderzyło mnie w tym mini-wykładzie – dlaczego właściwie mielibyśmy ograniczać światową populację? I co to jest "sustainable population" w obliczu ogromu kosmosu, który wciąż czeka na eksplorację? Czyżby pan Rosling był jednym z tych, którzy nie wiedzą, że najcenniejszym zasobem ekonomicznym są human resources? O nie, pan Rosling nie wygląda mi zdecydowanie na takiego głupka. Pan Rosling wygląda mi bardziej na przedstawiciela masonów z NWO. Nie wierzycie? Zwróćcie uwagę, co mówi w 9:24. Inne zapisy autora: Topór redystrybucji

0


Jest dalej w formie:
http://www.ted.com/talks/hans_rosling_on_global_population_growth.html

Jedno, co uderzyło mnie w tym mini-wykładzie – dlaczego właściwie mielibyśmy ograniczać światową populację? I co to jest "sustainable population" w obliczu ogromu kosmosu, który wciąż czeka na eksplorację? Czyżby pan Rosling był jednym z tych, którzy nie wiedzą, że najcenniejszym zasobem ekonomicznym są human resources?

O nie, pan Rosling nie wygląda mi zdecydowanie na takiego głupka. Pan Rosling wygląda mi bardziej na przedstawiciela masonów z NWO. Nie wierzycie? Zwróćcie uwagę, co mówi w 9:24.

Inne zapisy autora:

0

kre

na haslo, ze swiat stoi przede mna otworem, odpowiadam: - którym?

2 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758