HYDE PARK
Like

Owsiak w ciężkich opałach!

16/05/2014
1502 Wyświetlenia
45 Komentarze
43 seconde czytania
Owsiak w ciężkich opałach!

Dzisiaj krótko. Wszystkim, którzy nie znają losów sporu sądowego Jerzego Owsiaka z blogerem MatkaKurka, a także tym, którzy już co nieco wiedzą na ten temat, polecam, jeśli umknęło to ich uwadze, najnowsze sprawozdanie z tego procesu stulecia. Wcale nie żartuję! Sprawa ma naprawdę ciężki kaliber.

0


 

A zatem przekazuje link do ostatniego sprawozdania z procesu, oskarżonego przez Owsiaka, blogera (Matka Kurka), które dowodzi, że najbardziej świąteczny członek orkiestry WOŚP niesie pomoc wszem i wobec, czyli sobie i małżonce swojej w ramach akcji: hasło „Złoty Melon”, odzew „Mrówka Cała” albo odwrotnie.

Zdaje się, że Owsiak jest w kompletnej d…

 

http://kontrowersje.net/ponad_milion_w_kwitach_mr_wki_ca_ej_moja_odpowied_owsiak_do_prokuratora

 

 

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816