POLSKA
Like

Oświadczenie Zygmunta Miernika

28/02/2017
769 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Oświadczenie Zygmunta Miernika

Zygmunt Miernik

zygmunt.miernik@wp.pl

tel. 505 770 567

0


 

 

 

 

 

 

Będzin, 27.02.2017 r.

 

 

Oświadczenie

 

W związku z szkalującymi mnie publicznie materiałami pani Magdy Kośny w sprawie rzekomego podziału środków uzyskanych ze zbiórki przez telewizję „Idź pod prąd” z inspiracji pastora Pawła Chojeckiego i Mariana Kowalskiego, w czasie gdy przebywałem w Zakładzie Karnym w Wojkowicach za protest przeciwko bezkarności totalitarnych zbrodniarzy, informuję:

 

  1. Dopiero w ostatni piątek 24.02. zapoznałem się z zarzutami pani Kośny opublikowanymi w Pressmanii oraz Wirtualnej Polsce. Wcześniej przebywając w Miasteczku Protestu pod SN nie miałem dostępu do internetu, czyli de facto wiedzy o ataku na moją osobę. Żądań pani Kośny nie potwierdziła telewizja „Idź pod prąd”.
  2. Oczekuję na spotkanie z panią Magdą Kośny, która podobno była jedną z setek wolontariuszy w Miasteczku Protestu pod SN, której nie kojarzę i nie znam, w celu ustosunkowania się do jej publicznych kłamstw, pomówień i oszczerstw. Kontakt z panią Kośny miałem jedynie telefoniczny z numerów zastrzeżonych w ciągu ostatnich 2-3 tygodni.
  3. W styczniu i lutym wielokrotnie byłem obecny w Miasteczku Protestu pod SN, a jednak pani Kośny nigdy osobiście ze mną nie nawiązała.
  4. Jestem gotów osobiście spotkać się z każdą zainteresowaną sprawą Redakcją wraz z uczestnictwem pani Kośny, jeśli:

– pani Kośny przedstawi oświadczenie potwierdzone notarialnie, że ponosi pełną odpowiedzialność za swoje pomówienia opublikowane w Pressmanii, Wirtualnej Polsce, na jej profilach społecznościowych (jestem gotów zwrócić koszt uzyskania takiego oświadczenia);

– oboje poddamy się badaniu krwi w losowo wybranej placówce zdrowia na terenie Warszawy – tzn. testowi na obecność środków odurzających lub psychoaktywnych, za co również ureguluję należność.

 

Oczekuję na reakcję w sprawie w/w warunków ze strony pani Kośny do 6 marca br. (poniedziałek). Oczywiście istnieje możliwość, że pani Magda Kośny publicznie przeprosi mnie i wycofa się ze swoich zmyślonych zarzutów i pomówień.

 

Do czasu spełnienia moich warunków nie będę wypowiadał się, ani ustosunkowywał się do szczególnie haniebnych pomówień pani Kośny. Dalsze szkalowanie mnie przez panią Kośną spowoduje skierowanie przeze mnie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

 

Jednocześnie wszystkie media, które będą nadal publikowały wymysły pani Kośny na mój temat narażają się na dochodzenie zadośćuczynienia w sądzie.

 

 

 

Z poważaniem

 

(-) Zygmunt Miernik

 

 

Do wiadomości:

  1. Pressmania
  2. Wirtualna Polska
  3. Inne media

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816