Komentarze dnia
Like

ORDER LENINA DLA TOWARZYSZA TOMASZA SAKIEWICZA

12/11/2014
342 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
ORDER LENINA DLA TOWARZYSZA TOMASZA SAKIEWICZA

Redaktor naczelny “Gazety Polskiej” został uhonorowany medalem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy wraz z Przemysławem Miśkiewiczem ze Stowarzyszenia Pokolenie.

Ukraińcy są wdzięczni za pomoc jaką okazaliście – powiedział wiceszef Samoobrony Majdanu Andrij Grabow, wręczajac medale Tomaszowi Sakiewiczowi i Przemysławowi Miśkiewiczowi. To pierwszy medal jaki dostałem w życiu. Znamienne, że od Ukrainy. Widocznie tam już Rosjan przepędzili. Na serio mówiąc to wyróżnienie dla wszystkich tych Polaków którzy rozumieją, że silna Ukraina to silna Polska – mówił Tomasz Sakiewicz podczas odbierania wyróżnienia. Kiedy jechałem na Majdan, nie widziałem niepodległego narodu, ale widziałem walczących o godność. Widziałem tam dążenie do wolności. Dziękuję narodowi ukraińskiemu, że mogłem wrócić do pamiętnego sierpnia kiedy miałem 18 lat – mówił z kolei Miśkiewicz.

0


ORDER LENINA DLA TOWARZYSZA TOMASZA SAKIEWICZA

 

GAZETA POLSKA OFICJALNĄ UKRAIŃSKĄ GAZETĄ

 

MEDAL SB UKRAINY DLA TOMASZA SAKIEWICZA

 

 

 

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zajmuje się kontrwywiadem oraz wywiadem, w tym tworzeniem siatki agentów wpływu na terenie obcych państw.

 

Obecny szef SBU, Walentyn Naliwajczenko, w 2009 roku porównał polską policję do NKWD i Gestapo. “Na ukraińskiej ziemi władze zmieniały się jedna za drugą. Miały jednak wspólny cel – zniszczyć wszystko, co ukraińskie. Rozbić jedność naszego narodu. Nieważne, czy do więzienia na Łąckiego kierowała polska policja, niemieckie gestapo, czy radzieckie NKWD, ich głównymi więźniami byli bojownicy o niepodległość, członkowie ruchu wyzwoleńczego” – powiedział wówczas obecny szef SBU podczas otwarcia jednego z lwowskich muzeów.

 

www.niezalezna.pl

Czyli – zostali mianowani na oficjalnych konfidentów. Następny w kolejce Michnik.

Spokojnie, za robotę w polskich mędiach Michnik nagrodę może dostać nie od SBU i nie medal tylko np. tytuł “Pierwszego Jewropejca Europy”. 20% nagrody pójdzie dla Izraela, reszta na działalność Michnika.

 

Jaka gazeta taki medal.

 

Jest to “Pocałunek śmierci” dla tego wydawnictwa. Powodem odznaczenia między innymi “Ks. Isakowicz-Zaleski:

 

“Gazeta Polska” zablokowała artykuł o rzezi wołyńskiej. Powody ideologiczne, nie merytoryczne”. http://natemat.pl/63557,ks-isakowicz-zaleski-gazeta-polska-zablokowala-artykul-o-rzezi-wolynskiej-powody-ideologiczne-nie-merytoryczne

 

Na pohybel tym zaprzańcom na służbie. banderowców.

Medal został przyjęty (nawet jest zdjęcie na dowód). i o dziwo chwalą się nim na lewo i prawo. Do jakiego stopnia doszła ta degrengolada w tych mendiach, że ci ludzie nie kryją się z prezentami od bezpieczniaków ?

 

Drwią sobie w żywe oczy z lemingów, którzy ich czytają. Może się przeliczą, ale wątpię, aby to był “pocałunek śmierci” jak ktoś sugeruje. Klapki na oczach i religijny stosunek do dziennikarzy takich jak Sakiewicz bez względu na ich występy to tam norma.

 

Ciekawe czy w następnej kolejności odznaczą Bronisława albo Dawida Wildsteina ? Albo kogoś z Gazety Wyborczej dla równowagi.

Sugeruję do kompletu dodać order Lenina, czyli jednego z Ojców Założycieli Ukrainy.

 

“…ich głównymi więźniami byli bojownicy o niepodległość, członkowie ruchu wyzwoleńczego”- czytaj: zdrajcy Polski, przyszli bestialscy, krwawi, okrutni i podstępni mordercy setek tysięcy niewinnych polskich dzieci, kobiet, starców i mężczyzn, neonazifaszyści spod znaku OUN-UPA-dzikie ukro bestie.

 

W postach celny komentarz Ks. Isakowicza – Zaleskiego
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/sluzba-bezpieczenstwa-ukrainy-oficjalnie-nagrodzila-gazete-polska

 

 

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1163 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816