HYDE PARK
Like

Opozycja to jednak zbiorowisko chamów, moralnych knurów i loch

08/12/2017
1114 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Opozycja to jednak zbiorowisko chamów, moralnych knurów i loch

Nie wiem czy mieliście możliwość oglądania pożegnalnego wystąpienia pani Premier Beaty Szydło w Sejmie.

0


Od posłów nie wymaga się wiele, ale odrobina kultury nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ale totalna opozycja o kulturze nigdy nie słyszała. Im na słowo kultura otwiera się w kieszeni scyzoryk.

Jaki jest poziom kultury totalnych chamów, kłamców , hipokrytów i wszelkiej innej opozycyjnej hołoty możecie sobie wyrobić własną opinię, porównując wystąpienia pożegnania w Sejmie premier Kopacz i premier Szydło.

Oto jak to „Kopaczka” zakopywała się głębiej niż na „meter” w pamięci Polaków:

Ani jednego dobrego słowa o opozycji, ani słowa podziękowania, za to potok politycznej wulgarności i Chamstwa. Ona ładne słówka potrafiła prawić tylko Putinowi oraz niemieckim i brukselskim mocodawcom.

„Żenujące”, „fatalne”, „na poziomie rządów PO” „Popsute święto demokracji” – takie były komentarze po przemówieniu Kopacz. Kłamaczka łgała do „ostatniej kropli jadowitej śliny”.

A teraz wystąpienie pani Premier która nie wypadła Tuskowi ” z pod ogona”…

Wystąpienie prawdziwej Pani Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, Beaty Szydło.

https://

Ciężar głupoty opozycji przygwoździł ich dupy w siedzeniach i nie byli w stanie unieść się ponad swoją głupotę i zacietrzewienie. Buractwo opozycyjne nawet nie potrafiło złożyć zafajdanych aferami łap do oklasków.

Można było podziękować nawet przygłupom z opozycji? Można, tylko że szkoda było czasu, bo ta ćwierć ynteygencja nie zrozumiała.

Ale dzięki temu widać różnicę klas. Różnicę poziomów. U członków opozycji ich IQ nie tylko nie podąża za liczbą wskazującą wiek ale nawet się uwstecznia.

Ja rozumiem, że uchwalone ustawy o sądownictwie sparaliżowały przekrętasów, którzy teraz już tylko myślą o tym jak nasmażyć smalcu z cebulką, aby im w celach więziennych zęby nie szkorbuciały. Wiem, że dzisiaj żałują, że nie zainwestowali w więziennictwo, więc przyjdzie im „kiblować” w stęchłych i ciasnych więzieniach z tymi, co na nich głosowali. No ale żeby bać się aż tak. Żeby aż tak przyzwyczajać się do siedzenia?

PS. ja rozumiem że każdy poseł może robić z siebie idiotę na swoje konto, jak to widzieliśmy podczas „popisów” opozycji. Tylko dlaczego mają to robić na nasz rachunek? Na nasz rachunek, gdyż to my w naszych podatkach za ich wygłupy płacimy.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758