Bez kategorii
Like

Operacja Amerykańska Wolność.

24/01/2013
379 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Na swojej oficjalnej stronie na FB Anonimowi wezwali Amerykanów do działania na rzecz odzyskania zagwarantowanych im przez Konstytucję Stanów Zjednoczonych wolności.

0


Całość odezwy Anonimowych znajduje się pod tym linkiem:

www.facebook.com/OffiziellAnonymousPage

Ja zaś po krótce postaram się odezwę tą Państwu przedstawić.

                                                                   *             *           *

AMERYKAŃSKA WOLNOŚĆ.

————————————–

 

Amerykańska administracja zamierza zmienić konstytucję, co narusza podstawowe prawa Amerykaów, którzy nie mogą w tej sytuacji stać i obojętnie patrzeć, gdy rządzący w tajemnicy pozbawiają nas wszystkich swobód, które nasi przodkowie przekazali nam w spadku po ciężkiej i krwawej walce o nie.

Zapewniamy, że ta krew nie została przelana na próżno, że jeszcze nie wszystko zostało stracone, aby ich poświęcenie stało się w ostateczności porażką dla narodu.

Protestujemy przeciwko rządowi USA, który chce zniszczyć nasz amerykański styl życia.

Rząd USA nazywa nas terrorystami.

Pytanie w związku z tym jest takie:

"Kto kogo terroryzuje?"

Czy jest możliwe, że rząd Stanów Zjednoczonych zaczął bać się nas- swoich obywateli?

Dlatego też, w odpowiedzi na to pytanie odpowiadamy, że czas na działanie nadszedł.

Nadszedł właśnie czas, aby przypomnieć rządowi, że my, Amerykanie posiadamy władzę w tym kraju, a nie ci którzy rządzą w naszym imieniu. Nadszedł więc czas, aby Amerykanie zdali sobie wreszcie sprawę z powagi sytuacji, polegajacej na tym, że obecny rząd stał się nie spełniajacym nałożonych na niego zadań, bo nasza gospodarka stała się niestabilna, nasz system polityczny został zniszczony, a współpraca z wybranymi przez nas przedstawicielami stała się niemożliwa.

My nie wzywamy ludzi do rewolty czy też ulicznych protestów przeciwko lokalnym władzą, bo to nie przyniesie oczekiwanych przez nas zmian. Natomiast przyniesie zamiast tego niepotrzebny rozlew krwi i medialne napiętnowanie nas jako wichrzycieli i buntowników.

W ciągu ostatnich 12 lat udział w wyborach był fikcją, gdyż tak naprawdę władzę w tym kraju sprawują wielkie korporacje i lobbyści, którzy przez swoje marionetki kontrolują całokształt naszego życia. Aby więc odzyskać przez nas wpływ na rządzenie krajem musimy zniszczyć te ich zakulisowe machiancje.

Rewolucja w Ameryce ma polegać na przywróceniu nam konstytucyjnych praw, aby po raz  kolejny odzyskać wolność, dlatego też Amonimowi wraz ze wszystkimi Amerykanami zdecydowali się wypowiedzieć otwarcie wojnę rządowi Stanów Zjednoczonych.

Wzywamy obywateli Stanów Zjednoczonych, aby stanęli razem z nami w walce mającej na celu usunięcie tego szkodliwego organu z naszego społecznego ciała.

Nie godzimy się, żyć w państwie policyjnym, nie chcemy być nadal brutanie odhumanizowani przez tych, którzy z naszych podatków mieli nas i nasze ulice chronić, a nie kontrolować nasze życie i pozbawiać nas naszego prawa do zachowania prywatności.

Żądamy zachowaniana naszego prawa do wolności wyboru w ustalaniu wysokości płaconych przez nas podatków, prawa  do zachowania własności i prawa do ochrony własnego zdrowia i życia.

Nikt nie ma prawa zapukać do naszych drzwi, aby odebrać nam naszą broń, naszą własność i nikt nie będzie za nas decydował o naszym prawie do ochrony zdrowia.

My nie chcemy aby o naszym zdrowiu, naszych ciałach, naszych umysłach i naszym życiu decydował ktoś za nas.

Nie godzimy się do obrony dronami naszych domów i naszej społeczności.

Musimy zmienić system finansów państwa tak aby prywatne banki nie mogły decydować o wysokości emisji naszej waluty, wysokości stóp procentowych i wpływały w ten sposób na naszą gospodarkę.

Rząd Stanów Zjednoczonych przekroczył już tyle razy swoje uprawnienia, że my nie możemy dalej wobec tego problemu stać obojętnie. Nasze pokojowe działania, cierpliwość i powściągliwość, gdy czekaliśmy aż Kongres i wybrani przez nas nasi przedstawiciele zablokują działania prowadzące do tyranii Gabinetu Owalnego, zakończyły się, bo bierność tylko przyczyniała sie do dalszego ograniczania naszych praw.

Deklaracja Niepodległości ustanowiła supremację Ludu oraz prawo i obowiązek do jej obrony przed zakusami rządów chcących ją ograniczyć.

Nasza Konstytucja zapewniła nam tak dużo gwarancji do realizacji prawa kontroli  rządu przez obywateli, że należy obecnie wykorzystać te gwarancje, aby rząd znów zaczął wypełniać wolę swoich obywateli.

W ten sposób obywatele jako podmiot państwa, muszą zająć swoje właściwe miejsce w strukturze tego państwa, aby wartości podstawowe praw ludzi do życia w wolności i szczęściu osobistym były zapewnione.

W jaki sposób ludzie mogą zrealizować swoją władzę aby rząd znów służył ich woli?

Wszystko zależy od woli rządzących, czy zechce liczyć się z prawami obywateli. Jeśli zaś tak się nie stanie w myśl Deklaracji Niepodległości, obywatele mają prawo do obalenia władzy nawet na drodze wypowiedzenia jej wojny.

To jest oczywiście ostateczne rozwiązanie, gdy wyczerpią się inne możliwości mniej radykalne i okażą się one nadal nieskuteczne.

Czy nie próbowaliśmy?

W odpowiedzi na to jest prawo i obowiązek Amerykanów do obalenia rządu, w celu przywrócenia sprawowania władzy nad własnym krajem, który na służyć ludziom.

Tak zostało to ustalone w historycznych precedensach.

Ten czas właśnie nadszedł.

Zostały wyczerpane wszystkie możliwości. Nasz rząd ignorował nas.

                                                                   *        *        *

 

Tak przedstawia się ta deklaracja ogłoszona przez Anonimowych. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie, czy nie są to kolejne czcze deklaracje, czy też prawdziwa opinia anonimowej większości społeczeństwa amerykańskiego, które ma już dość wprowadzania tylnymi drzwiami socjalizmu  z "ludzką twarzą" do USA????

Na podsumowanie dodam, że mimo wszystko- w świetle ostatnich wydarzeń, jak i w obliczu ciężkiego kryzysu gospodarczego przed jakim stoi obecnie społeczność amerykańska- zaczyna się dziać bardzo nieciekawie.

 

Pozdrawiam

Inne zapisy autora:

0

Avatar
AdNovum

Jesli chcesz zbudowac dom, który bedzie sluzyl pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

126 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816