Bez kategorii
Like

ONR to służba dla Polski i Polaków.

18/11/2012
461 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Podstawę stosunku jednostki do Narodu stanowią instynkty i uczucia narodowe tkwiące w najgłębszych pokładach jej duszy. Wiedzeni tym instynktem gotowi jesteśmy zginąć na polu walki, wiedzeni tą miłością Narodu, jemu tylko służyć pragniemy. J. Mosdorf

0


Przecież Ruch Narodowy w Polsce jest nadal w powijakach, przecież samymi marszami nie odzyskamy Polski, każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę. To jest tylko jeden z etapów odzyskania Polski przez nasz naród.

Działacze ONR-u w przeważającej ilości, to młodzi patriotyczni Polacy, którzy nie zgadzają się z obecną sytuacją w Polsce, chcą żyć w innej Polsce. Nie chcą między innymi wyjeżdżać z Polski do pracy na zmywaki całej Europy, nie chcą, aby Polki pracowały w tureckich burdelach w Niemczech. Nie zgadzają się z całą polityką unijną, która jest wymierzona i wroga polskiej racji stanu, nie zgadzają się z polskim establishmentem, który polski jest tylko z nazwy, a na każdym kroku jest wrogi naszej Ojczyźnie i nam Polakom.

Starajmy się w takim razie dyskutować z innymi Polakami, starajmy się szerzyć wiedzę o tym ruchu wśród naszego narodu, o którym tak mało Polaków do tej pory wiedziało, ponieważ wiedzę na ten temat chciano wymazać z naszych polskich kart historii. Tak jak to chciano uczynić z pamięcią i wiedzą na temat Żołnierzy Wyklętych. Do tej pory Polacy, duża ich część nie wiedzą, kim był Roman Dmowski, Jan Mosdorf, Piasecki, Jędrzej Giertych, Bielecki, Rybarski, Stroński, Zdziechowski, Watysiuński, Berezowski, Doboszyński, i tysiące innych, co to Młodzież Wszechpolska, skąd wywodzi się ONR, jakimi ci ludzie kierują się przekonaniami i poglądami, i co na co dzień czynią, gdzie pracują, gdzie się uczą i na co poświęcają swój wolny czas?

Poniżej, pod zamieszczonymi przeze mnie odnośnikami można się z tymi poglądami zapoznać, można również tam nawiązać odpowiednie kontakty i zdobyć wiedzę na temat dzisiejszego Ruchu Narodowego, aby potem z własnej woli przyłączyć się do dzisiejszego Ruchu Narodowego w szeregach ONR-u albo Młodzieży Wszechpolskiej:

www.onr.h2.pl/

www.narodowiec.com.pl/forum/index.php

narodowcy.net/

Jednak mimo tego wszystkiego, tak dużo wspaniałych Polaków chciałoby radzić, co ONR i Młodzież Wszechpolska ma czynić, co ma pisać, co ma myśleć, w co ma wierzyć i pod jakie pomniki ma chodzić, i gdzie ma składać wieńce. A może tak ci ludzie, którzy tak dużo wiedzą i mogą, chcieliby pomóc temu ruchowi, chcieliby swoją radą i wiedzą wspomóc ten ruch, chcieliby się poświęcić dla tego ruchu i chcieliby swoim imieniem i nazwiskiem zaryzykować to, że im się przypisze miano antysemitów, nazistów i łysych bandytów, którzy tylko biją i mordują niewinnych ludzi. Najlepiej to wszystko czynić  w szeregach tych organizacji, tam można wpływać bezpośrednio na ich poczynania. Nie obawiając się o to, co powiedzą inni tylko dlatego, że ci odważyli się oficjalnie popierać w dzisiejszej, jakoby wolnej i demokratycznej Polsce znienawidzony przez polskojęzyczne polskie "elity" "nazistowski" oraz skrajnie "antysemicki" Ruch Narodowy na czele z ONR-em?

Przecież nasi wrogowie posługują się tą samą retoryką pod tym względem, co ich odeologiczni poprzednicy z gestapo, NKWD, UB i Informacji Wojskowej, którzy dzisiejszych polskich narodowców nazywają faszystami, narodowymi socjalistami, nazistami, antysemitami, bandytami, mordercami, a czynią i mówią tak o nas w tak haniebny sposób, w jaki robił to morderca milionów ludzi, w tym wielu Polaków towarzysz Stalin.

W dzisiejszej Polsce, moim zdaniem każdy Polak powinien zaangażować  się w działania Ruchu Narodowego, na ile go stać i na ile potrafi, nie oczekując po tym żadnych zaszczytów czy innych apanaży.

Na manifestacje narodowców-nacjonalistów w Warszawie i w innych polskich miastach przychodzi nadal zbyt mało ludzi, zazwyczaj na te marsze, pikiety, manifestacje przychodzi bardzo dużo polskiej młodzieży, ale to jest jednocześnie pocieszające, bo daje nam nadzieję na lepsze czasy, ponieważ przyszłość należy do polskiej młodzieży. Ale gdzie są starsi, rodzice i dziadkowie tych ludzi? Jeszcze do niedawna oblewano fekaliami i farbami pomnik Romana Dmowskiego w Warszawie, podpalano go, odbywały się pod nim haniebne demonstracje lewactwa z Antify. Dzisiaj już to się nie dzieje. A przecież to jest dopiero początek, ponieważ od razu Krakowa nie zbudowano.

  Pozdrawiam tych wszystkich Polaków, którzy postanowli już dzisiaj w to dzieło zaangażować się osobiście, mimo lewackiej i antypolskiej propagandy, która ma miejsce w zasadzie we wszystkich polskojęzycznych mediach, w których prym wiodą nowocześni i postępowi Polacy, nowocześni polskojęzyczni Europejczycy oraz obywatele Świata, których reprezentują tacy ludzie, jak pani Szczuka, Palikot, Lizut, Najsztub, Żakowski, Biedroń, Grodzki, Lis czy pan Hartman.

Tym wszystkim Polakom, którzy nie zważając na tę wrogą i antypolską propagandę chcą się poświęcić dla ruchu narodowego, mimo tego, że pod ich adresem będą wytaczane najcięższe działa i zarzuty, jednak i tak tego się nie obawiają, że może do nich przywrzeć miano antysemity i człowieka nietolerancyjnego, zdecydowali się już dzisiaj wspomóc ten odradzający się w Polsce Ruch Narodowy, który zawsze w swojej historii na pierwszym miejscu stawiał Polskę, nasz interes narodowy i polskość. Przy tym wszystkim uważam, że obecna Polska i nasza Ojczyzna oczekuje od nas radykalnych poczynań, które mogą zmienić oblicze tej ziemi, bez tego czeka nas zagłada, jako jednolitego narodu w tej części Europy. A czasu mamy z dnia na dzień coraz mniej.

Głos Prawdy – Jedwabne

 

Głos Prawdy: Sztandar Wroga


Czołem Wielkiej Polsce!

Chwała Wielkiej Polsce!

 

Pozdrawiam wszystkich Polaków.

polacy.eu.org/

Inne zapisy autora:

0

Pawel Tonderski http://Polacy.eu.org

Polska

63 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758