Bez kategorii
Like

ONI ŻYJĄ (2)

17/11/2012
496 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Co stało się w Jedwabnem 10 lipca 1941 roku ?? ONI wiedzą, ONI przepraszają …tylko dlaczego w imieniu Polaków…

0


 

Żeby zacząć rozumieć, dlaczego coraz ciężej jest żyć w Polsce, trzeba czasem cofnąć się w czasie . Niestety społeczeństwo polskie ma krótką pamięć, szybko zapomina o wielu rzeczach, które są kluczowe, aby zrozumieć patologie jakie mnożą się w Polsce z niesamowitą szybkością . Film Pokłosie, też jest patologią, patologią z patologicznymi aktorami. Ci patologiczni aktorzy, zwłaszcza młody Stuhr chętnie grają w takich filmach…akurat to jest dla mnie oczywiste, wszak rodowód do czegoś zobowiązuje…źli Polacy, dobrzy Żydzi..niestety w takim razie nie mogę pojąć za co oddała życie rodzina Ulmów…o tym dobrzy Żydzi już nie wspominają …filmu o tym też nie nakręcą …

Zapraszam do mojego wehikułu czasu w podróż na pewno nie sentymentalną dla prawdziwych Polaków ..zegar nastawiamy na 10 lipiec 2001 r.

 

 Archiwalne nagranie z Jedwabnego m.in. z wypowiedziami Roberta Teodora Kudły znanego m.in. z TVG-9 – spikera historycznego I Zjazdu Solidarności i franciszkanina brata Tadeusza Wójcika znanego z Telewizji Narodowej oraz dra hab. Jerzego Roberta Nowaka – historyka, honorowego obywatela miasta Jedwabne i dra Leszka Żebrowskiego – historyka, chyba najlepszego specjalisty od NSZ w Polsce. 

 

ps. Mój komentarz jest tutaj zbyteczny…

Inne zapisy autora:

0

Avatar
trybeus

...czterdziestoletni moher i katol z kosciola torunskiego ...diecezja podhalanska...lowca jehowitów...

82 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816