Bez kategorii
Like

Oni Rosjanami NIE SĄ! Patriarcha Moskwy, prezydent i premier Rosji – nie-Rosjanie!

17/08/2012
350 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Rosyjski prezydent, rosyjski premier i przywódca rosyjskiego kościoła nie są tak naprawdę Rosjanami.

0


Opowiedział mi o tym Witlod Michałowski, znany polski publicysta broniacy polskich interesów gazowych. W Rosji sowieckiej ciała ludzi zmarłych i zabitych przez reżym były pozbawiane przed pochówkiem mięsistych części, mięso było mielone i sprzedawane na bazarach. Trudniła się tym pewna nacja o tradycjach ludożerczych z północy Rosji – Wotiacy. Z tej nacji pochodzi obecny prezydent Rosji Włodzimierz Putin. Smaczku (brr!) calej sprawie dodaje fakt – że dziadek Włodzimiera Putina był kucharzem Generalissimusa Stalina. Ciekawe – czy w jadlospisie było mielone mieso pozyskiwane z ludzich ciał?

Podobnie jest z mordwińskim pochodzeniem obecnego patriarchy Moskwy Cyryla i żydowskim – byłego prezydenta, obecnie premiera rosyjskiego Dymitra Miedwiediewa.

Co nam pozostało? Warto spróbować rozgrywać kartę dzięki której pozycja Polaków w Rosji sie poprawiła i utrzymywała na dobrym poziomie – jak za ostatniego cara. Mam na myśli Kolej Transsyberyjską (KT). Chodzi o obecność Polaków w Rosji jako dobrych przyjaciół Rosjan, lojalnych wobec cara, ale myślących po swojemu, po polsku. Bez udziału Polaków Rosja nie zdoła dociągnąć projektu KT do Hamburga – pierwszego pełnomorskiego portu europejskiego. Implikuje ten projekt daleko idące współdziałanie Rosjan, Bialorusinów, Polaków i Niemców. Jest gwarancją przyjaznych stosunków. Bo przez nieprzyjazne tereny kolej nie pojedzie. Nieznani sprawy, terroryści, partyzanci… rozumiecie Państwo?

/-/ Eugeniusz Sendecki

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758