Bez kategorii
Like

OLW: wyszło jak zawsze

04/07/2011
430 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Powoli zaczynam się zrażać do OLW. Można powiedzieć: miało być pięknie, a wyszło jak zwykle.

0


 

Kretyński mechanizm głosowania na trzy głosy nie wiadomo przez jakiego chorego na umyśle człowieka wymyślony. Idiotyczna zasada codziennego cyklu głosowania faworyzująca trolli internetowych, fanatycznych korwinowców, młodzieżówki tej czy owej partii i rozmaitych etatowych od internetowej propagandy. To główne bolączki, które rozkładają cały pomysł już na samym starcie i doprawdy nie wiem, na co liczą jego twórcy.

Praktyczna realizacja dobrego pomysły w mojej ocenie po prostu jest beznadziejna i pełna dziur, dlatego ze zwolennika zmieniam się w daleko idącego sceptyka i dopóki te dwa podstawowe błędy nie zostaną naprawione, nie zamierzam w najmniejszy sposób promować OLW, głosować w nim ani w żaden sposób uczestniczyć. To wyłącznie kolejna wyborcza ciekawostka, niewarta wzmianki, a jej klęska jest więcej niż pewna. Bo twórcy po raz kolejny zamiast ruszyć głową i postawić na sprawdzone mechanizmy postanowili zabłysnąć i wymyślić coś zupełnie od podstaw, nie wiem na jakich przesłankach opierając pewność, że to na pewno zadziała.

Głosowanie w internecie samo w sobie jest ryzykowne. O tym nikogo nie trzeba przykonywać. Głosowanie zawierające tak szeroko otwarte furtki do oszustw jak obecny zagmatwany i skrojony na miarę internetowych fanatyków system portalowy prawybory.net uważam za kompletnie bezzasadne.

Tylko pogratulować. Rozpieprzyliście świetny pomysł. Wychodzi na to, że Eska, Seawolf i inni mieli rację, a to ja byłem głupcem mając jakieś złudzenia.

Inne zapisy autora:

0

rip LunarBird CLH
rip LunarBird CLH https://web.facebook.com/riplunarbirdclh

Katolik, socjalchadek, republikanin i doswiadczony internauta. Notki sa na licencji http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

97 publikacje
96 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816