Bez kategorii
Like

Olejnik na świeczniku-W końcu

27/02/2011
351 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Nareszcie, pani  M.Olejnik-przez niektórych nazywana "pierwszą damą polskiego dziennikarstwa" (sic!) jest na świeczniku. Za każdym razem, gdy oglądałam program prowadzony przez nią odnosiłam wrażenie, że brak w nim gospodarza a ona sama jest stroną…Wiedziałąm, że ktoś kiedyś nie wytrzyma i wyjdzie ze studia.Tym kimś okazal się poseł Błaszczak… Kwintesencją stronniczości i chamstwa pani Olejnik są słowa: " Jeżeli się panu nie podoba może pan nie przychodzić. Pan sam sprowokował tę awanturę, bo nie wydaje mi się, by jakieś moje pytanie było niestosowne". Czyżby pani Monika została wyprowadzona z równowagi? A co jeśli coraz więcej ludzi będzie mówiło jej prosto w twarz co sądzi o jej oddaniu PO? Pani Monice życzę głębokiej refleksji nad sobą i nad swoim zawodem.Może niech po […]

0


Nareszcie, pani  M.Olejnik-przez niektórych nazywana "pierwszą damą polskiego dziennikarstwa" (sic!) jest na świeczniku. Za każdym razem, gdy oglądałam program prowadzony przez nią odnosiłam wrażenie, że brak w nim gospodarza a ona sama jest stroną…Wiedziałąm, że ktoś kiedyś nie wytrzyma i wyjdzie ze studia.Tym kimś okazal się poseł Błaszczak…

Kwintesencją stronniczości i chamstwa pani Olejnik są słowa:

" Jeżeli się panu nie podoba może pan nie przychodzić. Pan sam sprowokował tę awanturę, bo nie wydaje mi się, by jakieś moje pytanie było niestosowne".

Czyżby pani Monika została wyprowadzona z równowagi? A co jeśli coraz więcej ludzi będzie mówiło jej prosto w twarz co sądzi o jej oddaniu PO?

Pani Monice życzę głębokiej refleksji nad sobą i nad swoim zawodem.Może niech po prostu wstąpi do PO i postara się o fotel marszałka sejmu. Myślę, że jest równie bezczelna jak Niesiołowski i mogliby stworzyć zgrany duet.

 

0

Anna Niekomorowska

Obecnie przebywam na emigracji wewnetrznej jednoczesnie, uzewnetrzniajac swoje poglady wsród blizszych i dalszych znajomych..Moim celem jest powiekszanie grona emigrantów wewnetrznych :-)

6 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758