KULTURA
Like

„Okultystyczna teokracja” – sensacyjna książka żony angielskiego barona

06/04/2012
1441 Wyświetlenia
0 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

Prawdziwym celem judaizmu i wszystkich tajnych stowarzyszeń, jak mówi Edith Miller, jest posuwanie naprzód agendy bogaczy.

0


 

Władza teokracji oraz rządy roztaczane nad masami przez struktury kapłanów lub adeptów, opiera się na ich dualistycznym systemie nauczania: egzoteryzmie(?) i ezoteryzmie. Jest to kodeks dyscyplinowania myśli ludzkiej i wpływania na życie prywatne mas. Jest to szkoła, w której trenuje się wybranych adeptów do ochrony zasad wpajanych ludziom, przez najwyższe kapłaństwo,” pisała Edith Miller.

Edith Starr Miller urodziła się 16 lipca 1887 roku w Newport na Rhode Island, jako córka Williama Starr Millera ( 26 października 1856 – 14 września 1935) i Edith Caroline Warren ( 15 kwietnia 1866 – 17 maja 1944). Jej ojciec był przemysłowcem z Nowego Jorku.

Jej dziadek ufundował nowojorską Metropolitan Opera.
 
Kuzynka Edith, Pauline Whitney, była córką Williama C. Whitneya – członka bractwa Skull & Bones z Yale i partnera biznesowego Lorda Greenborough w Dominion Coal, Dominion Iron and Steel oraz Broadway Railroad Company.
 
Firmy te przyczyniły się do zabezpieczenia monopolu w dystrybucji ropy naftowej, co zmusiło konkurentów do poddania się spółce Johna D. Rockefellera Standard Oil, która zdominowała rynek naftowy jeszcze przed rokiem 1900.
 
Jej krewni związani też byli z rodziną Whitney, natomiast nazwisko Starr, powiązane z założycielami OSS, (późniejsze CIA) oraz międzynarodowego giganta finansowego AIG.
 
Rodowód pani Miller czynił z niej jedną z najlepszych partii na wschodnim wybrzeżu. W świecie tych ludzi o małżeństwie decyduje rodowód.
 
W wieku 34 lat wyszła za mąż za 72    letniego wówczas barona, Almeric High Paget Queenborough, posła Unii Pracy, członka Izby Lordów, Rycerza Orderu Imperium Brytyjskiego, skarbnika Ligi Narodów oraz członek Brytyjskiej Unii Faszystowskiej.
 
Jej ślub odbył się w wakacje 1921 roku, w domu jej rodziców na Manhattanie, na 5-tej Alei. New York Times opisał go, jako “skromną ceremonię”.
 
Edith Miller nigdy nie należała do żadnego tajnego stowarzyszenia. Jak napisała, dowiedziała się o nich dopiero, gdy poślubiła człowieka należącego do elity brytyjskiej, okultystycznej teokracji.
 
Tymczasem strony internetowe, zajmujące się okultyzmem i New Age, przedstawiają Edith Starr Miller, jako “pro-faszystowską, chrześcijańską fundamentalistkę i antysemitkę, wierzącą w międzynarodowy spisek jezuitów, Żydów, masonów, Illuminati i bolszewików.”
 
To jest sposób, w jaki sataniści opluwają przyzwoitych ludzi, nie bojących się podnoszenia kamieni po to, by opisać innym, żyjące pod nimi robaki. To jest jedna z tych tysięcy historii o prawdziwej odwadze, której Hollywood, nigdy ci nie opowie.
 
W wieku 45 lat, 8 stycznia 1932 roku, Edith Miller zmarła nagle w Paryżu, dokładniew rok po złożeniu wniosku o rozwód, jako powód podając “okrucieństwo” swego męża. Umarła nagle, mimo, że cieszyła się doskonałym zdrowiem. Wszystkie zapiski dotyczące jej życiorysu, zniknęły. Nawet masońska Wielka Loża Kanady odnotowała, że zginęła ona “w podejrzanych okolicznościach.”
 
Zadziwiające jest to, że żadna z gazet nie opublikowała nawet jej nekrologu. Nie zachował się żaden dokument z sekcji Koronera. Szczegóły jej historii zostały usunięte z pamięci ludzkiej, z wyjątkiem informacji z New York Timesa, dotyczącej jej ślubu z roku 1921 roku.
 
Jednak jeszcze przed śmiercią zdążyła napisać i wydać książkę zatytułowaną “Okultystyczna Teokracja”, a  traktującą o sekretnych stowarzyszeniach.
 
W przedmowie do niej napisała:
 
“Dając tę książkę opinii publicznej, starałam się ujawnić niektóre z celi i metod, stosowanych przez ukryty światek, można powiedzieć podziemie, dla penetracji, zdominowania i zniszczenia nie tylko tzw. klas wyższych, lecz w zasadzie większej części wszystkich klas społecznych.”
 
W powyższej książce znajdujemy też inny znamienny fragment, z którego wynika, że mówi bezpośrednio o sobie:
 
Niepodważalne dowody na istnienie podziemnej tyranii trafiły w moje ręce. Winą ofiary była jej niechęć do porzucenia cnotliwości na rzecz bagna nikczemności, które ją otaczało. Co za tym idzie, nie tolerowała ona zła i postanowiła mu się sprzeciwić i zniszczyć je. Sprawa jej prześladowania przez wrogów jest zakończona. Należała do tzw. socjety, tak samo jak inni aktorzy tego niezwykłego dramatu.”
 
Ale najbardziej dramatyczny w swojej wymowie i zmuszający do refleksji jest następujący ustęp jej powieści:
 
Pozwólcie mi powiedzieć każdej kobiecie, że niezależnie od tego jak dobrze jest “chroniona”, niezależnie od tego czy jest mleczarką, czy księżniczką, ten bezpieczny świat w którym myśli że żyje, jest jedynie mirażem, melodią przeszłości. Przyszłość jej i jej dzieci znajduje się na łasce tych [okultystycznych] sił.Edith Starr Miller (Lady Queenborough)
 
Według Miller, judaizm faryzeuszy nie jest religią, lecz tajnym stowarzyszeniem udającym religię, “sektą rytu judaistycznego”. Cytuje ona Mojżesza Mendelssohna, który pisał:
 
“Judaizm nie jest religią, lecz ureligijnionym Prawem.”
 
Edith Starr Miller  twierdzi, że w tajnym stowarzyszeniu, tylko adepci znają prawdziwy cel.
 
Nowicjuszenatomiast są manipulowani wzniosłymi frazesami i kłamstwami. “Niewinny”, który jest niezdolny do poznania “okrutnej prawdy,” staje się fanatycznym obrońcą swojej wiary oraz idealnym materiałem na rekruta.
 
To samo tyczy się masonerii, która zbudowana została na modelu judaistycznym. Oba tajne stowarzyszenia usprawiedliwiają zabijanie członków, którzy wyjawią sekrety stowarzyszenia.
 
Prawdziwym celem judaizmu i wszystkich tajnych stowarzyszeń, jak mówi Miller, jest posuwanie naprzód agendy bogaczy.
 
“Niezależnie od ich okultystycznych tradycji, ezoteryczny cel wszystkich tajnych stowarzyszeń jest ten sam: skupienie politycznej, ekonomicznej i intelektualnej władzy w rękach małej grupki ludzi, ludzi którzy kontrolują różne dziedziny życia materialnego i duchowego [i kulturalnego] świata.” (Occult Theocracy, str.661).
 
Zachodnia cywilizacja, a być może cały świat, oparta jest na modelu tajnego stowarzyszenia. Nie możesz odnieść sukcesu, jeśli nie jesteś faworyzowany (lub uznawany za przydatnego) przez Illuminati, najwyższy krąg masonerii. Masy są właśnie tymi nowicjuszami, których manipuluje się kłamstwami. Innymi słowy, ludzkość została przejęta przez satanistyczny kult oraz zorganizowana na wzór ich stowarzyszenia.
 
Miller cytuje eksperta w temacie judaizmu, Flaviena  Breniera, który porównuje cele judaizmu z masonerią: chodzi o pełne przejęcie władzy politycznej oraz stopniowe “indoktrynowanie ludzkości w kierunku sekretnej doktryny.”
 
Miller doskonale rozumiała, jak szybko będą się te zmiany posuwać i daltego w swojej książce prorokuje i ostrzega:
 
Dzisiaj większość dobrych ludzi boi się być dobrymi. Robią co mogą, by być postrzegani jako tolerancyjni ludzie, o otwartym umyśle! Bycie tolerancyjnym jest w modzie – głównie tolerancyjnym wobec zła – ten nowy kodeks jest już tak silny, że zaczynają się domagać nietolerancji wobec dobra.”
 
Edith Starr Miller jest źródłem inspiracji dla tych, którzy pragną bronić największych wartości ludzkości, pomimo wzrastającej wokół  fali deprawacji.
Nie można w żadnym wypadku lekceważyć przekazu osoby, która relacjonuje fakty, których była bezpośrednim świadkiem i która otoczenie tych skrzywionych moralnie ludzi znała od podszewki. To nie pierwsze i ostatnie doniesienia tego typu, o czym badający te sprawy doskonale wiedzą.
Zauważmy jak dalece ten spisek musiał zostać rozwinięty od roku ukończenie jej książki. Wówczas był rok 1932, a obecnie mamy rok 2012 i ten spisek ciągle się rozwija, nabierając coraz bardziej zatrważające kształty, podczas gdy społeczeństwa całego świata, będące w opozycji do niego, zachowują całkowitą bierność, dając przyzwolenie na szerzenie się tego zła. Czyżby wszyscy mężczyźni na planecie ziemia zostali pozbawieni ducha męstwa, a przede wszystkim ducha prawdy?
A co na to nasi politycy? Czyżby byli głusi i ślepi na różnego rodzaju doniesienia z różnych stron i z olbrzymiej ilości źródeł? Czy zwyczajnie są oni w ten spisek uwikłani? A może są zwykłymi tchórzami?
Polecam:
http://www.archive.org/details/OccultTheocracy
http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Illuminati/occult-theocracy.pdf
Brytyjska Unia Faszystowska  http://en.wikipedia.org/wiki/British_Union_of_Fascists
Princess Diana 1995 Panorama Interview:
 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758