HYDE PARK
Like

Ogórek trojański

23/05/2015
783 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Ogórek trojański

Mówi się, że łyżka dziegciu psuje beczkę miodu. W zasadzie się zgadzamy, ale wydaje nam się, że to trafne skądinąd powiedzenie trochę nie pasuje do sytuacji z jaką zetknął się nasz stary ideologicznie, chociaż młody propagandowo Sojusz Lewicy Demokratycznej. Po pierwsze elementem psującym był tutaj… ogórek i to chyba nie bardzo nadpsuty, bo na pewno na takiego nie wyglądał. Po drugie to, co znajdowało się w beczce miodem na pewno nie było.

0


Koń_trojański_1

 

Zachodzi raczej sytuacja odwrotna. Oto miodzio z wyglądu i z zachowania popsuło beczkę dziegciu. Popsuło jeszcze bardziej, bo dziegieć sam w sobie jest i z wyglądu i w smaku, (jak kto odważy się spróbować) okropny.

Widocznie, jak powiedzieliśmy i czemu się wcale nie dziwimy w polityce wszystko jest na odwrót. Miejmy to na względzie dokonując kolejnych wyborów. Przy tym wszystkim rozumiemy frustrację „przywódców” ( i rozpamiętywaną pewnie przy wódce) Lewicy. Taka Troja to upadła przynajmniej przez konia trojańskiego. Ale, żeby powodem upadku był ogórek?! Fatalne poślizgnięcie a w ujęciu wyznawców teorii spiskowych wojenny podstęp.

Z pozdrowieniami red. nacz. Liber

Inne zapisy autora:

0

Liber
Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816