Bez kategorii
Like

Odpowiedź na temat Marszu Niepodległości dla blogera BOOMCHY.

19/11/2011
264 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Znalazłam taką notkę pełną pytań. Postanowiłam odpowiedzieć i wyszedł z tego ten tekst.

0


Aders notki

ad1. Ludzie, których zaatakowała policja zostali oskarżeni, bo przecież policja wszystko zrobiła dobrze. Gdyby nie film blogera to……

ad2. Rzecz nie w tym po co TVN zostawił wozy w strefie gdzie mogło dojść do zamieszek, tylko dlaczego policjanci nie bronili tych samochodów. Byli blisko, stali i przyglądali się. Może po to, by był pretekst do rozwiązania Marszu.

ad3. Czemu policja spychała większą demonstrację? Właśnie, dlaczego nie było jak w Poznaniu? Dlatego, ze to my jesteśmy traktowani jak mniejszość i powinniśmy urządzać marsze równych praw dla patriotów, katolików i prawicowców.

ad4. Kamery telewizji byłby tylko tam, gdzie było wiadomo, ze będą prowokacje. Przecież nawet nie pokazali pikiety Kolorowych.

ad5 i 6. Transmisji z Marszu nie było i policja jej nie towarzyszyła, bo prowokatorzy w takim tłumie obawiali się ujawnić, więc po co było to pokazywać. Uczestnicy marszu nie przyszli robić zadymy. Przyszli czcić Święto Niepodległości.

ad7. Nowy Świat róg Świętokrzyskiej jest cały "okamerowany" i  zdjęcia z monitoringu pewnie są, ale i tak prawdopodobnie my ich nie zobaczymy. Monitoring w Warszawie jest tak dobry, ze można ludziom guziki policzyć, więc…..

ad8. Policja, tak podobno dobrze przygotowania i monitorująca ruch Niemców, goniła ich, a nie odprowadziła do lokalu "Krytyki". Cała akcja na Nowym Świecie była źle przeprowadzona. Kto wymyślił, żeby zmienić trasę parady rekonstrukcyjnej, zamiast ochronić jej trasę jak dzisiaj trasę Marszu równości w Poznaniu??

ad9, 11 i 12. Uczestnicy Marszu byli wielokrotnie na trasie "trzepani", filmowani i spisywani, bo zaczyna być jak w komunie – patrioci to potencjalni bandyci. Z tego samego powodu policjanci, jak ZOMO są bezkarni i lepiej. zeby byli anonimowi.

ad10. Niemców wpuszczona do Warszawy nie spodziewając się, ze te buce tak łatwo dadzą się spacyfikować i to koło lokalu "Krytyki"(myślę, ze nie wszyscy). To oni mieli być głównymi prowokatorami.

ad13. Mediów "głównego nurtu" i typu "Nie", "Fakty I Mity" od dawna są bezkarne, no chyba że zaatakują koleżankę Olejnik.

ad14. Wielokrotnie, co widać na filmach, nie było podstawy do podjęcia czynności. Policjanci byli w cywilu, by łatwiej prowadzić działania destrukcyjne.

ad15. Rozkazy były już wydane – doprowadzić do jak największych rozruchów w Warszawie, więc komendant Andrzeja Matejuka nie był potrzebny. Tylko dzięki przytomności organizatorów Marszu, ten zamiar się nie udał.

ad16. Pytanie o Antife dość naiwne, choćby dlatego,że wiedzieli gdzie mają się udać.

ad17 i 20. To pytanie o kontrolę Antify i blood&honor trzeba zadać ABW.

ad18. Myślę, ze nie wchodzi tu w grę żadna rozgrywka "starzy" i "młodzi" na tzw. lewicy działają razem.

ad19. nie mieszałabym w to obcych wywiadów. Władze bardzo by chciały stworzyć wrażenie, ze narodowcy zagrażają państwu, ale nie wyszło.

ad21. Agresywne zachowanie policji wobec osób postronnych i nieagresywnych było absolutnie celowe i trzeba by cudu, żeby winni byli pociągnięci do odpowiedzialności.

ad22. Wg mnie obie prowokacje, ta sprzed roku (napad w pociągu na jadących na Marsz do Warszawy) i ta, którą wykonali niemieccy najemnicy atakują grupę rekonstrukcyjną, były celowe, co wcześniej chyba uzasadniłam.

Podsumowując Marsz Niepodległości był zwycięstwem wolnego narodu. Myślę, ze ilość uczestników rozwścieczyła drugą stronę i dała do myślenia. Tylko tak dalej, a WYGRAMY.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sgosia

Wsród rzeki zla szukam dobra, które jest w nas.

72 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758