Bez kategorii
Like

Odnośnie slów jakie padly przed chwilą w wiadomościach Polsatu,

02/09/2012
327 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

wypowiedzianych przez czlonka Ruchu Palikota, a dotyczących wypowiedzi Pana Jaroslawa Kaczyńskiego – wypowiadającego się na temat opieki państwa nad dziećmi poczętymi – co równoznaczne jest, obdarzeniem opieki nad kobietą w ciąży.

0


 Moim zdaniem bardzo mądra i wyważona idea – zostala doslownie opluta przez czlonka Ruchu Palikota – doskonale zdającego sobie sprawę z tego co czyni i co mówi. Jego kpiąca wypowiedź, że powinno się rozważać nie tylko możliwość opieki nad dzieckiem poczętym, ale nawet już zaplanowanym przez rodziców i puszczenie tej opinii w TV POLSAT – jest bardzo niesmaczne – mówiąc bardzo lagodnie. Moim zdaniem TV POLSAT – a konkretniej czlowiek który przygotowal ten material, wyraźnie sprawil, by widz potraktowal pomysl PIS za coś idiotycznego i śmiesznego. 

Na szczęście nie wszyscy tak to odebrali Panowie z POLSATU – a bynajmniej ci, u których jeszcze mózg potrafi samodzielnie myśleć. Bo cóż zlego jest w tym, że są ludzie chcący okazać tak kobietom, jak i ich przyszlym pociechom pomocną dloń?  I to w czasie, gdy tak wiele matek stara się pozbyć ciąży – a nawet zabija wlasne dzieci? 
Czlonkowi Ruchu Palikota, który wyrazil swoją opinię (nazwiska nie zapamiętalem – zresztą nie ma potrzeby – dla takiej osoby wystarczy sama nazwa – czlonek), chcialbym na zakończenie przekazać informację – że za wazelinę nadal będziecie musieli placić towarzyszu z wlasnej kieszeni.
E.S.

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816