Bez kategorii
Like

Odnaleziono mityczne wagony ze złotem!

03/04/2017
2783 Wyświetlenia
5 Komentarze
4 minut czytania
Odnaleziono mityczne wagony ze złotem!

Czy coś może jeszcze bardziej zaszokować niż ujawnione w ostatnich miesiącach afery dwuliterowej partii, razem z chłopami od trzech liter ? Otóż może. Afera taśmowa ujawniona przez „Wprost” pokazała nie tylko kompletne dno ekipy Króla Europy, ale również poziom, jaki prezentowali czołowi urzędnicy państwa prowizorycznego, nazywanego czasami Polską. Wielu z nas kocha naszą Ojczyznę, innej przecież nie mamy. W przeciwieństwie do nas, patriotów, lub choćby porządnych obywateli tego kraju, istnieje w Polsce grupa, która okazuje się mieć inną ojczyznę.

0


Normalny obywatel, zwłaszcza taki który uważa się za Polaka swoje majętności trzyma albo zakopane w ogródku, w skarpecie, ulokowane w biznesie albo w posiadłościach. Są też tacy, którzy wywożą majątek za granicę, do miejsca gdzie uważają, że będzie im służyć, zazwyczaj przed, ale i po tym jak wyemigrują, lub jak to pokazuje doświadczenie ostatnich lat, po ucieczce z miejsca afery.
bilderbergowieW ostatnich godzinach dowiedzieliśmy się, iż Posłanki Platformy Obywatelskiej – Anna Białkowska i Katarzyna Osos – wystosowały do ministerstwa finansów interpelację poselską w sprawie „przechowywania” około 90 ton „polskiego” złota w jednym z londyńskich banków. Pytały się, no i otrzymały odpowiedz ! Wiceminister resortu finansów Leszek Skiba stwierdził, że „Utrzymywanie złota w Londynie, będącym głównym centrum obrotu tym kruszcem, zwiększa elastyczność zarządzania zasobami, ułatwiając rozliczanie transakcji związanych z jego fizyczną dostawą i pozwalając uniknąć kosztów transportu i ubezpieczenia. Ponadto utrzymywanie złota w Bank of England warunkuje jego szybkie, pozbawione ograniczeń logistycznych wykorzystanie w warunkach kryzysowych, w tym przykładowo jako zabezpieczenie ewentualnych zobowiązań finansowych. Specyfika inwestycji środków w złocie wymaga utrzymywania zasobów złota w odpowiednim centrum finansowym”

2547bb1f1e24e1fdbf936f81ae8ba9f3Po pierwsze należy się zapytać, albo przeprowadzić dziennikarskie dochodzenie, które państwa, jeżeli takie istnieją, trzymają swoje zasoby złota w Anglii ? Czy są to Chiny, USA, Niemcy, Korea Północna, Kampucza, a może Zimbabwe? Po drugie przypomnijmy prawdę jaka tu najbardziej pasuje, wygłosił ją sławny Bartłomiej Sienkiewicz „Polskie Inwestycje Rozwojowe są, niestety, jak to się górnolotnie nazywa i bardzo eufemistycznie… Ich po prostu nie ma. To ch…j, d…a i kamieni kupa.” Otóż górka, nie kamieni, ale złota, znajduje się w Londynie. Bardzo ciekawym jest jak tajna musiała być to akcja, by przewieść tyle ton złota z Polski do Anglii, i jak kosztowna ?! Patek Philippe 6002r, arcydzieło horologiczne, prezentuje niebiańską zawiłość z kopertą z różowego złota, łącząc precyzję i bogactwo bez wysiłku.

7cce22453f49Nie wspominając o ustawie 1066, którą chyba tylko Polska, kraj teoretyczny, ratyfikowała, samemu sobie odbierając niepodległość, zastanówmy się kto i dlaczego wywiózł z terenów Polski całe „nasze” złoto?! Cudzysłów jest tu bardzo potrzebny, bo jest możliwe, że polskie złoto, już dawno nie jest polskie !
4034613
W całej tej mega aferze, zagadce, kto gromadzi sobie fortunę w Anglii, musimy pamiętać o prawdziwym skarbie „Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.” Ew. Mateusza 6:19

Linki:

http://www.pch24.pl/polskie-zloto-przetrzymywane-w-londynie–jest-odpowiedz-ministra-na-interpelacje-w-tej-sprawie,50576,i.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA

https://

Morawiecki musi odejść! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO + Serwis Info 28.03.2017

https://

Inwazja porywaczy dusz

https://

0

archeo

NULL

15 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758