Nowe Technologie i Medycyna
Like

Odkrywcy będą odkopywać Złoty Pociąg

18/01/2016
1134 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Odkrywcy będą odkopywać Złoty Pociąg

Niedawno pojawiły się sprzeczne informacje odnośnie Złotego Pociągu. Specjaliści z AGH twierdzili, że zasypany tunel istnieje, ale nie ma w nim pociągu. Z tym twierdzeniem nie zgodzili się odkrywcy rzekomego pociągu, Piotr Koper i Andreas Richter. Dowodzą oni, że badania magnetometrami wykazały, że jest tam dużo metalu, na tyle dużo, że może tam być 92 metrowy skład. Nie można wykluczyć, że pociąg, a przynajmniej tunel jest nadal zaminowany. Powoduje to, że próba dotarcia do niego bez takiego rekonesansu mogłaby skończyć się tragicznie. Podczas prac w obrębie obszaru poszukiwań konieczna będzie z pewnością asysta saperów. Odkopanie tunelu jest jedyną szansą na zakończenie tej historii jakąś konkluzją. Albo okaże się, że tunel jest pusty, jak chcą eksperci z Akademii Górniczo-Hutniczej, albo rzeczywiście […]

0Niedawno pojawiły się sprzeczne informacje odnośnie Złotego Pociągu. Specjaliści z AGH twierdzili, że zasypany tunel istnieje, ale nie ma w nim pociągu. Z tym twierdzeniem nie zgodzili się odkrywcy rzekomego pociągu, Piotr Koper i Andreas Richter. Dowodzą oni, że badania magnetometrami wykazały, że jest tam dużo metalu, na tyle dużo, że może tam być 92 metrowy skład.

Nie można wykluczyć, że pociąg, a przynajmniej tunel jest nadal zaminowany. Powoduje to, że próba dotarcia do niego bez takiego rekonesansu mogłaby skończyć się tragicznie. Podczas prac w obrębie obszaru poszukiwań konieczna będzie z pewnością asysta saperów.

Odkopanie tunelu jest jedyną szansą na zakończenie tej historii jakąś konkluzją. Albo okaże się, że tunel jest pusty, jak chcą eksperci z Akademii Górniczo-Hutniczej, albo rzeczywiście będzie tam niemiecki skład z II wojny światowej. Już wkrótce na 65 kilometrze trasy odkrywcy Złotego Pociągu będą mogli udowodnić światu jego istnienie.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

0

Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758