Komentarze dnia
Like

Odezwa Komitetu Obywatelskiego Obrony Polskiego Węgla

30/04/2016
1077 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Odezwa Komitetu Obywatelskiego Obrony Polskiego Węgla

Łaziska Górne, 29.04.2016. Do wiadomości wszystkich ZZ i górników polskich kopalń. Zachęcam działaczy związkowych i górników polskich kopalń do rzeczywistego włączenia się w proces ratowania polskiego górnictwa. Trzeba interes narodowy postawić ponad własne doraźne korzyści, wynikające z zajmowanego stanowiska.

0


100_8406-300x200

Górnictwo Rzeczpospolitej Polskiej może być w najbliższym czasie przejęte w całości przez obcy kapitał. To ogromne zagrożenie, które jest bagatelizowane przez ludzi, mających wpływ na zachowanie kopalń i złóż polskiego węgla w strukturach Skarbu Państwa.

Wzywamy wszystkie Związki Zawodowe, od „Solidarności” po „Sierpień ‘80” do wzięcia odpowiedzialności za dalsze losy polskiego górnictwa i narodu. Bez kopalń i Śląska – Polska nie będzie istniała, tak samo jak Śląsk nie będzie istniał bez Polski.

Zachowanie suwerenności energetycznej to obecnie najważniejsza sprawa!!!

Komitet Obywatelski Obrony Polskiego Węgla proponuje spotkanie ZZ i górników na rzecz ratowania, nieoddania kopalń i złóż polskiego węgla w obce ręce, obcego kapitału.

Historia i nasze dzieci rozliczą nas z podejmowanych obecnie decyzji i działań. Kiedyś odwaga i patriotyzm była naszą dewizą, pokazały to poprzednie pokolenia. Nadszedł czas na podjęcie odpowiednich, dobrych decyzji, być może najważniejszych w naszym życiu.

Pozdrawiam

Bogdan Gizdoń

Komitet Obywatelski Obrony Polskiego Węgla

Na zdjęciu Lecha L. Przychodzkiego: Bytom – miasto widmo. To jak to jest z tą wolnością?

Za: http://www.siemysli.info.ke/

0

Dorota J

Dziennkarz w 3obieg.pl/

209 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758