Bez kategorii
Like

ODEZWA DO POLSKIEJ POLICJI

11/06/2012
300 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Polski naród liczy na Wasze pały! To jest – na policyjne pałki, policyjne umiejętności inwigilacyjne i policyjne mądre głowy, nie od parady czapki z polskim orzełkiem noszące! Naród Was wesprze masowym użyciem kamer…

0


FILMOWAĆ, FILMOWAĆ, FILMOWAĆ! Takie wezwanie z pełnym zrozumieniem zamieszcza coraz więcej osób narodowości polskiej w internecie, w obliczu zagrożenia zamieszkami i rozbiorem państwa. Społeczne wrzenie (tak się domyślamy i tak wskazują m.in. polscy publicysci, ludzie polityki, wojskowości i kultury Michalkiewicz, Zieliński, Grudniewski i Braun!) złodzieje z kręgów władzy chcieliby wywołać w Polsce podczas igrzysk piłki nożnej Euro 2012, wykorzystując do zamaskowania swoich złodziejstw, a i Służby Obcych Mocarstw chciałyby wykorzystać jako pretekst do rozbioru naszego Państwa Polskiego.

Filmowanie i fotografowanie wszystkiego oraz masowe, przez wielu obywateli jednocześnie umieszczanie faktografii w internecie obroniło nas w Święto Niepodległosci i obroni nas podczas Euro 2012. Co więcej – zmusimy w ten sposób polską policję do działań zgodnych z prawem. Wyegzekwujemy to. Funkcjonariusz szeregowy, jeśli wie, że jest filmowany wymusi odpowiednie decyzje od swojego zwierzchnika. Powie krótko;
– Franek ty mi tu nie pi***ol i nie każ mi się zachowywać nieregulaminowo. Ludziska wszystko filmują.
Zdopingowani w ten sposób funkcjonariusze wyższego szczebla postawią się elitom politycznym. Uswiadomią im, że społeczeństwo polskie sobie nie da w kaszę pluć bez końca. A jak będzie trzeba – to opublikują nagrania, jak im politycy każą aranżować antypolskie ekscesy. Albo przynajmniej zaszantażują że takie nagrania mają i zablokuja antypolonizm skurwysynów u władzy*. I to będzie dopiero PRZEWRÓT KOPERNIKAŃSKI w Kraju Naszym! Należy też założyc, że wydarzy się masowe wy-aresztowanie funkcjonariuszy państwowych łamiacych prawo w kontekście Euro 2012. Trzeba o tym mówić i polskich policjantów do tego zachęcać. W pewnym momencie policyjne izby zatrzymań zapełnią się twarzami zlodziei znanych z pierwszych stron gazet, noszących krawaty, uchodzących za wzorowych europejczyków. TA WIZJA JEST PRAWDOPODOBNA. Polscy obywatele filmujący masowo wszystko podczas Euro 2012 przybliżają nas do odzyskania suwerenności narodowej i państwowej!

Osobiscie WZYWAM wszystkich funkcjonariuszy policji i służb (nie tylko rdzennych Polaków! również i tych jedynie myślących po polsku!) do pozyskiwania i archiwizowania wszelkich materiałów-dowodów na antypolonizm elit władzy w kontekscie Euro 2012. Pozyskujcie, Panowie i zgłaszajcie się do TELEWIZJI NARODOWEJ oraz do wszelkich polskich dziennikarzy, do których macie zaufanie! Już my bedziemy wiedzieli co z tymi kompromatami zrobić. Antypolonizm ktoś tym dziadom w końcu musi wybic z głowy.
Ja liczę na Wasze pały! To jest – na policyjne palki, policyjne umiejętności inwigilacy
jne i mądre policyjne głowy, nie od parady czapki z polskim orzełkiem noszące! Naród Was wesprze – masowym użyciem kamer, uzyjemy internetu i będziemy się modlili przed Krzyżem, a Bóg da zwycięstwo. My juz raz żeśmy takie działania przerabiali, jak załozylismy kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień. Brałem w tym osobiscie udział. Warszawscy esbecy mszczą się za to dotąd na mnie, ale im bardziej się mszczą, tym bardziej udowadniają że to ja miałem i mam rację.

______________________

*jakbym był polskim policjantem i miał kompromaty na skurwysynow antypolaków u władzy, najpierw bym szantażem wydoil z nich parę miliardów, a potem bym ich i tak oddał w ręce wymiaru sprawiedliwości. Pałując ptaszki niemiłosiernie.Zrobiłbym to w porozumieniu z innymi swoimi kolegami, tak, żeby wypalowanie tych kanalii miało charakter masowy, wielu naraz. Pojedyńczo złapany ptaszek zaćwierka i ostrzeże pozostalych w stadzie. Tutaj trzeba ich metodycznie, całą siatką wyłapać. Tak, żeby ani jeden z prokuratorów nawet nie pierdnął, nie ośmielił się wypuścić stad ptaszków z klateczki. Tak, właśnie! Prokuratorzy zagrozeni masowym wypałowaniem przez uprawnionych funkcjonariuszy państwowych będą działać jak w zegarku. I tak samo sądy. Niech się w końcu zakończy ten burdel! Miara patologii się przebiera! Serdecznie proszę wszystkich funkcjonariuszy, żeby kazdy akt pałowania ptaszków filmowali i zachowywali – jako akta podręczne. Jest to zgodne z prawem, słuszne i będzie waszą polisą – żeście prawi, Panowie!

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758