Bez kategorii
Like

Odezwa do Narodu Polskiego !

04/12/2016
750 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Odezwa do Narodu Polskiego !

Pojawiła się odezwa do Narodu Polskiego. Jej autorzy to wszyscy ci, którzy się nie zgadzają na rząd PiSu. To ci którzy walczą o ‘demokrację postkomunistyczną’. Są nam znani od kilkudziesięciu lat. Tym razem wystosowali specjalny komunikat. Aby lepiej go odszyfrować i zrozumieć w nawiasach dopisane zostały zdania, które pominęli twórcy tej odezwy, a które tam są, tylko ich nie widać, bo wszyscy wiedzą, jak odczytywać prośbę do ludności, prośbę niewidoczną, nie zapisaną, a oczywistą ! Oto treść komunikatu “elit”, plus dodatek: “Dlatego wzywamy wszystkich – obywatelki i obywateli (tych co jeszcze w nas wierzą bo mają wyprane mózgi !), nauczycieli, rodziców, pracowników służby zdrowia, górników, rolników, przedsiębiorców, twórców i dziennikarzy (komuny i masonerii TVN24-tero podobnych), sędziów (z kasty nadzwyczajnych pokomunistycznych […]

0


Pojawiła się odezwa do Narodu Polskiego. Jej autorzy to wszyscy ci, którzy się nie zgadzają na rząd PiSu. To ci którzy walczą o ‘demokrację postkomunistyczną’. Są nam znani od kilkudziesięciu lat. Tym razem wystosowali specjalny komunikat. Aby lepiej go odszyfrować i zrozumieć w nawiasach dopisane zostały zdania, które pominęli twórcy tej odezwy, a które tam są, tylko ich nie widać, bo wszyscy wiedzą, jak odczytywać prośbę do ludności, prośbę niewidoczną, nie zapisaną, a oczywistą ! Oto treść komunikatu “elit”, plus dodatek:

“Dlatego wzywamy wszystkich – obywatelki i obywateli (tych co jeszcze w nas wierzą bo mają wyprane mózgi !), nauczycieli, rodziców, pracowników służby zdrowia, górników, rolników, przedsiębiorców, twórców i dziennikarzy (komuny i masonerii TVN24-tero podobnych), sędziów (z kasty nadzwyczajnych pokomunistycznych sovietikus-homo), prokuratorów, policjantów i wojskowych(z UB i SB), a także organizacje pozarządowe (opłacane przez Sorosa i mu podobnych), partie polityczne i samorządy, organizacje związkowe, samorządy zawodowe – by się temu wspólnie przeciwstawili (by było tak jak było jak to krzyczała pani reżyserka Holand).

comment_hvAv0gChZSRlTwObUr6I2XY6MG8JWEwv

Dziś nadeszła chwila, by wypowiedzieć posłuszeństwo tej władzy (byśmy przejęli władzę my i by było nam znowu dobrze, byśmy mogli kraść i by inni też mogli)13 grudnia wyjdźmy na ulice wszystkich polskich miast i miasteczek i pokażmy, że nie zgadzamy się na niszczenie Polski.(od niszczenia to jesteśmy my, oni tylko chcą budować) (…) Nie oddamy naszej wolności(do złodziejstwa i wyznawania masonizmu). Nie oddamy kultury (homoseksualnej), edukacji(progejowskiej), praw kobiet(lesbijskich od czarnych marszy), praw pracowniczych(od wyzysku i śmieciówek), samorządów(opanowanych przez kliki), organizacji pozarządowych(od rewolucji lewackich wykolejeńców), mediów, gospodarki (na której żerujemy od kilkudziesięciu lat).

komitet obrony diabla

Dość kompromitowania Polski na arenie międzynarodowej!(trzeba słuchać się mądrzejszych i starszych od iluminatów!) Dość tłamszenia wolności(czas na wprowadzenie NWO) i demokracji(urojonej, przykrywki prawdziwej wolności)! Dość tego szaleństwa!(czas na szaleństwo prawdziwie diabelskie !)”

Linki:

http://niezalezna.pl/90180-kuriozalna-odezwa-do-polakow-nazwiska-autorow-wszystko-wyjasniaja

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani – Polska w szponach NWO

https://

Inne zapisy autora:

0

archeo
archeo

NULL

15 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217