Bez kategorii
Like

Odciąganie od dyskryminacji etnicznych Polaków w Niemczech

11/08/2012
408 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jaka jest różnica miedzy etnicznym Niemcem a etnicznym Polakiem? Czy to ma znaczenie i jeżeli tak, to jakie? Dla kogo to nie ma znaczenia i dlaczego?

0


 

Te pytania nasuwają sie w związku z publikacjami na temat "uprowadzenia dzieci i procesu" etnicznego Niemca z niemieckim paszportem, mieszkającego w Niemczech.

Zdumiała mnie tutaj marginalizacja, lekceważenie jednego z głównych problemów, które z treści artykułu nie wynikają, pomimo znajomości ich kluczowego znaczenia dla zrozumienia treści, przebiegu i wagi opisywanej sprawy. Szczegolnie dla etnicznych Polaków, którzy są dyskryminowani w Niemczech.

Relacja o rzekomych przeprosinach ze strony Gili Schindler wynika z nieobecności pana Pomorskiego w Brukseli w trakcie jej wypowiedzi. Relacja na temat  pomocy "tysiącom pokrzywdzonych" jest również mało wiarygodna. Każdy Niemiec, podobnie jak pan Pomorski moze sobie zakladac "polskie stowarzyszenie". DPI Darmstadt z Polską w nazwie i im podobne są również mylone z rdzenie polskimi.

http://niezalezna.pl/31821-z-polskimi-dziecmi-tylko-po-niemiecku#comment-981742

http://www.youtube.com/user/RPDDPL

http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf/0/4466E9B9444AF89AC12576B90032AFFC/$file/0323906.pdf

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816