PRAWO
Like

OD KORYTA DOBROWOLNIE – NIE ODEJDĘ !!!

06/06/2013
730 Wyświetlenia
4 Komentarze
4 minut czytania
OD KORYTA DOBROWOLNIE – NIE ODEJDĘ !!!

Będę się bił o szczęście POlaków do ostatniego POlaka !….

I słusznie… władzy raz danej przez lud i historię się dobrowolnie nie oddaje , bo wnioski z przeszłości są jasne : jak z uprawianiem seksu : przed i w czasie zawsze ktoś pomaga namiętnie się rozebrać , a po seksie musisz się ubrać samodzielnie !.. MORAŁ :.. W życiu jest tak : że nikt CI nie pomoże jak zostałeś wyjebany !!!…

0


SZYMPANS SIE SMIEJE

 

 

Po ostatnim art. o dobrodziejstwach płynących dla konsumentów z jedzenia szczawiu stanowisko w tej sprawie zajął sam ON…minister od kasy – zakładając , że ją ma :

 

VINCENT I SZCZAW

Zastanawiam się , czy jeśli bym tego nie napisał to czy Vincent wpadłby na pomysł żądać od miłośników szczawiu ( a są ich miliony ) dodatkowego podatku…czyt: Daniny od Ludu RP..

No jak by nie postąpić to i tak w g…. Stefan zareagował …hmm

SZCZAW NIESIOŁOWSKI

Coby nie  powiedzieć i  jakby się nie  czepiać to z  jednym  problemem  koalicja  rządząca Polską lat 2007 do 2013 … PAMIĘTAJCIE ,  koalicja PO z PSL – em sobie poradziła….. z EKSPORTEM POLAKÓW !!!… przypominam młodych i wykształconych…za nasze pieniądze..

EKSPORT POLAKÓW 

To , że rozbiła młode małżeństwa i rodziny , to że pozbawiła dzieci jednego bądź obojga rodziców , to że nieomal przesiedlani do niejedno-kroć hańbiącej pracy obciąża li tylko NASZYCH rządzących… MY ich wybraliśmy a ONI się przyzwyczaili i dobrowolnie   raczej nie odejdą… ICH umiejętności są widoczne gołym okiem..każdy dzień to wtopa , skandal , nepotyzm i po prostu czyste złodziejstwo… Dzień bez afery dniem straconym… Liczba afer z ostatnich 6 lat jest sumą afer poprzednich 17.. Młody Polak otrzymał tylko jedną perspektywę… WYJAZD z rodzinnego kraju , miasta , wsi.. i…

dla MAGISTRÓW

 

Dla tych co pozostali pozostaje wolne  miejsce pod mostem , bo miejsc w noclegowniach jest 180 tys. a bezdomnych 350 tys. osób…NA RAZIE !!! Fajna perspektywa :

TWOJE PRZEZNACZENIE

Najgorsze w tym wszystkim jest to , że ten bajzel zafundowaliśmy sobie sami… Na własne życzenie..Kupowaliśmy kit o początku demokracji i kapitalizmu , o wyższości zarządzania prywatnego nad państwowym , o wyższości młodych głupich nad starymi acz mądrymi , o wybieraniu tych samych durni niż stawiania na nowych – może mądrzejszych acz nie koniecznie – , o wyższości prywatyzacji nad kontynuacją funkcjonowania zakładu pracy z nowymi menadżerami i sposobem realizacji produkcji , o tolerowania wszechobecnej lichwy jako zjawiska towarzyszącemu nowemu ustrojowi , o wyższości racji urzędasa nad potrzebami obywatela .. To MY wyraziliśmy zgodę na to , że ONI i urzędnicy NAM nie służą a NAMI PONIEWIERAJĄ !!!

To MY śmiejemy się , że jakiś PALANT wymyślił milion fotoradarów  ZA NASZE pieniądze miast go na zbity pysk wyrzucić i kazać mu za nie zapłacić..To MY pozwalamy , że ewidentne złodziejstwo jest przez SĄD karane w sferze moralnej.. To MY zezwoliliśmy rządzącym na prawie milionowy aparat urzędniczy , który zarabia nasze pieniądze niczego pozytywnego do rzeczywistości gospodarczej nie wnosząc , a jedynie głosując na szefa i  kolesi partyjnych… To na NASZYCH oczach setki miliardów złotych ulokowanych przymusowo w tzw. FUNDUSZACH  zarobiło przez 13 lat nawet nie jeden procent na kapitale…nawet dziecko wie że z tych pieniędzy emerytura nie starczy na paczkę papierosów miesięcznie.. To na naszych oczach rządzący przyjęli bez wstydu informację , że do lekarza czy zabiegu operacyjnego czeka się po kilka lat..A MY co ?..Nawet nie daliśmy IM po przysłowiowych ryjach..!!!

Każdego dnia samobójstwo popełnia ponad 25 Polaków…Co z nieszczęśliwej miłości ?..Czy z BEZNADZIEI i strachu przed NĘDZĄ , BIEDĄ , KOMORNIKIEM !!!

Powinniśmy się wstydzić tego , że IM na to POZWOLILIŚMY !!!

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

4 komentarz

 1. Kapitalizm jest dobry, zarządzanie prywatne jest zawsze lepsze od państwowego. Mam nadzieję, że sformułowania użyte przez autora nie wskazują, że jest odwrotnie, a wrażenie, że tak może być wynikają z ich niejednoznacznego wyartykułowania.

  0
  • Nie koniecznie we Francji koncerny samochodowe są panstwowe….i nie przeszkadza im mieć się dobrze…Firmy wodno-kanalizacyjne w Niemczech są państwowe…i działają dobrze i skutecznie…i taniej jak w Polsce…O firmie nie świadczy kto jest jej właścicielem…a jak jest zarządzana…Dla bytu kapitalizmu nie ma znaczenia kto jest kapitalistą….

   0
   • Tak, wiem, że państwowa firma może działać relatywnie dobrze (choć znam dużo lepsze samochody niż francuskie 🙂 ), ale mniejsza z tym. To, że mamy kapitalistów nie oznacza, że mamy kapitalizm. Zresztą wiemy, że ci pierwsi po zdobyciu silnej pozycji wolą interwencjonizm – “ochronę rynku”, różne bariery dla wschodzącej konkurencji itp.
    Podany został dobry przykład w postaci OFE: czy tak samo działałyby na wolnym rynku, gdzie jakikolwiek udział w jakimkolwiek przedsięwzięciu gospodarczym jest dobrowolny? W każdym przypadku kapitalista dąży do maksymalizacji zysku i czy nie wystarczą w zupełności naturalne przeszkody do “strzyżenia owieczek”, jak ich świadoma zgoda?

    0
 2. Pogonić tych rządzących, a Rostowski powinien się wytłumaczyć z tego , że bierze udział w zebraniu Blderbwerga , ba czyj koszt tam się udał i powinien złożyć relacje z ustaleń na tym spotkaniu

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816