Bez kategorii
Like

Od dziś N – gazeta! ZARAZ KUPIĘ :)

07/02/2011
325 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

    www.rp.pl/artykul/606087_Schetyna–wojna-z-PiS-to-za-malo-.html   Źródło: Uważam Rze   -"Niesforne Dziecię Gutenberga".   galopujacymajor.wordpress.com/ Uważam RZE lepsze niż bojkot wiadomosci.onet.pl/media/tygodnik-presspubliki-ukaze-sie-pod-tytulem-uwazam,1,4164267,wiadomosc.html 4 lut, 06:48 RZ / Presserwis W poniedziałek ma się pojawić nowy tygodnik przygotowywany przez redakcję "Rzeczpospolitej" (Presspublica). Jego tytuł to: "Uważam Rze. Inaczej Pisane". Pismo będzie liczyć ok. 70 stron w formacie 25,5 x 33 cm (mniejszym niż "Rzeczpospolita"). Będzie kosztowało 4,50 zł, ale pierwszy numer tylko 1,90 zł. Nakładu Presspublica nie podaje. Tygodnik został podzielony na działy dotyczące polityki, wiadomości ze świata, kultury, nauki i techniki, stylu życia oraz biznesu. Jak deklaruje wydawca, tygodnik ma być konserwatywno-liberalnym głosem w debacie publicznej. Znajdą się w nim teksty m.in.: Bronisława Wildsteina, Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, Piotra Semki, Rafała Ziemkiewicza, braci Michała i Jacka Karnowskich, Piotra Zaremby, Janusza Rolickiego […]

0


 

 
Źródło: Uważam Rze
 
-"Niesforne Dziecię Gutenberga".
 
4 lut, 06:48 RZ / Presserwis

W poniedziałek ma się pojawić nowy tygodnik przygotowywany przez redakcję "Rzeczpospolitej" (Presspublica). Jego tytuł to: "Uważam Rze. Inaczej Pisane".

Pismo będzie liczyć ok. 70 stron w formacie 25,5 x 33 cm (mniejszym niż "Rzeczpospolita"). Będzie kosztowało 4,50 zł, ale pierwszy numer tylko 1,90 zł. Nakładu Presspublica nie podaje. Tygodnik został podzielony na działy dotyczące polityki, wiadomości ze świata, kultury, nauki i techniki, stylu życia oraz biznesu. Jak deklaruje wydawca, tygodnik ma być konserwatywno-liberalnym głosem w debacie publicznej. Znajdą się w nim teksty m.in.: Bronisława Wildsteina, Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, Piotra Semki, Rafała Ziemkiewicza, braci Michała i Jacka Karnowskich, Piotra Zaremby, Janusza Rolickiego i Igora Jankego. Layout został opracowany specjalnie dla pisma i nie nawiązuje do "Rzeczpospolitej".– Tygodnik ma oryginalny tytuł, ale wątpię, żeby pomógł zdobyć mu czytelników – ocenia prof.Zbigniew Bajka, medioznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego. – Taki tytuł może nawet osłabić wejście na rynek – dodaje.

 
 
Autor: Łukasz Szewczyk, data: 3 lutego, 15 komentarzy

W poniedziałek (7 lutego 2011 roku) na rynku zadebiutuje nowy tygodnik opinii – "Uważam Rze. Inaczej Pisane". Wydawcą pisma jest Presspublika, a redaktorem naczelnym Paweł Lisicki.

 
 
∼ania
02-06-2011 11:21
Nareszcie…. Nareszcie będzie co czytać…. Dziękuje bardzo już za samą inicjatywę. Życzę powodzenia. Mam nadzieję,że moja aktywność w informowaniu ludzi o tym,że startujecie i w kupowaniu Was regularnie choć w milionowej części procenta przyczyni się do Waszego sukcesu.
 

0

jakk

Czlek rozmowny... Negocjator, mediator, arbiter! Dzieki GEOLOGII.

895 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758