HYDE PARK
Like

Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem – skuteczny sposób na walkę z suchym powietrzem

22/08/2022
98 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem – skuteczny sposób na walkę z suchym powietrzem

Suche powietrze negatywnie wpływa na sen i usypianie. Wywołuje uciążliwy kaszel, problemy skórne, a osobom cierpiącym na alergie wziewne wzmagają uciążliwe objawy. W powietrzu znajdują się również zanieczyszczenia, szczególnie szkodliwe frakcje pyłów są w stanie przeniknąć do wnętrza organizmu, wszystko to ze względu na ich niewielki rozmiar. Na polskim rynku znajdziemy urządzenia które doskonale łączą z sobą funkcję oczyszczani a także nawilżania, jak oczyszczacz Sharp KC-A40EUW. Dlaczego warto postawić na urządzenie 3 w 1 i jaki model wybrać do własnego domu? Wybieraj urządzenia 3w1- filtruj, nawilżaj i jonizują powietrze Na rynku polskim coraz popularniejsze stają się urządzenia z działu sterylizacji powietrza, wszystko to dzięki większej ich dostępności, a także świadomości co do szkodliwości oddychania zanieczyszczeniami. W profesjonalnych sklepach znajdziemy różnych […]

0


Suche powietrze negatywnie wpływa na sen i usypianie. Wywołuje uciążliwy kaszel, problemy skórne, a osobom cierpiącym na alergie wziewne wzmagają uciążliwe objawy. W powietrzu znajdują się również zanieczyszczenia, szczególnie szkodliwe frakcje pyłów są w stanie przeniknąć do wnętrza organizmu, wszystko to ze względu na ich niewielki rozmiar.

Na polskim rynku znajdziemy urządzenia które doskonale łączą z sobą funkcję oczyszczani a także nawilżania, jak oczyszczacz Sharp KC-A40EUW. Dlaczego warto postawić na urządzenie 3 w 1 i jaki model wybrać do własnego domu?

Wybieraj urządzenia 3w1- filtruj, nawilżaj i jonizują powietrze

Na rynku polskim coraz popularniejsze stają się urządzenia z działu sterylizacji powietrza, wszystko to dzięki większej ich dostępności, a także świadomości co do szkodliwości oddychania zanieczyszczeniami. W profesjonalnych sklepach znajdziemy różnych producentów, a także różne modele, które różnią się między sobą wielkością, powierzchni i wydajności oczyszczania. Wybierając oczyszczacz powietrza do domu, warto zwrócić uwagę na takie parametry jak:

  • wydajność i powierzchnia oczyszczania
  • filtry, które zastosowane we wnętrzu urządzenia, to one przesądzają o tym, jak skuteczna będzie eliminacja zanieczyszczeń
  • głośność pracy, jeśli urządzenie pracuje cicho możemy umieścić go również w sypialni, będzie ono mogło również pracować w nocy
  • dodatkowe funkcje, warto aby oczyszczacz powietrza posiada funkcję jonizacji, a jeśli borykamy się z suchym powietrzem również funkcję nawilżania jak w modelu oczyszczacz Sharp KC-A40EUW.

Dobrej klasy oczyszczacz Sharp z funkcją nawilżania wyeliminuje z powietrza zanieczyszczenia, ale również nawilży je i odświeży, dzięki zastosowaniu jonizacji w technologii Plasmacluster przywrócona zostaje równowaga anionowo-kationowa, co sprawa, że na powierzchniach osadza się mniej kurzu. Urządzenie 3w1 to oszczędność zarówno pieniędzy, jak i przestrzeni, przy jednym urządzeniu zyskujemy oczyszczacz, jonizator i nawilżacz.

Oczyszczacz Sharp KC-A40EUW bestseller do domów i mieszkań

Oczyszczacze marki Sharp cieszą się dużą popularnością zarówno wśród użytkowników, jak i recenzentów. Oczyszczacz Sharp KC-A40EUW nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 26 m2, został wyposażony w filtr wstępny, filtr węglowy, HEPA, jonizator oraz filtra nawilżacza. Pomimo kompaktowego kształtu jest bardzo wydajny a pojemnik na wodę potrzebną do nawilżania na tyle duży, że nie trzeba go ciągle napełniać. Urządzenie może pracować automatycznie samodzielnie dopasowując nie tylko poziom oczyszczania ale również nawilżenie, swoja pracę dostosowując do aktualnych warunków, panujących w danym pomieszczeniu. Oczyszczacz Sharp KC-A40EUW może zostać wprowadzony w tzw. tryb cichy, co sprawa, że nie ma konieczności jego wyłączania w nocy, posiada blokadę rodzicielską  i jest niezwykle prosty w obsłudze.

Oczyszczacze marki Sharp z funkcją nawilżania sprawdzą się idealnie w każdym mieszkaniu i domu, koszt urządzenia Sharp KC-A40EUW to ok. 1599 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

0

kampanieonline

221 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758