Komentarze dnia
Like

NIE dla obrad Knesetu w Polsce!

25/01/2014
688 Wyświetlenia
6 Komentarze
4 minut czytania
NIE dla obrad Knesetu w Polsce!

POLACY BROŃMY SUWERENNOŚCI POLSKI !!!

0


Pilnuj Polski

.

*****

.

Umiłowani Polacy, Rodacy,

.

Historyczne doświadczenia państwowości Polskiej prowadzą nas przez liczne okresy utraty bytu, niepodległości oraz suwerenności jako tkanki państwa okupione danina życia i krwi kolejnych pokoleń, które z Narodowych Racji wnosiły te gigantyczno – historyczne ofiary na rzecz przywracania utraconych wartości tj. niezależnego bytu państwa dla dobra i na rzecz Narodu Polskiego.

.

Jesteśmy aż nadto wyraziście doświadczeni biegiem historii stąd rysują się przed Nami niezmienne ważne zasady i obowiązki postaw obywatelskich. Polski system prawa nakłada na każdego obywatela obowiązek powiadamiania władz o dwóch stanach faktycznych:

.

a/ w przypadku zabójstwa

b/ w przypadku Zdrady Ojczyzny Polski

.

Każdy uczciwy i intuicyjnie myślący dobry obywatel Rzeczpospolitej, zobowiązany jest w imię dobra Narodu przystąpić do działań zapobiegawczych, odwrócenia zbrodniczo niebezpiecznych trendów dla dobra i bytu podstawowych twórczych wartości nawet za cenę najwyższą, za cenę ofiary które składało kolejno, służebne i ofiarne każde pokolenie Polaków.

.

W atmosferze zamętu i zgiełku ideologicznego podobnie jak niegdyś zagrożenia niezależnego i suwerennego bytu Polski jawią się one także teraz w przestrzeni politycznej i społecznej. Asumptem tych zjawisk staje się zapowiadana i niczym nie określona sesja parlamentu Izraela / Knessetu / w Polsce przy okazji rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz obecnie Muzeum oświęcimskiego na terenie Królewskiego Miasta Krakowa. Bo oto niezwiązane sojuszem i Traktami państwo Izrael w niezależny i suwerenny dla siebie sposób będzie podejmowało swoje statutowe działania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

.

W teoretycznym podejściu może tak się złożyć, że Izba Parlamentu państwa wielokrotnie nie respektującego międzynarodowy porządek prawny podejmie kroki polityczno-sprawcze wobec pokoju światowego albo stanu wojny wobec suwerennych podmiotów państwowych tworząc tym samym sytuację hipotetyczno-polityczno-prawną np.: Knesset Izraela obradujący w Krakowie w czasie obchodów oświęcimskich 2014 roku podjął decyzję wejścia w stan wojny z Islamską Republiką Iranu po czym nastąpi skomasowany atak lotniczy na ten bratni dla Polaków kraj znany jako Persja.

.

Historia zapisze Krakowskie obrady Knessetu nie związanego sojuszem lub Traktatem z Rzeczpospolitą Polską, Układem NATO lub Związkiem z Unią Europejską, spowodowały wybuch określonych czynności sprawczych np.: wojny, agresji albo ataków terrorystycznych z których znany jest to państwo.

.
Dodać należy, że obradujący na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Knesset jest chroniony przez samodzielny oddział militarny w niczym nie podległy na terenie Polski. Każde skutki jego działania wywołują międzynarodowe implikacje, co do których brak jasno zdefiniowanych relacji wraz z aktami terroru światowego, który często jest prowokowany różnymi wydarzeniami o charakterze politycznym.

.

Polacy nie mogą biernie godzić się na takie skutki utraty suwerenności Państwa Polskiego i każde przesłanki w tych sprawach traktować jako pryncypialne przypadki aż po sprzeciwy i protesty publiczne z podjęciem działań zapobiegawczych, włącznie. W czasach sielskich okresów historii, zbyt wiele strat, a później ofiar poniesiono kiedy podstawowe i zasadnicze pryncypia państwowe traktowano jako towar lub masę przetargową miałkich racji !

.

Polacy Rodacy brońmy suwerenności Polski !

 .

Rafał Gawroński

Prezes

Stowarzyszenie Ziemiańskie w Polsce

Warszawa, dnia 24 stycznia 2014 roku

za: https://www.facebook.com/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/25/nie-dla-obrad-knesetu-w-polsce/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

  • Avatar Piotr

   Nadymałeś się jak balon po zjedzeniu wojskowejgrochówki.
   Połowa Knesetu to potomkowie polskich Żydów.
   Jak mieli wojnę z arabami to nie potrzebowali szyfrantów – wydawali poprosu rozkazy po polsku. Wielu przyszłych doódców izraelskich było podkomendnymi Andersa, (który not bene sprzedał im masę anglielskiej broni i(dzięki temu mógł żyć w Londuynie jak pan). Powinniśmy bys z nch dumni bo poprostu dali Arabom w d….

   0
 1. Avatar Kalina

  Czy mnie słychać?
  Ja bardzo głośno mówię NIE!
  Jestem przeciw mieszaniu się obcego państwa w nasze sprawy.
  Czy mnie słychać?
  Głośno, bardzo głośno mówię NIE! Dość izraelskiej hucpy w Polsce!

  0
 2. Zydowaki prenier powiedzial iz goje [nie-zydzi] sa na ziemi po to aby zydom sluzyc. stop syjonizmowi i wypedzic te towarzystwo z Polski na zbity pysk.
  TU JEST POLSKA A NIE IZRAEL
  Zdrajcow, ktorzy im te impreze zorganizowali skazac za zdrade, a za zdrade kara jest tylko jedna!!!
  Zydowstwo dazy do panowania nad swiatem. musimy Polske uchronic przed podlegloscia wobec tej plugawej nacji!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816