Bez kategorii
Like

Objawił się nowy Wałęsa tym razem smoleński

11/01/2013
440 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Paweł Artymowicz: Obaliłem tezy o zamachu w Smoleńsku

0


 Zespół Antoniego Macierewicza nie przedstawił jeszcze ani jednego dowodu materialnego, ani jednego poprawnego obliczenia na potwierdzenie swych wniosków.

To, co prezentują jego eksperci, jest czczym gadaniem, nie jest też poważnym naukowym bądź technicznym argumentem – ocenia profesor Paweł Artymowicz, lotnik, fizyk i astrofizyk z Uniwersytetu w Toronto w rozmowie z "Polska The Times". Prof. Artymowicz dodaje, że obalił tezy o zamachu w Smoleńsku. 

 
Prof. Artymowicz opowiada, że katastrofę smoleńską starał się rozłożyć na czynniki pierwsze od strony pilotażu oraz wczuć się w sytuację pilotów i zrozumieć, co się działo w kokpicie i w umyśle pilota dowodzącego. – Moje początkowe domysły potwierdziły w większości późniejsze transkrypty i wyniki dochodzeń – mówi. I dodaje: "w smoleńskim locie doszło do kumulacji wielu błędów, niektórych bardzo poważnych, zarówno z winy pilotów, jak i niewłaściwych procedur i wyszkolenia obowiązujących w rozwiązanym już 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa". …. Jak ktoś wstrzyma się od śmiechu na temat wypocin tego kolejnego po Lasku technicznego idioty z dyplomem profesora to może przeczytać wszystkie jego wypoty tutaj: WWW.WP.PL ja nie mogłem boby mnie ze śmiechu jeszcze szlag trafił totalny odjazd. Muszę się uspokoić czy te kretyny mają nas za oczywistych głupków i niedorozwojów a może sami są coś nie tego…spir***la przed Biniendą aby się z nim nie spotkać a potem gdzieś z kanadyjskich krzaków krzyczy jak Wałęsa /daj mu Boże zdrowie bo na rozum za późno/ SAM TEMY RENCAMY OBALIŁEM WRAZ ZEZ DANKOM KOMUNEM, tak i ten kanadyjski debil OBALIŁEM KATASTROFĘ SMOLENSKĄ!!!TEMY RENCAMY TŁUKU!!???

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816