Natalia Julia Nowak
Natalia Julia Nowak https://njnowak.wordpress.com/

Przyszłam na świat 19 lutego 1991 r. w Starachowicach. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, studia licencjackie), zdobyłam absolutorium na Uniwersytecie Warszawskim (Socjologia Stosowana i Antropologia Społeczna, studia magisterskie). Posiadam dyplom higienistki stomatologicznej (ukończyłam jedną z niepublicznych szkół policealnych w Skarżysku-Kamiennej). Opiekuję się śliczną suczką grzywacza chińskiego, której pełne imię brzmi WERA Exotic World FCI. Zapraszam serdecznie na moje blogi: njnowak.blogspot.com njnowak.wordpress.com njnowak.tumblr.com njnowak.livejournal.com njnowak.altervista.org njnowak.tnb.pl

69 publikacje
10 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Krzysiek

    Szkoda tylko, że z takim mozołem są odsłaniane brudy sprzed lat 60-70-ciu, podczas gdy 25-30 lat temu Polska została podzielona i sprzedana, a szansa na wolne, niezależne państwo, została zaprzepaszczona.
    Niemieckojęzycznym właścicielom “polskich” mediów, ani użytkownikom rosyjskiego gazu nie zależy na ujawnieniu prawdy… A władza? Władza wyżywi się sama!
    http://wolnemedia.net/historia/waadzy-raz-zdobytej-nie-oddamy/

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217