POLSKA
Like

Obcięli głowę Obalcie swój rząd Nie zależy mu na was

23/05/2013
570 Wyświetlenia
0 Komentarze
24 minut czytania
no-cover

  „widać mężczyznę trzymającego nóż w zakrwawionej ręce, który mówi: „….”Nigdy nie będziecie bezpieczni. Obalcie swój rząd, nie zależy mu na was. „…..(źródło )   Daily Mail „ Ponad 100 zwolenników English Defence League ( Angielski Związek Obronny ) zgromadziło się niedaleko miejsca w którym angielki żołnierz został zamordowany przez islamskich fanatyków i rzucało butelkami w policję . Część zwolenników EDL gromadziła się w pubach , gdzie śpiewali nacjonalistyczne pieśni . Jeden z muzułmańskich mieszkańcy powiedział ,że cegły zostały rzucone na meczet w czasie marszu EDL „…(źródło )   Daily Mail Daily Mail” Opętana ideologicznie lewica stoi za rozruchami w w Anglii „Brytyjska lewicowa inteligencja zmiażdżyła całkowicie wszystkie społeczne wartości . „…”Pełna przemocy anarchia ,która utrzymuje się na brytyjskich miastach […]

0


 

„widać mężczyznę trzymającego nóż w zakrwawionej ręce, który mówi: „….”Nigdy nie będziecie bezpieczni. Obalcie swój rząd, nie zależy mu na was. „…..(źródło )

 

Daily Mail „ Ponad 100 zwolenników English Defence League ( Angielski Związek Obronny ) zgromadziło się niedaleko miejsca w którym angielki żołnierz został zamordowany przez islamskich fanatyków i rzucało butelkami w policję . Część zwolenników EDL gromadziła się w pubach , gdzie śpiewali nacjonalistyczne pieśni . Jeden z muzułmańskich mieszkańcy powiedział ,że cegły zostały rzucone na meczet w czasie marszu EDL „…(źródło )

 

Daily Mail Daily Mail” Opętana ideologicznie lewica stoi za rozruchami w w Anglii „Brytyjska lewicowa inteligencja zmiażdżyła całkowicie wszystkie społeczne wartości . „…”Pełna przemocy anarchia ,która utrzymuje się na brytyjskich miastach jest wynikiem całkowicie do przewidzenia 30 letniego lewicowego eksperymentu wypalającego w społeczeństwie całkowicie każdą fundamentalną wartość .”…” Rodzina w której dwoje rodziców związanych jest związkiem małżeńskim , wykształcona merytokracja ( moje : merytokracja rządy osób najbardziej utalentowanych i stojących najwyżej pod względem intelektu, które awansowały na swe stanowiska zgodnie z “systemem zasług”, zob. merit system.   Etym. – ang.bryt. meritocracy ‘jw.’; z łac. meritum ‘zasługa’; zob. -kracja. ..(źródło) ) , karanie przestępców , narodowa identyfikacja , wymuszenie stosowani prawa antynarkotykowego , i wiele innych fundamentalnych zasad zostało zmiażdżonych przez lewicową inteligencję opętanych obsesją rewolucyjnego przekształcenia społeczeństwa. „…” Jak dostrzegł wczoraj Dawid Cameron , to jest wyrazisty obraz społeczeństwa , które jest nie tylko rozbite, ale również chore.”…”Większość tych dzieci pochodzi z gospodarstw domowych samotnej matki ( moje : autorka celowo nie używa słowa rodzina tylko gospodarstwo domowe ) …za ta przerażającą sytuacją stoi świadome usunięcie najbardziej istotnego czynnika przygotowującego dzieci do życia w społeczeństwie , przemieniającego ich z pierwotnych dzikusów w cywilizowanych obywateli , usunięcie ojca , który jest zaangażowaną integralną częścią rodziny . „ ….Od czasu kiedy Partia Pracy ( socjaliści ) doszli do władzy w 1977 roku , rozpoczęli systematyczne niszczenie nie tylko tradycyjnej rodziny ,ale najmniejszego śladu idei ,że rodzice pozostający w związku małżeńskim są lepszym środowiskiem dla dzieci niż cokolwiek innego . „….( http://mojsiewicz.salon24.pl/332484,daily-mail-opetana-ideologicznie-lewica-stoi-za-rozruchami )…tekst z 20111 roku po rozruchach w Londynie.

 

Krzysztof Rak „Dramatycznie starzejące się społeczeństwa Europy nie będą w stanie finansować tzw. państwa dobrobytu. Problemy wewnętrzne, a przede wszystkim rozpad dotychczasowej struktury społecznej nie pozwoli im na aktywną politykę zewnętrzną.W ten sposób, inaczej niż przewidywał to Fukuyama, dojdzie na naszym kontynencie do końca historii. Stanie się on targanym konfliktami społecznymi marginesem świata. „…(więcej)

 

„Brytyjski premier David Cameron powiedział, że istnieją “mocne przesłanki” świadczące o tym, że brutalne zabójstwo mężczyzny we wschodnim Londynie było atakiem terrorystycznym. „….” Nie damy się zastraszyć, nigdy się nie ugniemy – oświadczył. „…”inspirowany ideologicznie przez radykalny odłam islamu. „….”Wcześniej Cameron zlecił zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia sztabu antykryzysowego Cobra. Media zwracają uwagę, że zwoływane są one tylko w sprawach, które mogą mieć znaczenie dla bezpieczeństwa państwa. „…..”Według świadków zdarzenia dwaj napastnicy o nieeuropejskich rysach, w wieku ok. 20 lat, nożem przypominającym maczetę lub topór rzeźnicki zaatakowali mężczyznę idącego ulicą w dzielnicy Woolwich we wschodnim Londynie. Jak podała agencja PA, obcięli mu głowę, wznosząc okrzyki “Allah akbar” (Bóg jest wielki). „….”„widać mężczyznę trzymającego nóż w zakrwawionej ręce, który mówi: „….”Nigdy nie będziecie bezpieczni. Obalcie swój rząd, nie zależy mu na was. „……”policjanci otworzyli ogień do dwóch mężczyzn, którzy ich zdaniem byli uzbrojeni. Mężczyźni z ranami postrzałowymi zostali przewiezieni do dwóch różnych szpitali; stan jednego z nich jest ciężki. Letchford potwierdził, że zginęła jedna osoba. „….(źródło )

 

„Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie. „…..””Muzułmańscy stróże moralności wdrażają szariat w Wielkiej Brytanii” – taki napis otwiera nagranie, jakie od dwóch tygodni można obejrzeć na YouTube. Później na krótko pojawia się złowróżbny napis: “Islam zdominuje świat”…(źródło )

 

 

Daily Mail „ Ponad 100 zwolenników English Defence League ( Angielski Związek Obronny ) zgromadziło się niedaleko miejsca w którym angielki żołnierz został zamordowany przez islamskich fanatyków i rzucało butelkami w policję . Część zwolenników EDL gromadziła się w pubach , gdzie śpiewali nacjonalistyczne pieśni . Jeden z muzułmańskich mieszkańcy powiedział ,że cegły zostały rzucone na meczet w czasie marszu EDL „…(źródło )

 

23 maj 2013 „To już czwarta noc zamieszek w południowej części Sztokholmu. Tak jak podczas trzech poprzednich młodzi ludzie podpalali samochody i obrzucali policjantów kamieniami. Według agencji TT, obszar objęty zamieszkami rozszerzył się na kolejne dzielnice i podstołeczne miejscowości.W starciach ranny został co najmniej jeden policjant, a do aresztu trafiło pięciu uczestników zamieszek. Doszło także do podpalenia posterunku policji. Pożar został jednak szybko ugaszony.”…..(źródło )

 

23 maj 2013 „To już czwarta noc zamieszek w południowej części Sztokholmu. Tak jak podczas trzech poprzednich młodzi ludzie podpali samochody i obrzucali policjantów kamieniami. Według agencji TT, obszar objęty zamieszkami rozszerzył się na kolejne dzielnice i podstołeczne miejscowości.W starciach ranny został co najmniej jeden policjant, a do aresztu trafiło pięciu uczestników zamieszek. Doszło także do podpalenia posterunku policji. Pożar został jednak szybko ugaszony.”…..(źródło )

 

 

W Grecji, według Eurostatu, 31 proc. ludności popadło w 2011 roku w ubóstwo „….”Grecja, Hiszpania i Portugalia znalazły się w 2012 r. na drodze do przekształcenia się w “społeczeństwa dwuklasowe”, tj. takie, w których ludzie coraz bardziej dzielą się na bogatych i biednych, a zanika klasa średnia – biją na alarm europejscy socjologowie. „….”Średnio dochody tych drugich będą 15-krotnie przekraczały zarobki pierwszych. „ ..(więcej )

 

Soeren Kern „Rząd francuski ogłosił plan wzmocnienia działań policji w 15 francuskich dzielnicach o największym poziomie przestępczości, aby odzyskać kontrolę nad tzw. strefami „bez wstępu”, w większości niedostępnymi dla niemuzułmanów. Wśród opanowanych przestępczością rejonów, które francuskie MSW oznaczyło jako Priorytetowe Strefy Bezpieczeństwa (Zones de Sécurité Prioritaires, ZSP) są gęsto zamieszkane przez muzułmanów obszary Paryża, Marsylii, Strasburga, Lille oraz Amiens, gdzie niedawno muzułmańskie grupy młodzieżowe podczas trwającego dwa dni szału podpalania spowodowały pokaźne szkody materialne, a kilkunastu policjantów zostało rannych”….”Wiele z tych stref pokrywa się z muzułmańskimi dzielnicami, które wcześniejszy rząd określał mianem Wrażliwe Strefy Miejskie (Zones Urbaine Sensibles, ZUS) – dla francuskiej policji również strefy „bez wstępu”. Ostatnie statystyki wykazały 751 takich wrażliwych stref, których listę można znaleźć na francuskiej stronie rządowej (http://sig.ville.gouv.fr/Atlas/ZUS/) wraz z mapami satelitarnymi i dokładnymi granicami ulic. Szacuje się że w tych strefach mieszka 5 milionów muzułmanów – to części Francji nad którymi państwo straciło kontrolę. „….(źródło )

 

 

——

Mój komentarz

 

To co się dzieje w tej chwili w Europie najlepiej opisał Rak „ „Dramatycznie starzejące się społeczeństwa Europy nie będą w stanie finansować tzw. państwa dobrobytu. Problemy wewnętrzne, a przede wszystkim rozpad dotychczasowej struktury społecznej nie pozwoli im na aktywną politykę zewnętrzną.W ten sposób, inaczej niż przewidywał to Fukuyama, dojdzie na naszym kontynencie do końca historii. Stanie się on targanym konfliktami społecznymi marginesem świata.”

 

Socjaliści w realizacji swej chorej ideologi opierającej się na idei depopulacji kontynentu , i zniszczeniu tożsamości społeczeństw poprzez politykę zbudowania sztucznie wymieszanej rasowo i etnicznie ubogiej klasy chłopstwa pańszczyźnianego doprowadzili do stanu w którym Europa staje się zadupiem cywilizowanego świata . Po upadku technologicznym , ekonomicznym i intelektualnym Europy , które już dokonało nadszedł czas na etap rozpadu społeczeństw Zachodu .

 

We Francji muzułmanie już stworzyli 5 milionową społeczność , która stanowi państwo w państwie. Wbrew pozorom wiele tych strefy zapewnia muzułmanom bezpieczeństwo . Lokalne muzułmańskie siły porządkowe bezzwłocznie i bez sądu każą złodziei . Przypomnę tylko że eurosocjalistów w Polsce , czyli Tuska I Komorowskiego plus socjalistę politycznej poprawności Palikota popiera w wyborach ponad 90 procent kryminalistów ( http://mojsiewicz.salon24.pl/436327,warzecha-a-oparcie-sie-lewicy-na-kryminalistach )

 

To samo dzieje się w Anglii. Co to oznacza . Po pierwsze socjaliści całkowicie zideologizowali zhomoseksualizowali i zdemoralizowali wymiar sprawiedliwości , kościec i fundament ładu społecznego . Prawo i wyroki przestały być „sprawiedliwe „ i przestały służyć ludziom .

 

Socjaliści zniszczyli w Europie fundament Zachodniej cywilizacji . Państwo prawa. Fukuyama tak to definiuje .

 

„Wczesne państwa europejskie sprawowały sądy, ale nie dyktowały praw. Źródła praw tkwiły gdzie indziej :,albo w religii …albo w zwyczajach plemion lub innych społeczności lokalnych . Wczesne państwa europejskie ustanawiały niekiedy nowe prawa , ale ich władza i prawomocność wynikały raczej ze zdolności do do bezstronnego egzekwowania praw niekoniecznie będących ich własnym wytworem. „…”To rozróżnienie pomiędzy prawem i prawodawstwem jest kluczowe dla zrozumienia samych rządów prawa „….”…prawo to zbiór abstrakcyjnych zasad sprawiedliwości , pełniących funkcję spoiwa określonej społeczności . W społeczeństwach przednowoczesnych uważano ,że prawo ustanowione zostało przez władzę wyższą niż jakikolwiek ludzki prawodawca :bóstwo , odwieczny zwyczaj lub naturę . Prawodawstwo natomiast odpowiada temu , co dziś nazywamy prawem pozytywnym , i stanowi pochodną władzy politycznej „…..”O rządach prawa można można mówić jedynie tam , gdzie istniejący uprzednio zbiór praw ma wyższość nad prawodawstwem , co oznacza , że jednostka sprawująca władzę polityczną czuje się związana prawem . Nie chce przez to powiedzieć, że sprawujący władzę prawodawczą nie mogą tworzyć nowych praw . Jeśli jednak mają one funkcjonować w ramach rządów prawa , ich rozporządzenia muszą być zgodne z istniejącym prawem , a nie dyktowane wyłącznie widzimisię. „..” Rządy prawa stanowią odrębny składnik ładu politycznego nakładający ograniczenia na władzę państwa „…(więcej)

 

Zamieszki , a raczej permanentna wojna o emancypacje spod władzy socjalistycznego państwa ma już miejsce we Francji , Szwecji . Teraz kolej na Wielką Brytanię . To dlatego Cameron tak poważnie podszedł do makabrycznego mordu .

 

Muzułmanie zepchnięci przez rządzone przez gardzących innymi socjalistów zostali zepchnięci do politycznego,i ekonomicznego getta. Lewacka polityka multi kulti nie dotyczy ani praw politycznych , bo muzułmanie nie maja faktycznego praw do kariery politycznej i obejmowania stanowisk politycznych i ekonomicznej , bo socjalistyczna kontrola gospodarki w krajach Zachodu wzorowana na gospodarczym socjalizmie Hitlera nie dopuszcza , aby muzułmanie i imigranci odnosili spektakularne sukcesy na polu biznesu . Turcy odnoszą co prawda spektakularne sukcesy biznesowe i budują duże firmy ale .. …w Turcji

 

Socjaliści , aby zdobyć i utrwalić swoją władzę stworzyli klasę nowego plebsu , socjalistyczny lumpen elektorat . Stworzyli go systemem zasiłków . System zasiłków był jednocześnie formą trybutu płaconego muzułmanom za spokój. Upadek gospodarczy wymusza jednak likwidację zasiłków . O ile białym ateistom lewacy łatwo odbiorą zasiłki i zapędza ich do roboty o tyle cofnięcie tych zasiłków muzułmanom skończy być może wybuchem wojny partyzanckiej .

 

O tym ,że socjaliści liczą się z rozwojem takiego scenariusza świadczą przygotowania Niemiec do pacyfikacji przy użyciu czołgów i samolotów całych miast .

 

„ Trybunał konstytucyjny w Karlsruhezezwolił Bundeswehrze na prowadzenie działań z użyciem sprzętu bojowego na terenie Niemiec. Pozostawił jednak kilka zastrzeżeń ograniczających możliwość użycia wojska na terenie kraju.Pierwsze przymiarki do złagodzenia bardzo restrykcyjnego prawa dotyczącego użycia Bundeswehry na terenie Niemiec podjęto już w 2006 roku. Wtedy trybunał zezwolił na „wyprowadzenie wojska na ulice” w wypadku stanu nadzwyczajnego, czyli do „zwalczania zorganizowanych i wojskowo uzbrojonych grup powstańczych” „…(więcej)

 

Na naszych oczach rozgrywa się dramat upadku , dezintegracji socjalistycznych społeczeństw Zachodu. Socjalizm system segregacji , przemocy ideologicznej i pogardy dla innych , co kończy się wybuchem nienawiści , przemocy .

 

Tutaj warto przypomnieć ,że istniało państwo republikańskie, w którym nie było przemocy ideologicznej , ani religijnej . Państwo , które warto odbudować . Rzeczpospolita Jagiellonów.

 

Piotr Zychowicz „ Rok 1920 był momentem zwrotnym w dziejach Polaków. To właśnie wtedy, mimo militarnego zwycięstwa,ostatecznie umarła idea Polski wielkiej, która rozciąga się na szerokich połaciach Europy Wschodniej, swymi granicami sięgającej niemal po mury Kremla i po stepy Zaporoża, którejobywatele mówili dziesiątkami języków i wznosili modły w kościołach, cerkwiach, synagogach, zborach i meczetach.”…”To właśnie w Rydze Polska ostatecznie wyparła się idei jagiellońskiej – porozumienia narodów znajdujących się między Niemcami a Rosją.Jedynej koncepcji, która może zapewnić Polsce, że będzie liczącym się graczem, a nie średnim państwem, z wynikającymi z historii ambicjami, ale bez potencjału, by je zrealizować. „…„W 1920 roku zaczęła się Polska nacjonalistyczna, ograniczona w istocie do potencjału tylko jednego z tworzących ją niegdyś narodów.Czymże jest bowiemte 25 – 35 milionów Polaków, gdy z jednej strony ma się Niemcy, a z drugiej Rosję.”…” Zgodnie z tą ostatnią (zrealizowaną w Rydze) Polska miała byćpaństwem opartym na plemiennej wspólnocie krwi, nie zaś wielonarodową Rzecząpospolitą. Jak obrazowo postulował Roman Dmowski w 1919 roku, „skróćmy tę Polskę trochę” ….(więcej)

 

Z pewnością racje maja muzułmanie z radą dla Europejczyków . Obalcie rządy socjalistów . To jedyna szansa dla Europy .

 

 

Stanisław Michalkiewicz o muzułmanach w Europie (głównie we Francji i UK),KonteStacja

 

 
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

 

 

The Economist „ Wschodnio Europejscy  politycy , prawdopodobnie powodu ich  historii przywykli do, przywykli do bycia posłusznym  twardym  instrukcjom z  zewnątrz , i budzącego uznanie wprowadzania ich brutalnie . Wyborcy nie wyrażają zbytnio sprzeciwów . O ile Zachodni Europejczycy rozpoczynają zamieszki, kiedy są dociśnięci , o tyle ich wschodni odpowiednicy biernie emigrują „ ..( więcej )

 

Jestem absolutnie zafascynowany! Od momentu, gdy zobaczyłem 1 lutego milion młodych ludzi na placu Tahrir. W ich twarzach, gestach, żądaniach zobaczyłem przecież siebie samego sprzed 30 lat, przeniesionego w inny świat. Przypomniała mi się prawda, tak przez nas zbanalizowana, że wolność jest uniwersalnym pragnieniem każdego człowieka. W Kairze to dziś nie jest banał. A potem zobaczyłem, jak to wielkie zgromadzenie młodych ludzi, nie wykrzykujące bynajmniej ani antyizraelskich, ani antyzachodnich frazesów, na głos muezina pochyli się zgodnie przed Bogiem. Przypomniała mi się kolejna klisza: gdańscy stoczniowcy w sierpniu 1980 roku klęczący jak jeden mąż przed Najświętszym Sakramentem w rękach księdza Jankowskiego. Tamto zdjęcie obiegło świat i świat się przestraszył polskiej religijności „…(więcej )

 

„Stambuł, w którym żyje 11 mln ludzi, pod względem liczby milionerów na liście magazynu “Forbes” zajmuje 5. na świecie miejsce „….”W Turcji dzieła współczesnej rodzimej sztuki na ekskluzywnych aukcjach idą za miliony, powstają luksusowe galerie, artyści wystawiają za granicą. Boom artystyczny zbiegł się z dekadą stałego wzrostu gospodarczego. Zakupy dyktuje tradycja i dążenie do prestiżu. „…”Od czasu, kiedy w 2001 roku finansowy krach powalił na kolana turecki sektor bankowy, gospodarka Turcji wzrosła ponad dwukrotnie pod względem wielkości, a nominalnie wartość PKB na głowę potroiła się. „….”Zrzesza 70 firm, działa w 15 krajach. Jeden z Sabancich, Erol, jest milionerem, honorowym prezesem tureckiego banku Akbank. A rodzina, oprócz muzeum, założyła w Stambule prywatny Uniwersytet Sabanci w 1994 roku. Guler Sabanci, która w 2004 roku została prezesem holdingu, w 2007 roku została zaliczona przez “Forbesa” do 100 najpotężniejszych kobiet na świecie, a w 2009 roku “Financial Times” przyznał jej 5. miejsce wśród 50 najważniejszych kobiet świata. „….”Suna Kirac to córka tureckiego biznesmana Vehbiego Koca – jednego z najbogatszych ludzi w Turcji. Koc, który produkował żarówki, samochody, tkaniny, zapałki i elektronikę, stworzył grupę ponad 100 firm działających w sektorach spożywczym, energetycznym, turystycznym, technologicznym, motoryzacyjnym, o rocznych obrotach rzędu 40 mld dolarów. Grupa Koc jest jednym z 200 największych przedsiębiorstw na świecie. „….(źródło )

 

„ Dziedziczka rodu Rothschildów może uczynić mężem numer dwa narkotyzującego się rapera „…(źródło )

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758