HYDE PARK
Like

Obalył komunę teraz obalył USA

24/05/2014
652 Wyświetlenia
4 Komentarze
2 minut czytania
Obalył komunę teraz obalył USA

Ten facet powinien już być zapisany na pozycji numer 1 w Księdze Guinnessa. Tyle idiotyzmów nie wygłosił żaden człowiek . Właśnie media donoszą o kolejnym. Bolek zdetronizował USA z pozycji światowego “lydera” ………

Nasz były prezydent  i laureat pokojowej nagrody Nobla, powiedział w piątek, że chce podczas czerwcowej wizyty Prezydenta USA  w Polsce nakłonić Baracka Obamę do podjęcia bardziej aktywnej roli światowego lidera. Nasz Europejski “mendrzec” powiedział  Associated Press, okrutna prawdę: “Świat pogrąża się w chaosie a supermocarstwo nie przejmuje inicjatywy. Jestem niezadowolony.

0


 

 

 

Były szef Solidarności powiedział, że gdy spotyka Obama w Warszawie, chce mu powiedzieć, że USA powinny inspirować i zachęcać świat do pozytywnego działania.

 

 

Poland’s Walesa says the US no longer world leader

“Nie chodzi o to byśmy  mieli Stany Zjednoczone rozwiązujące za nas problemy albo gdzieś walczące, nie, ” powiedział. ” USA powinny nas organizować, zachęcać i przedstawiać programy, podczas gdy my, świat, powinna zrobić resztę. Taki rodzaj przywództwa jest nam potrzebny.”

 

“Powiem mu: albo chcesz być supermocarstwem i prowadzić nas, oddaj nam supermocarstwo do Polski i  my będziemy wiedzieć, co z nim zrobić. Amen “, powiedział.

 

Zapomniał tylko przez skromność dodać że ta władzę supermocarza Obama ma oddać w jego spracowanie ręce.

Nie wspomniał też że Polska już od 25 lat delektuje się jego Mendrka “wyrobami” . Zaczęlo się od ” Zdrowie Wasze w gardła nasze” a potem wszystko szło już tylko do ich kieszeni.

Nawet nie specjalnie pamiętliwi wiedzą że tych dwóch nie spotkalo się podczas poprzedniej wizyty Obamy w Warszawie w 2011r. Nie należy przypuszczać aby Prezydent Obama wybierała się do cyrku akurat podczas krótkiej wizyty w Polsce.

PS. Nasz największy okaz tysiąclecia nie dał konkretnych przykladów dziedzin w których Obama miałby być światowym liderem. Czyżby w dziedzinie promocji homoseksualizmu i jednojajowych “małżeństw” , propagowania darmowych aborcji nawet kilkumiesięcznych ciąż, otwierania granic dla islamskich imigrantów, promowania edukacji homoseksualnej od przedszkola do śmierci?

Chociaż chwileczkę. Może ten człowiek ma jednak rację. Popatrzmy jaki prezydentów ostanio wybiera sobie Ameryka.  Clintona -z którego ludzie na świecie się śmiali, Dziordzia Dablju- którego wszyscy się bali, a teraz Obamę – którego wszyscy na świecie olali.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816