Bez kategorii
Like

OB-CIACH w Londynie?Yes please!

03/02/2011
404 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Post ten kieruję do wszystkich, którzy dnia 12 lutego będą w Londynie lub mieszkają tam na stałe. W związku z tym, że  w czasie lutowego ob-ciachubędę przebywała w Londynie chcę zorganizować czytelnie niepoprawnych politycznie gazet właśnie tam. Mam nadzieję, że nie jestem jedyna i licze na wasz szeroki odzew!!!! Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego lokalu na Londyński OB-CIACH. Najlepiej w ścisłym centrum. Nie mieszkam w Londynie i nie chcę strzelić gafy z wyborem miejsca.     Według niektórych patriotyzm i dążenie do Prawdy są obciachem. Więc OK, jesteśmy "obciachem". A może nawet OB- CIACHEM. W kolorze wrzosu!  i….. Kochamy czytać "obciachowe" gazety:)"! Więcej szczegułówdot. akcji OB-CIACH u Intuicji.   www.ob-ciach.net intuicjablog@interia.pl  

0


Post ten kieruję do wszystkich, którzy dnia 12 lutego będą w Londynie lub mieszkają tam na stałe.

W związku z tym, że  w czasie lutowego ob-ciachubędę przebywała w Londynie chcę zorganizować czytelnie niepoprawnych politycznie gazet właśnie tam.

Mam nadzieję, że nie jestem jedyna i licze na wasz szeroki odzew!!!!

Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego lokalu na Londyński OB-CIACH. Najlepiej w ścisłym centrum. Nie mieszkam w Londynie i nie chcę strzelić gafy z wyborem miejsca.

 

 

Według niektórych patriotyzm i dążenie do Prawdy są obciachem. Więc OK, jesteśmy "obciachem". A może nawet OB- CIACHEM. W kolorze wrzosu!  i….. Kochamy czytać "obciachowe" gazety:)"!

Więcej szczegułówdot. akcji OB-CIACH u Intuicji.
 
www.ob-ciach.net
intuicjablog@interia.pl

 

0

Anna Niekomorowska

Obecnie przebywam na emigracji wewnetrznej jednoczesnie, uzewnetrzniajac swoje poglady wsród blizszych i dalszych znajomych..Moim celem jest powiekszanie grona emigrantów wewnetrznych :-)

6 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758