Bez kategorii
Like

O. Rydzyk: Koncern ITI dzieli Polaków, wyrządził wiele zła Kościołowi i Ojczyźnie

30/12/2012
279 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

“Koncern ITI dzieli Polaków przez działania antypatriotyczne i antykościelne, antykatolickie. Wiemy, ile zła ten koncern wyrządził, odbierając nam dobre imię” – stwierdza ojciec Tadeusz Rydzyk na stronie Radia Maryja – podaje tokfm.pl.

0


"Bardzo Was proszę, organizujmy się zarówno w Polsce, Europie, jak i na całym świecie. Jednoczmy się, tym bardziej że bardzo mocno widać ateistyczne działania w świecie, ale także i w Polsce. Widzimy także, że ciągle trwa batalia o TV Trwam, która wyraźnie wpisuje się w tę walkę z Kościołem" – pisze w oświadczeniu ojciec Rydzyk.

Duchowny stwierdza, że z komunikatów KRRiT wynika, że już zapadła decyzja, żeby nie dać TV Trwam miejsca na multipleksie. "Nie będę mówił, które z tych wypowiedzi wskazuje na taki wniosek. Jest to bardzo wyraźne, w planach jest inna telewizja. Już raz tak było; żeby wprowadzić w błąd ludzi. ITI już raz stworzył taką telewizję. Ten koncern jest posiadaczem m.in. TVN" – pisze.

"Wiemy, że nie jest to [ITI -red.] koncern ewangelizacyjny; wiemy, ile zła wyrządził Kościołowi i Ojczyźnie. Dzieli on Polaków przez działania antypatriotyczne i antykościelne, antykatolickie, to jest bardzo wyraźne. Wiemy, ile zła ten koncern wyrządził, odbierając nam dobre imię. Niejednokrotnie wpisywał się w te media, które odbierały dobre imię Radiu Maryja i dziełom przy nim powstałym. Pamiętam wszystkie procesy, które zakładali przeciwko nam. Pamiętam także, jak w wypowiedziach odbierali nam dobre imię. Czy taki podmiot może ewangelizować? Pamiętamy, że to właśnie oni stworzyli kanał Religia.tv" – przypomina duchowny.

Więcej:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13120753,O__Rydzyk__Koncern_ITI_dzieli_Polakow__wyrzadzil_wiele.html 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleksander Pi

"Szef Dzialu Ekonomicznego Nowego Ekranu. Dziennikarz z 10-letnim stazem. Byly z-ca szefa Dzialu Biznes "Wprost"."

1837 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758