Bez kategorii
Like

O jawnym satanizmie w polskim sejmie.

23/12/2012
541 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Napisałem ostatnio obszerny wpis o koneksjach między czerwoną nitką na nadgarstku a satanizmem

0


i oddawaniem się „pod opiekę” demonicznym siłom. Wywód był długi, ponieważ i sprawa nie jest łatwa do zobrazowania, satanizm w tamtym jest przypadku sprytnie zakamuflowany.

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/83820,moda-na-demoniczna-prostytucje

Poniżej będzie o innej odnodze satanizmu, tej bardziej jawnej czyli o znaku rogatej dłoni. Znak ten wywodzi się z zamierzchłych czasów, gdzie symbolizował żydowskie bóstwo zwane Molochem. Żydzi składali mu krwawe ofiary z malutkich dzieci sądząc,iż w zamian bóstwo otoczy ich opieką.

Znany jest też pod nazwą Baphometa.

i popularyzowany przez satanistów oraz ich różne kościoły.

 

Zastanówmy się więc, co ten znaczek robi w klapie marynarki posła Ruchu Palikota. Tak, tej samej partii która przecież walczy z religią i zabobonami, walczy z krzyżem i wszelkimi objawami wiary we wszystko co nadprzyrodzone.

Skąd taka schizofrenia? Żadna schizofrenia. Oni nie walczą wbrew temu co twierdzą z każdą religią, tylko z katolicyzmem, jednak muszą kłamać by zachować fasadę i móc dalej nabierać swoich niedouczonych wyborców, że wszystkie religie traktują tak samo nieprzychylnie. Jak się jednak okazuje są w śród religii/wyznań dla „Palikotów” równi i równiejsi. Poniżej poseł RP, znany sodomita Biedroń, który uznał że należy uszanować religię żydowską, choć religii 90% Polaków szanować nie zamierza.

Panie pośle, może czas wystartować do Knesetu? W Izraelu też jest mnóstwo sodomitów i to przystojniejszych niż w Polsce bo zamiast wiecznego deszczu mają tam słońca ile wlezie :]

Żarty jednak na bok. Piszę to, by pokazać jak bardzo zakłamane jest całe to towarzystwo wokół Palikota. Ateizm który oficjalnie propagują to jedynie przykrywka dla satanizmu a więc wiary w moc sprawczą szatana.

Ich nienawiść do krzyża i histeria, jaką on wywołuje nie wynika więc z ich ateizmu, ponieważ gdyby faktycznie byli ateistami, traktowali by krzyż z obojętnością. Oni jednak go atakują wykazując stosunek emocjonalny, czyli zaangażowanie po którejś ze stron. Znaczek posła Artura Dębskiego nie pozostawia chyba już złudzeń, pod czują opiekę się odwołują.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Ewidentny Oszust

Gdy zdecyduje sie na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co mozna mnie czytac i ogladac moje materialy tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

160 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758