HYDE PARK
Like

Nyczylizm – Gądeczcyzm czyli polska wersja islamizmu

17/01/2018
1350 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Nyczylizm – Gądeczcyzm  czyli polska wersja islamizmu

Do wydłużającej się listy różnych ” …izmów”, z których żaden niczego dobrego ludziom nie wróżył ani nie przyniósł, dodajemy “NYCZYLIZM”.

0


Gdy skończył się stalinizm, zakazano nawet psom machać ogonem, bo uznawano to za objaw radości po śmierci Soso. Nyczylizm jest zmienny jak Bolek bywa i za i przeciw.

Kiedyś był przeciw i zabraniał Polakom wyrażać żal, po śmierci Rodaków pod Smoleńskiem.

Wówczas ksiądz kardynał wyraźnie stanął po stronie zamachowców. Nigdy nie upominał się, by rzetelnie prowadzono śledztwo, żeby nie kłamano, nie mataczono, nie koił ksiądz kardynał żalu tych, co pozostali w rozpaczy i niewiedzy, ale obłudnie nawoływał do zakończenia żałoby”.

Teraz wzorem swego pryncypała komunisty i globalisty  z Watykanu nawołuje do przyjmowania do Polski terrorystów dla zmyłki zwanych uchodźcami.

Na początek chce wprowadzić, tak jak już wprowadzał satanistycznych scjentologów do Katedry Warszawskiej – Dzień Islamu. Mówi, że  teraz może się okazać, jeśli już się nie okazuje, że ta czasem niewiedza, uprzedzenia, sprawiają, że za chwilę jeszcze bardziej niż Dzień Judaizmu, będzie nam potrzebny Dzień Islamu w Kościele, żeby nie było postawy ‘anty’, która wynika bardzo często z niewiedzy” – stwierdził metropolita warszawski.

W chórze z Nyczem śpiewa jak kantor bp. Gądecki który twierdzi, że ” Bezpieczeństwo uchodźcy, który potrzebuje pomocy, jest ważniejsze niż bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo Polaków.

Abp Gądecki zapomina, że to z tacy Polaków utrzymywane jest bezpieczeństwo finansowe biskupów i ich pałace.  Nic to, że Polska udziela wsparcia potrzebującym na miejscu, czyli tym, których nie stać na kilka tysięcy euro do opłacenia wycieczki do Europy. Jednak pomoc na miejscu „nie rozwiązuje całości problemów” – podkreślił Gądecki. „Pewna część ludzi nie może wrócić do swoich krajów. Ci, którzy uciekli z wojska i chcieliby wrócić, wylądują albo w więzieniu albo w szeregach, które będą posłane na śmierć. Tymi ludźmi trzeba się zająć, czy chcemy, czy nie chcemy – zaznaczył hierarcha. To zupełna bzdura bowiem biskup chce tu na miejscu w Polsce paradować z potencjalnymi terrorystami po to tylko, aby podlizać się Papieżowi i zaspokoić jego komunistyczno globalistyczne ambicje.

Warto zapytać obu hierarchów, czy znają zapisy Koranu, czy tylko w ciemno są gotowi Księgę Koranu całować. Wystarczy jednak przeczytać Surę 2, gdzie wyraźnie są zapisane zalecenia anihilacji niewiernych za jakich Islam uważa chrześcijan. Warunkiem tego, aby prowadzić jakikolwiek dialog z Nyczem i Gądeckim jest ich przejście na Islam.

image

To tego księdza zabił przy ołtarzu islamski terrorysta. Ekumenicznie, rytualnie poderżnął mu gardło nożem.

Wtedy, gdy Nycz usiłował “ugasić miesięcznice” w Warszawie, wysłano list biskupów do odczytania w kościołach i usiłowano zastraszyć karami księży, którzy by pozostali z wiernymi.

Teraz kardynał chce narzucić Polakom zmianę myślenia o islamskiej inwazji na kraje chrześcijańskie i nakazać nam “miłowanie” tych, którzy chcą nas zniszczyć tak jak tego nieszczęsnego księdza.

Kardynał chcąc nam narzucić co mamy szanować i kochać mógł sięgnąć do wypróbowanych wzorów:

Pióra czarne i białe przy czarnych kapeluszach są zabronione. Kaptury mogą być czarne na podszewce kolorowej, lecz nie białej. Wzbronione jest używanie: czarnych woalek, rękawiczek, równie jak parasolek czarnych i czarnych z białem, jak niemniej takichże szalów, chustek, szalików i chusteczek na szyję oraz sukien zupełnie czarnych jako też czarnych z białem. Salopy, burnusy, futra, palta i inne wierzchnie ubrania mogą być czarne, lecz bez białego. Dla mężczyzn pod żadnym pozorem żałoba miejsca mieć nie może.

Autorem powyższej instrukcji, do wykorzystania A.D. 2011, jest hr. gen. Fiodor Berg (właściwie Friedrich Wilhelm Rembert von Berg – baltendeutsch i luteranin), namiestnik Królestwa Polskiego w latach 1863-1874, krwawy pacyfikator powstania styczniowego. Instrukcję, którą w niewiele dni później zastąpił oficjalny dekret, opublikowano w „Kurjerze Warszawskim” 2.11.1863.

Kardynał Nycz proponuje nam “Dzień Islamu w Polsce”? No to ja proponuję Kościół Polski bez kardynała Nycza cały rok.

PS. Amerykańskie media alarmują:

Report: Middle East Christians on the Eve of Destruction

Czyli: Raport  Chrześcijanie Bliskiego Wschodu w przededniu zniszczenia.

Czy ich eminencje alarmują aby zapobiegać holokaustowi chrześcijan na Bliskim Wschodzie? Nie! Oni i Fałszywy Pasterz z Watykanu chcą aby ratować prześladowców naszych współwyznawców.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816