HYDE PARK
Like

NWO – tajemnice manipulacji

04/08/2014
485 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
NWO – tajemnice manipulacji

Cały wysiłek pralni mózgów jest skierowany na wmawianie ludziom jakie to dobrodziejstwa niesie z sobą globalizacji. Niniejszy materiał rozwiewa złudzenia i jak Enigma rozszyfrowuje cele i intencje.

0


 

 

Co to jest globalizacja? Pomysły “globalizacji” funkcjonują od zarania ludzkości. Jeszcze tak nie nazwana pchała władców do podboju. Była przyczyna wszystkich wojen. Można ja zdefiniować jako proces koncentracji władzy nad całą ludzkością w rękach jednej osoby lub niewielkiej grupy. Kiedy kapłani w starożytnym Egipcie zorientowali się że globalizacja może stać się rzeczywistością zaczęli opracowywać reguły, podstawy umożliwiające osiągnięcie celu.Jakie są zasady obowiązujace dzisiaj ?

Zasada 6. Dobrodziejstwo Wojny
Karl von Clausewitz stwierdził: ” wojna jest kontynuacja polityki w innym wymiarze”. Wojna jest najstarszym sposobem kontrolowania innych ludzi. Celem wojny jest podbój terytorium, zdobycie bogactw, przejęcie zasobów ludzkich lub kompletna eliminacja przeciwnika. Wystarczy prześledzić historie  w której kalendarz oparty jest na datach wojen.

Zasada 5. Narzędzia Ludobójstwa
“Wszystkie przestępstwa jakie popełniono na Ziemi nie dokonały takich zniszczeń rodzaju ludzkiego i nie doprowadziły do takich zniszczeń materialnych co alkoholizm” – tak twierdził Francis Bacon. Kolejnym etapem w globalizacji po “gorącej wojnie” jest “zimna wojna” ukierunkowana
na oddziaływanie w sferze kultury. Jest praktycznie możliwe doprowadzenie do wyniszczenia całych narodów przy użyciu takich narzędzi ludobójstwa jak: narkotyki, alkohol, tytoń, szczepionki i genetycznie modyfikowana żywność. Ludzie zazwyczaj nawet nie zdają sobie sprawy z natury tych destruktywnych broni. Wytwarza się u nich przekonanie ze są niegroźne, likwidują stres, przynoszą rozrywkę no i “zabezpieczają” przed chorobami. Takie przekonanie wywołuje w ich podświadomości propaganda mediów, upowszechnione niewinnie brzmiące porzekadła, symbole. W rzeczywistości te substancje są trujące, niszczące geny ludzkiego gatunku, rozbijające ludzkie istoty moralnie i fizycznie, wymazując z powierzchni Ziemi generacje obecne i przyszłe.

Zasada 4. Terror Ekonomiczny
“Daj mi kontrole nad waluta kraju i wówczas nie muszę się martwić kto sprawuje w nim władzę”. Któż to powiedział ? Ano pan Rothschild , numer 1 globalistów. Globaliści nie dążą do kompletnego wyniszczenia narodów. Oni chcą aby została jakaś grupa jako niewolnicy. Polityka zmierza do tego aby ograniczyć potrzeby tych “resztek” do potrzeb ekonomicznych wówczas naród nie ma pojęcia co naprawdę się wokół dzieje. Potrzebne do tego są dwa narzędzia. Jedna światowa waluta i instytucja wszechwładnego kredytu. Kredytu który poprzez manipulacje oprocentowaniem umożliwia klanom bankierów osiągać niebotyczne zyski bez tworzenia bogatego społeczeństwa. Inni ludzie z całymi rodzinami, cale narody muszą poświęcać zarobek całego życia na spłatę długowi i podstawowe potrzeby niewolnika..

Zasada 3. Rzeczywistość, fakty
“fakty nie istnieją, tylko interpretacje” twierdził F.W. Nietzsche. cale narody lub wyizolowane klasy społeczne mogą być sterowane bardziej efektywnie po tym jak się im “wypierze mózgi” przy użyciu różnych ideologii, dogmatów religijnych, doktryn socjologicznych i mass mediów. Niektóre są trwale obecne  np. w ideologii marksistowskiej. W razie potrzeby mogą one być aktywowane lub można doprowadzić do zderzeń przy użyciu takich technik jak: prowokacje, zamachy, skandaliczne artykuły i doniesienia medialne, karykatury, przemyślane pomyłki i gafy, które dla obserwatora z zewnątrz wyglądają na przypadkowe. Dla przykładu konfliktuje się  tradycyjny Islam z Biblijnym Chrześcijaństwem pomimo tego że podstawy obu religii sa te same

Zasada 2. Chronologia.
” spoglądaj jak najczęściej w przeszłość aby uniknąć wielkich pomyłek w przyszłości” mówił Kozma Prutkow. Jest powszechnie wiadome że ktoś kto zapomina o historii Rodziny jest jak drzewo bez korzeni. A cóż się stanie gdy Naród zapomina o historii i przyjmuje mity wmawiane mu przez wrogów, za prawdę. George Orwell powiedział : ” Kto kontroluje przeszłość, ma władzę nad przyszłością”. Zgoda na “przepisywanie “historii Narodu prowadzi do jego wyniszczenia w przyszłości.

Zasada 1. Ideologia
” Jeśli chcesz pokonać swego przeciwnika , odbierz mu jego dzieci” – porzekadło wschodnie.
Podbój narodu będzie bardziej trwały, efektywny i nieodwracalny, jeśli potrafisz zmienić jego sposób widzenia świata ( światopogląd) kompleksowo w taki sposób że Naród dobrowolnie będzie służył interesom najeźdźcy (zaborcy) uznając wszystko jako normalne.

To streszczenie (praktycznie tłumaczenie narracji) poniższego video do którego obejrzenia teraz zapraszam:

 

 

I co? Myślisz że coś na to poradzisz?

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816