NEWS
Like

NWO – plany na rok 2014

18/01/2014
674 Wyświetlenia
3 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Za chwilę obejrzycie wideo -składankę nie tyle proroctwa na 2014r. ale zestaw oryginalnych i oficjalnych wiadomości i na ich podstawie nie musimy się domyślać ale dowiadujemy się co wisi w powietrzu. Nie ma znaczenia, że to co zobaczycie  dotyczy Stanów Zjednoczonych. Nie po to wprowadza się New World Order aby “osiągnięcia” pozostawały jedynie w jakimś regionie świata. Malo tego. Można iść o zakład że wpierw zostaną przetestowane ” na myszach” czyli w takich krajach jak Polska.

0


Za chwilę obejrzycie wideo -składankę nie tyle proroctwa na 2014r. ale zestaw oryginalnych i oficjalnych wiadomości i na ich podstawie nie musimy się domyślać ale dowiadujemy się co wisi w powietrzu.

Nie ma znaczenia, że to co zobaczycie  dotyczy Stanów Zjednoczonych. Nie po to wprowadza się New World Order aby “osiągnięcia” pozostawały jedynie w jakimś regionie świata. Malo tego. Można iść o zakład że wpierw zostaną przetestowane ” na myszach” czyli w takich krajach jak Polska. A więc popatrzmy:

A więc na początek zapowiedź upadku dolara i co dalej ? Bitcoin? Coś innego – testuje się przecież kilka innych nowych “walut”. Pamiętacie? W ubiegłym roku pisałem o dziwnych dźwiękach z piekła rodem. Okazuje się że nie były to przywidzenia. Kto wie czy nie są to próby testowe nowej psychotronicznej broni przeciw społeczeństwu. Elektroniczny tatuaż i identyfikacyjna kapsułka witaminy to nie “science fiction”  ale już etap doświadczalny.

Tu się na chwilę zatrzymamy ( na video 0d 3min 30sek do  5min 50sek). Trafiłem na materiał który ilustruje dokładnie o co w tym chodzi.

Czip w formie elektronicznego tatuażu. Teraz rozumiecie dlaczego upowszechnia się w świecie znakowanie skóry co dotychczas dotyczyło głównie więźniów-galerników a stemple na skórze stawiał tylko weterynarz na ubitej  świni zatwierdzonej do konsumpcji. Aby znieczulić człowieka tłumaczy się że wdrukowany na skórę elektroniczny tatuaż służy do mierzenia  nawilżenia  skóry,  temperatury, sygnałów elektrycznych z mięśni i aktywność mózgu.  Oznacza to ni mniej ni więcej jakie części ciała człowieka mogą być kontrolowane. Mięśnia i mózg

W przeciwieństwie do tatuaże naklejanego – zawierającego elastyczne podłoże z polimeru które łatwo można zmyć pod prysznicem lub na basenie, nowy elektroniczny tatuaże są drukowane bezpośrednio na skórę Czujnik  ma jedynie 1/30  grubości w porównaniu z dotychczasowymi lepiej dostosowane do specyfiki ludzkiej skóry. jest jednak już cos nowszego.

“To  co opracowano, nie potrzebuje elastomeru ” powiedział “wynalazca”. “Stempel można zainstalować na skórę bezpośrednio gdyż elektronika  stanowi  ultra cienką siatkę.”

Gdy czujniki były drukowane na skórze, naukowcy wykorzystywali  dostępną osłonę z bandaż w sprayu-  do ochrony elektroniki. Jednak ze względu na proces naturalnego złuszczania skóry, czujniki płatków po dwóch tygodniach “złuszczały się także. Naukowcy powiedzieli, że to jest fundamentalny by elektronikę umieszczać na naskórku . Aby osiągnąć dłuższą żywotność, czujniki będą musiały być osadzone w skórze wtedy dadzą się czytać dłużej. Prowadzi się już odpowiednie próby. Wyrób końcowy może być niedaleko.

Hasła (passwordy): są wszędzie, i większość z nas musi zapamiętać i używać  codziennie od kilku do kilkunastu. jest to dość uciążliwe. Tak więc pod pozorem ulżenia nam, naszej pamięci twórczy Nowego Porządku Świata szykują nam ułatwienia takie jak elektroniczny tatuaż  czy elektroniczna pigułka.

Oba projekty (tabletki i tatuaże) prowadzone są przez Motorolę w ramach programu D11. Uzasadnienie jest dość zabawne : “Identyfikacja  jest irytująca do tego stopnia że tylko połowa ludzi (na dzisiaj jest na tyle ogłupiona) że zgadza się na czujniki ,choć wiele informacji o każdym już znajduje się w inteligentnym telefonie (smartphonie) .”

Motorola opracowała projekt pigułki zwanej  “witamina uwierzytelniania” (identyfikacji).. Zademonstrowano to przy użyciu tabletu który zawiera elektroniczny chip. Od tabletu do tabletki – to nawet chwytliwe hasło reklamowe.

Połykasz tabletkę, żołądek działa jako elektrolit  więc bateria chipa może się w ten sposób zasilać tak długo jak długo żyjesz.

Chip ma przełącznik, który się włącza i wyłącza, generowanie sygnału jest 18-bitowe, takie jak EKG. Sygnał z chipa jest generowany na całe ciało.  Identyfikacja może być dokonana przez dotyk, ponieważ organizm ludzki przewodzi prąd – dotkniesz telefonu lub laptopa i już jesteś zalogowany .

W USA  czujniki  już zostały zatwierdzone przez FDA (nadzór farmaceutyczny) – firma o nazwie “Proteus” czyni możliwe wykorzystanie tej technologii do celów medycznych.

To na początek. Nowinki Motoroli, elektroniczny tatuaż i pigułki , rozpatrywane pod katem szerszego wykorzystania (do celów poza medycznych). Rozważa się np. możliwość komunikowania się żołnierzy poprzez koszulki.

Oczywiście,  w przypadku pigułki pozostaje do rozwiązania problem związany z przewodem pokarmowym. Chip opuszcza system pokarmowy w wyniku normalnego procesu trawienia połykania. Póki co trzeba by połykać tabletkę codziennie. Jedni są gotowi tak robić inni (większość) nie. Cały proces jest analizowany i próby prowadzi się na dużą skalę.

To dopiero początek drogi.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816