Media Watch i recenzje
Like

Nowy tekst Aleksandra Ściosa. Koniecznie!

17/09/2015
458 Wyświetlenia
4 Komentarze
11 seconde czytania
Nowy tekst Aleksandra Ściosa. Koniecznie!

„Przyznaję, że umiarkowanie obchodzi mnie wynik najbliższych wyborów. Z partią pana Kaczyńskiego nie wiążę nadziei na odzyskanie Polski. Jako część systemu politycznego III RP, nie jest ona zdolna do zerwania z fałszywą mitologią  i nie chce obalenia magdalenkowego porządku. Nie ma w niej „oferty dla radykałów”, o którą prosiłem w jednym z lipcowych tekstów. Odzyskanie władzy przez PiS, może prowadzić do dobrych zmian i polepszenia życia moich rodaków, nie zakończy jednak państwowości komunistycznej hybrydy. Jeśli wobec przedstawicieli tego środowiska zachowuję szacunek i krytyczną uwagę, to dlatego, że nie ma dziś innej alternatywy i realnej siły politycznej“. 

0


 

Na http://bezdekretu.blogspot.ch/ ukazał sie 15 września 2015 r. najnowszy tekst Aleksandra Ściosa pt. „OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA – CZYLI CONTRADICTIO IN ADIECTO”.

Polecam!!!

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar gniew

  ” nie ma dziś innej alternatywy i realnej siły politycznej“. Tak i teraz powinienem wyznać moje prawdziwe poglądy na ten temat… Mam na względzie dobro polski, i dlatego uważam, że w tej przestrzeni politycznej nie mamy innego wyjścia jak tylko poprzeć PIS jako jedyną drogę na dzień dzisiejszy do samostanowienia !!!. To początek rogi… do zwycięstwa.
  pozdrawiam Gniew

  0
  • Avatar rojek

   PiS głupieje coraz bardziej – kopią ich cały czas a oni mówią o jakimś zasypywaniu POdziałów. Wygląda to coraz bardziej żałośnie. Nawet Macierewicz wczoraj mówił w TVR z Ewą Stankiewicz o jakimś dramacie smoleńskim – byle nie użyć słowa zamach. Żenada. I co mam głosować po raz n-ty na ciepły fotelik dla Błaszczaka czy Bielana ?

   0
   • Avatar Alia

    głosuj dalej na tych co robili i robią z ciebie idiotę czyli PO. Tacy jak ty wybrali też nam Komorowskiego na prezydenta a Polska straciła honor….

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816